Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2017, 18:27   #26
-
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 210
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 10750
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BalorClub BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10750

Ozaman buraya gelmişken,Bu aralar aşırı Sigara bağımlısıyım...Nedeni yaşadıklarımı aşamıyorum.Paketten çıkıp yak beni diyor resmen.Ve Kız arkadaşımla yaşadığım olaylarda geriyor beni,Psikolog bile üstümden gelemiyor...Sanırım Hastaneye kafayı vurmalıyım Veya kafa dinleyici PC,Telefon ve Tablet gibi şeylerden uzak bir tatil yapmalıyım.Babamla aramda çok iyi değil zaten...Öyle kendi halimde takılıyorum saçlar sakallar uzadı iyice darmaduman hale geldim.

Çözüm verin beyler lütfen.

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de babamın sülalesinden nefret ediyorum. Babam içlerinde tek akıllı adam o da yaşamıyor ama ben hala aptal ailesiyle uğraşıyorum.
Allah Mekanını Cennet etsin kardeşim
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

RPG Karakteri: TJ Perkins
Başarılar: -

Konu Flair tarafından (03-08-2017 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla