Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2019, 23:36   #5
Fener Tersten Saplar
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 143592
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 143592

Guduric senin gibi şutör gard olduğuna emin misin? Hiç mi bir iş yapmazsın seride ya? Eleştirilecek milyon tane şey var ama o kadar kötüsün ki sadece sana küfrediyorum.

Ayrıca seri boyunca NBA finallerinde olduğu gibi burada da pok gibi maç yönettiler.

Alıntı The Bulldogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Obra 5 kısaya döndüğü andan itibaren mağlubiyeti kabullendi. Bu seri 7. maça uzar ama benim 7. maça takatim kalır mı bilmiyorum. Tuttuğum kulüpten, gönül verdiğim takımdan nefret edecek seviyeye geldim.
Beş kısaya dönerek bugün için cephanedeki son kurşunu bıraktı. Maçı saldığı falan yoktu.
imza

Konu Birazvodka tarafından (17-06-2019 Saat 23:46 ) değiştirilmiştir.
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla