Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-10-2019, 11:25   #2
dr. thuganomics
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 3573
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1758150
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1758150

Allin güzel bir galibiyet aldı ama kemeri kazanmasına hiçbir ihtimal veremiyorum.
imza

2019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı

Be A Booker | Elite Pro Wrestling
Makale | WrestleMania'nın Muzaffer İsimleri

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla