Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-05-2015, 22:29   #24
ekşi sözlük yazarı
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 246
Favori Güreşçisi: Sheamus
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 116054
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Minor Threat Minor Threat isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 116054

Alıntı MrSHIELD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşim burda sana en ufak bir taş atma ya da seni dalgaya alma gibi bir durum yok. Çocukluğumda bende Hogan olurdum mesela. Şahaneden kastım bir grup şeklinde çete halinde böyle bir afacanlık, muziplik aklıma gelmedi onu belirtmek istedim.
Şu smileylar beni yanılttı.Özür dilerim.
imza

Look! A Wizard & Minor Threat #WeAreTheTurkishReds!

Bir ihtimal daha var o da ban yemek mi dersin?

Kaldırım mühendisliği
Minor Threat isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla