Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2019, 13:57   #1
#AllElite
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Jacksonville, FL
Konular: 355
Favori Güreşçisi: Adam Page
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 361821
Rep Derecesi: Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Deathmatch Classic Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 361821

Standart ''Goldberg Hall Of Famer Olmamalı''

Prime Time With Sean Mooney'de konuşan Bret Hart, Goldberg'in Hall of Fame sınıfına girmeyi hak etmediğini ve kendi de dahil bir çok güreşçiyi ringde tehlikeyi attığını söylemiş.

''Keşke Goldberg kafamdan beni o kadar sert tekmelemeseydi. Bu kadar çok güreşçiyi sakatlayan birine nasıl Hall of Fame şeyini verirler bilemiyorum. O karşısındakini hurdaya çıkardıktan sonra arkaya giderdi ve onun sırtını sıvazlayıp ne kadar iyi bir iş çıkardığından falan bahsederlerdi. Goldberg beni tekmelediğinde, Allah belamı versin ki bir saniyede 16 milyon dolar kaybettim. WCW ile daha yeni sözleşme imzalamıştım. Çok talihsiz ve kötü bir zamanlamaydı.''

Kaynak
imza

#changetheworld
Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla