Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-01-2020, 16:02   #9
iyi değilim
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6341
Favori Güreşçisi: Nick Gage
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1689111
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1689111

Dün gece diziyi bitirdim. Yağ gibi aktı. Çoğu netflix gibisinin bu sürükleyici tarzını seviyorum. Atiye dizisi Türk standartlarının üzerinde bir dizi olmuş. Ben çok sevdim. Biraz Dark biraz ST ama bu iki diziden farkı ana olayın ''hayali'' bir yer değil gerçek bir yeri konu alması. Bu yüzden iki diziden de daha iyi olduğunu düşünüyorum. Dizide mantık hataları olsa da izlememek için bir engel değil. İlk defa bir TR dizisinin yeni sezonunu merakla bekliyorum. Umarım ilk sezonda yapılan hatalar terk edilir.
imza
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla