Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-09-2019, 15:03   #26
consigliere
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 1048
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 317542
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 317542

Alıntı Last Chance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir logo hakkında başka ne konuşulabilir? Bu paylaşımın altına ya "Çok güzel olmuş" şeklinde yazılır ya da "Beğenmedim, basit olmuş" diye yazılır. Logonun orijinalliği konuşulur, tasarımının güzelliği konuşulur veya hangi yer içinse ona olan uygunluğu, ahengi konuşulur. Logo üzerine yapılabilecek konuşmalar bundan ibarettir. Kendin de söylediğin gibi geçici olabilir. Çünkü kalıcı oluşa uygun bir logoyu sen de ortada göremiyorsun. Ben de buna uygun olarak gayet basit bir şekilde kopyala+yapıştır+düzenle mantığı olduğunu ortaya koydum. Görsellerde ilk çıkan resimlerden alınan her bir şey için yapılacak şey budur.

Bütün bunları izah etmemi gerektirecek bir yüzeyselliğe mahkum olmadığını düşünüyorum.
Forumun çoğu bu arkadaşımız gibi düşünmüyor, ben de genel olarak kendisiyle aynı fikirde değilim ama kimse de bu arkadaş gibi düzgün bir üslupta konuşmuyor. Bazı yorumları gördüm. Eleştirdikleri çomar tayfanın yaptığı yorumlardan farklı yorumları yok. Bolca hakaret, saygısızlık ve küçük görme var.
imza

a d a m l a r

The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla