Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-04-2021, 20:25   #6
almost a super mod
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2871
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2413186
Rep Derecesi: Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kjetill Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2413186

Valla şov öncesi çat diye maçı duyurdular, ne oldu anlayamadım. Eğlenceli bir ikili olduğu için eğlenceli bir feud bekliyorum ben.
Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla