Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-12-2018, 11:01   #9
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 4015
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
RPG Karakteri: Muhammad Hassan
Rep Puanı: 821713
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 821713

Alıntı ErDiBiase Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Özellikle takımımızın giriş şarkısına bayılıyorum.
Ben bayılmıyorum.
imza

t h e n o r t h e r n a s s a u l t

rpg
muhammad hassan
former gtw world heavyweight champion
former gtw united states champion
former gift of the gods champion
2 times gtw slammy award winner
(2016 breakout star of the year & trashtalker of the year)
former gwa hardcore champion
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır