Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-01-2018, 22:16   #975
Banned
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 30010
Rep Derecesi: Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30010

Wyatt vs Ambrose maçı fazlasıyla ortada bir maçtı. Ambrose karakterinin sahibinin inaktif olması zaten her türlü maçın Wyatt'ın lehinde olacağının bir göstergesiydi. Ama ekip böyle sonucu belli ve zahmet gerektirmeyen maça muhteşem bir book yaparım çok ileri gitmiş. Açıkçası son kısımlara doğru Dirty Deeds gelince korkmadım değili ama Wyatt'ın alması pek şaşırtıcı bir sonuç olmamış. Sağlam bir maç dönmüş.

Heritage ünvanında açıkçası Angelico'nun ters köşe yapıp bala kemeri Cena'dan alacağını düşünüyordum ancak fazlasıyla yanılmışım. Sondaki o STF olayı baya yıkıcı olmuş ve açıkçası Cena kim olduğunu fazlasıyla belli etmiş. Bu maç bireysel olarak gayet iyi olmuş.

Tag Team maçının da sonucu belli gibiydi. Sadece sondaki return beni fazlasıyla şaşırttı. Rollins'i şirkette izleme şansım olmamıştı ve şuan geri dönmesinden fazlasıyla hoşnut oldum. Bu olayların takibinde olacağım.

İlk Money in the Bank'in galibi ya Viktor ya Balor olacaktı bunu çoğu kişi olarak tahmin edebilmiştik. Ancak ikisi arasında gidip gelmek oldukça zordu. Maça bakarsak ben hayatımda böyle güzel çoklu maç okuduğumu hatırlıyorum. Bana göre ikinci maçtan daha ağır basmış sanırım galibin etkisi büyük bu açıda. Hardy yine döktürmüş fena aksiyon dönmüş. Okurken Balor fake'i yedim ama Viktor reis sonunda hak ettiğini aldı.

İkinci Money in the Bank'in sonucu beni bir hayli şaşırttı çünkü Corbin'i hiç beklemiyordum. Daha çok Briscoe veya McIntyre ağır basıyordu benim açımdan ama Corbin'e hiç ihtimal verememiştim ya. Briscoe'nun Bryan tarafından pek temiz olmayan bir şekilde maçtan kopmasını çok beğendim çünkü bu yönden karakteri de pek zedelememiş kanımca. Ayrıyeten geriye kalan tek şey Corbin'i kutlamak sanırım.

Main Event hayatımda okuduğum en güzel şeylerden biri diyebilirim sadece. Olay örgüsü bile bu tanıma yeter kesinlikle. Bir kere Sami Callihan'ın alacağını düşünmüyordum, alsa bile ikinci Money in the Bank galibi tarafından cash-inleneceğini düşünmüştüm. Ama büyük yanılgıya düşmüşüm. Gallows favorilerimdendi ve temiz bir şekilde kaybedeceğini düşünmemiştim ki Callihan'ın vurduğu low blow hamlesinin büyük etki ettiğini düşünüyorum. Pes etmesi beni şaşırttı ama onca şeye rağmen devam etmesi takdire şayan. Beni mest eden kısım CURSE ekibinin beklenmedik girişi. Şovda en şaşırdığım nokta bu turn oldu ve beni aşırı hypeladı. Zaten Viktor yapacağını yaparak çantayı kafaya geçirdiği an olaylar koptu bende. Gecede kemer 2 defa el değiştirdi ve bu muazzam bir detay. Bunun üstüne Balor'ın Wyatt'ı devredışı bırakıp Hardcore kemerini alması ayrı bir güzel olmuş. CURSE ekibi özüne dönmüş açıkçası denilecek pek bir şey yok daha fazla. Bu muazzam şov için RPG ekibini kutluyorum ve kendilerine kolaylık diliyorum. Daha fazla söze gerek yok cidden ilk canlı PPV'm oldu ama en iyisi oldu kesinlikle.
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır