Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2017, 18:26   #25
lanetimi kokla bebek
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Madıköy
Konular: 66
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 183018
Rep Derecesi: Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Caligula Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 183018

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizim aile içerisinde morallar bozuk. İster istemez ben baya etkileniyorum. Şu Köy olayları yüzünden gına geldi artık. Annemin sülalesinden nefret ediyorum. Yüzlerine karşı 1000 defa söyledim sanırım daha çok söylemem gerekiyor.
Ben de babamın sülalesinden nefret ediyorum. Babam içlerinde tek akıllı adam o da yaşamıyor ama ben hala aptal ailesiyle uğraşıyorum.
Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla