Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-09-2019, 19:57   #5
brbr DENG
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1188
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 342277
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lürsoy Lürsoy isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 342277

Boy: 1.70+
Kilo: 75
Tip: Trevor Lee'nin az düzgün hali
Para Durumu: Atıldık iş dünyasına bakalım
Kültür: - seviyede
Ses: Birkaç farklı öğretmenim tonlamalarımı çok övdü. Radyoda haber sunacak insan sesi var (imiş)
Karizma: Kendime vermezdim
Mizah: Facebooktan önce adım attığım her yerin komiği bendim. Şimdi herkes komik.
imza

in this river all shall

all shall fade to black

Lürsoy isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla