Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-08-2017, 21:36   #21
#SaveUniversalTitle
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 179
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 10376
Rep Derecesi: StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Halihazırda olan konu silindiği için TLC 2010 şovunu incelemiştik, buraya alınabilir.

WWE: Tables, Ladders & Chairs 2010 | PPV İncelemesi
imza
mood...

Role Playing Game:

Karakter İsmi:
Finn Balor
Theme Song:
Men in Dark Coats
Bitirici Hareketleri:
Coup de Grace, Bloody Sunday
Başarıları:
1 time and Longest Reigned GTW Tag Team Championship (w/Rick Viktor) (150 days)
2 time GTW Hardcore Championship (28 days and 7 days)
Slammy Awards 2017: Tag Team of the Year (w/Rick Viktor)
1 time and Current World Heavyweight Championship

Finn Balor - Jinder Mahal - Asuka

Alıntı AJKOY2J Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Finn Balor abi ya uyuşturucu kullanmayacağım nasılsın bir de ben seni hiç bırakmayacağım bir şey değil bu yüzden de çok önemli değil ama kesinlikle bir gün daha fazla şerefsizlik seviyesini arttıramaz diyordum ama bu sefer de ben de yeniden uyandırdı beni takip et geri takip var mı acaba diye düşünüyorum ama bu sefer de ben de yeniden uyandırdı beni Finn Balor abi ya arama için çok teşekkürler.

Artık Balor BABA fanıyım.
StephenTrueway isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla