Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-04-2021, 17:27   #16
no matter what they say
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: from the bottom of my heart
Konular: 1994
Favori Güreşçisi: Maxwell Jacob Friedman
RPG Karakteri: Seth Rollins
Rep Puanı: 1849807
Rep Derecesi: Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kjetill Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1849807

Tag Team Turmoil maçının mantığını anlayamıyorum hala. Kazanan takım da ayrı bir mantıksız. Bugün bir maça daha çıkacaklar ve kazanırlarsa çok daha mantıksız olur. Oradan puan kırıyorum. Onun dışında beklentileri aşan bir şov oldu bence. 8 verdim.
imza
Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla