Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-05-2020, 22:02   #27
Kayıtlı Kullanıcı
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 276
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Candice LeRae
Rep Puanı: 1184373
Rep Derecesi: MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MorbidAngel MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1184373

Yayınlar güzel ilerliyor fakat ufak bir ricam var. Kadın karakterlere yapılan şakalar biraz rahatsız ediyor beni, kimseye şahsi bir ithamda bulunmuyorum genel bir yorum yapıyorum sadece. Bir kız rpg oyuncusu olarak biraz daha bu durumun aza indirilmesini rica ediyorum.
imza

RPG
''Sister Abigail'' Liv Morgan
Debut: 21 Şubat 2020 (Pusula)
Başarılar:
Intercontinental Champion
GWA Champion
Royal Rumble Winner
Sole Survivor
MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla