Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-09-2019, 16:37   #1040
09
Im Negan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Aydın
Konular: 20
Favori Güreşçisi: Sheamus
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 89936
Rep Derecesi: Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Im Negan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Im Negan Im Negan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 89936

İlk duyurulduğunda haykiye diss sanmıştım ama yanıyorum hala gibi bir parça çıktı karşıma en sevdiğim şarkısıdır ama bunu pek beğenemedim.
imza

PMC'nin öngörülemez işgali bu!!
Im Negan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla