Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-09-2019, 21:44   #11
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 904
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 196551
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 196551

Alıntı Lesnarizator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunun yanlış tarafı ne tam olarak anlamadım. Seçimi kaybettiğini anladıktan sonra çıkıp adam kazandı demenin neresi yanlış? Kazanmadığını bile bile halkı galeyana getirmek adına yalan açıklamalar yapsaydı daha mı iyi olurdu? Sadece soruyorum.
Sadece şöyle bir durum var, Ekrem İmamoğlu da aynısını yapsaydı şu anda İstanbul israf yönetimine devam edecekti. Muharrem İnce hiçbir şekilde seçimi kazanamazdı ama o kadar da fark yemezdi diye düşünüyorum. Sanırım onun o zamanki aktif seçmeni o yüzden bu kadar kinli.
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla