Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-09-2019, 11:59   #22
ترك
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 154
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 59074
Rep Derecesi: Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Last Chance Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 59074

Alıntı Vileanger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunu bir sıkıntı gibi ifade etmişsin bence. Geçici bir tasarım da olabilir İmamoğlu ve çalışkan ekibi en iyi şekilde renovasyonlarını gerçekleştirecektir görsel olarak.
Bir logo hakkında başka ne konuşulabilir? Bu paylaşımın altına ya "Çok güzel olmuş" şeklinde yazılır ya da "Beğenmedim, basit olmuş" diye yazılır. Logonun orijinalliği konuşulur, tasarımının güzelliği konuşulur veya hangi yer içinse ona olan uygunluğu, ahengi konuşulur. Logo üzerine yapılabilecek konuşmalar bundan ibarettir. Kendin de söylediğin gibi geçici olabilir. Çünkü kalıcı oluşa uygun bir logoyu sen de ortada göremiyorsun. Ben de buna uygun olarak gayet basit bir şekilde kopyala+yapıştır+düzenle mantığı olduğunu ortaya koydum. Görsellerde ilk çıkan resimlerden alınan her bir şey için yapılacak şey budur.

Bütün bunları izah etmemi gerektirecek bir yüzeyselliğe mahkum olmadığını düşünüyorum.
imza

Sevinmese miydik?
Taşmasa mıydık?
Kırıp döktük
Kıramazmışız kırdık
Dökemezmişiz döktük
Sevdik ekmek banmayı
Çünkü sahiden çocuktuk
Büyükler o Allah’ın belaları
Anlasalardı bir ülkedir
Hem de ne çok şeyler için
Tedarikler ülkesidir çocukluk