Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-09-2019, 20:07   #11
MELLA I$ MONEY
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 153
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 59809
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 59809

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kol düğmesi, kravat iğnesi, güzel bir kalem. Cidden değer verdiğin bir insansa. Erkeğin süsü bunlardır. Küpe takıyorsa küpe de olabilir şık bir şey.
3 yıl önce isminin yazılı olduğu kalem ve defter aldım.Kravat kullanmıyor. Kol düğmesi güzel fikir listeye eklendi.

Alıntı ETR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eğer dinlemekten hoşlanıyorsa seveceğini düşündüğün bir müzik albümünü alabilirsin.
Bu yıl gömlek aldım. Çok sevdiği bir sanatçının albümünü 2 ay aradım internette ve hiçbir yerde bulamadım. 2013 albümüydü sanırım hem. Eskiler ulaşılmaz oluyor biraz. Araştırayım, sevdiği diğer sanatçıları öğrenebilirsem alırım. Bu da listeye eklendi.

Alıntı Lesnarizator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aklı başında bir insan olduğunu gösterebilirsin.
Bu cümle beni biraz duygulandırdı. 3 yıldır tanışıyoruz, hep deli dolu olduğum, çok güldüğüm, herkesle samimi olduğum için kızar bana. Daha ağır başlı, aklı başında, oturaklı olmamı tembihler. Bu kalıplarda davrandığım zaman bir problemim olduğunu düşünür. Bana bu halimle alışık...
imza

The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla