Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-04-2012, 21:32   #15
Long Live Sabreism
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya - Muğla
Konular: 1036
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 69856
Rep Derecesi: The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Wolf The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 69856

Alıntı ChristianCage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Maryse'nin fotoğrafına olağan dışı bir durum olarak 1 hafta yorum gelmeyince yaptığım yorum : En beğendiğim yorumlardandır..
Ben paylaşmıştım o fotoğrafı ve bende hayal kırıklığına uğradım.
imza

#BİRLİKTEYÜKSELECEĞİZ

The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla