Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2017, 18:08   #22
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1297
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 276294
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Punk City Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 276294

Bizim aile içerisinde morallar bozuk. İster istemez ben baya etkileniyorum. Şu Köy olayları yüzünden gına geldi artık. Annemin sülalesinden nefret ediyorum. Yüzlerine karşı 1000 defa söyledim sanırım daha çok söylemem gerekiyor.
imza
Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Galatasaray, seriyi bitirirse bir daha CM Punk'ın adını ağzına almayacağıma ve üstelik ne avatara ne bannera asla bir yere koymayacağıma erkek sözü veriyorum.

D U S T B O W L
R Y A N O R E I L Y
B E N K E R O
R E C K L E S S B E H A V I O U R
C A L G A R Y K I D
W I N D H A M L A W R E N C E R O T U N D A
H E A D L O C K M A S T E R
H E A R T L E S S
D O C T O R M K
L O O K A W I Z A R D
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla