Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-12-2017, 20:44   #57
1997-2003
TRuzgarEfe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 430
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 71951
Rep Derecesi: TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TRuzgarEfe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TRuzgarEfe TRuzgarEfe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 71951

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kısaca bir karşılığı yok. Çünkü öyle bir kavrama, böyle bir tabuya ihtiyaçları yok.

Tango konusunda Latin dansları uzmanı olmasam da Wikipedia'ya yazarak bazı bilgilere ulaşabiliyorum. Tango Avrupa'dan büyük umutlarla Amerika kıtasına taşınan insanların hayal kırıklıklarını, umutsuzluklarını, kederlerini, hüzünlerini, umutlarını harmanlayan bir müzik ve dolayısıyla bir dans türüymüş. Alt tabakanın üst tabaka tarafından hor görülen bir dans ve müzik türüyken 20. yüzyılın başlarından itibaren daha üst ekonomik sınıflara hitap etmeye başlamış.

Uzun lafın kısası, bir süre genelev sırası bekleyen insanları eğlendirme amacı taşıması dışında ters bir tarafını göremedim.

Kadınla erkek arasındaki her şeyi, dansı fotoğrafı buluşmayı vs vs vs. sürekli cinsel ya da duygusal bir haza bağlamak hastalıktır. Bu düşüncenin Maraş'ta kadınlara farklı otobüs kullandırtmakla ya da kadın doktorların erkek hasta istememesi ya da erkeklerin eşleri için illa kadın doktor istemesiyle bir farkı yoktur.

Ayrıca size ne bilader ya bunu anlamıyorum. Ne kadar meraklısınız insanların özel hayatlarını ağzınıza sakız etmeye.

Bari kimsenin yapmadığı bir yorumu yapayım, Nikki olması gereken gibi akıcı yapamıyor figürleri. Eksik buldum bu konuda kendisini. Vücudu muhteşem tabii.
Forum da gizliden Divaların namuslarını ve özel hayatlarını koruma teşkilatı açılmış galiba.Ne zaman fikrimizi söylesek balıklama arkamızdan yorum yetiştiriyorsunuz.Sen özel hayat diye yorumlarsın,ben farklı bir şekilde yorumlarım.Özel hayat demişken.Özel hayatın videolara çekilip internete atıldığını daha önce şahit olmadım ben.Adı üstün de özel.Şimdi güzel bir örnek vermişsin kadın doktor hakkında.Her insan bunu önyargı ile karşılar.Ben bile dahil.Fakat ilerde eşin doğuma gittiğin de büyük ihtimalle sen de bir kadın doktoru tercih edeceksindir.Bu erkeğin doğasında vardır.Kıskançlık ise burdan gelmektedir.Ayrıca halk otobüslerinin ayrılması konusunu bilemem.Fakat orda erkeklikle ilgili bir problem söz konusu olabilir.Allah yardımcıları olsun.
imza

"The only one spinning a web of lies is you, big brother. I hear the weakness in your voice. I can see it in your eyes. You'd have to be blind to miss it. I'm the one who's diseased? I'm the one who's delusional? Have you taken a look at yourself lately? You're no longer THE PHENOM. You're not even a shadow of what you once were. And I will have no problem crushing you under my boot and dropping you on your head just like I did at SummerSlam. You're living in a fantasy, big brother. The reality is, that I'm bigger than you. I am stronger than you. I am now the dominant brother and I have nothing left to prove.

TRuzgarEfe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla