Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-11-2017, 09:31   #1
Monday Fight Rollins
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 270
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 28436
Rep Derecesi: Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart 24 Ekim 2017 Smackdown Live | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Addney & Richie Sambora

Smackdown Live'a hoş geldiniz! Dün gece Smackdown kadrosunun RAW'a yaptığı baskını izliyoruz ve Shane McMahon ile şovumuzu açıyoruz. Kendisi mutlu bir şekilde ringe geliyor?

Shane McMahon: Nasıl gidiyor Milwaukee? (Adına chant'ler atılıyor) Bunun için teşekkür ederim. Biliyorsunuz iki haftadır ciddi bir tedavi sürecindeydim ama şimdi dönmek ve yetki sahibi olmak iyi hissettiriyor. 19 Kasım'daki Survivor Series hızla yaklaşıyor, bu şov Smackdown ile RAW'ın kafa kafaya çarpıştığı tek şov. Çok genç bir yaşta öğrendim ki; eğer bir kavgaya giriyorsanız her zaman önce sizin saldırmanız gerekir. Bu yüzden Smackdown kadrosu ile birlikte RAW'a bir ziyarette bulunduk. Kurt Angle çaresiz bir şekilde bizi çağırıp Demon'a bir rakip aradığını söyleyince, her şey kafama dank etti. Onlara sadece AJ Styles'ı vermekle kalmadık ve TLC'den sonra bir gece daha orada konakladık, çünkü ne yapacağımızı biliyorduk . Dün gece onu ofisinde ziyaret ettiğimde Kurt daha dikkatlı olmalıydı. Smackdown kadrosunun bir seviye düşük olduğunu söylemeye cüret etti. Smackdown'ın RAW kadar iyi olmadığını ima etti. İşte bundan sonra "#kuşatma" başladı. RAW'ı tamamen sürpriz bir şekilde yakaladık ama bu bize olmayacak; çünkü biz hazırız.

Sami Zayn bölüyor onu! Zayn gaz vererek ve enerjik bir durumda ringe geliyor. Zayn, Shane'den güzel bir karşılama bekliyor ama alamıyor.

Sami Zayn: Öncelikle merhaba. Merhaba Shane, seni görmek güzel. Biliyorum Hell in A Cell'den bana biraz kötü hissediyorsundur.

Shane McMahon: Bu doğru Sami ama bunun icabına sonra bakacağım. Hani geçen hafta Kevin Owens'ın sağlığından endişelendiğin için kurtardığını söyledin ya, peki benim sağlığım ne olacak? Ona ne oldu? Sadece beni sakat bırakabilmen de değil, üstüne Kevin Owens'ı tuş ettirdin ve beni aşağıladın. Sana karşı baya kötü hislerim var yani.

Sami Zayn: Sıkıntı değil ama bir şeyi bilmeni istiyorum. Eğer karşımda rakibim olarak duruyor olsaydın; 1 saniyede işini bitirirdim. Anlıyor musun? Hell in A Cell'de çektiğinden çok daha fazla acı çekmeni sağlardım. Sakin ol adamım, geri bas. Belki bunların hepsi başka bir gün içindir. Burada olmamın sebebi ise; dostum ve kardeşim Kevin Owens ile birlikte Survivor Series'de Smackdown'ı temsil etmek istememiz. Her gece yaptığımızı yapıp yükü üstümüze alacağız.. diğer arkadaşlar da bizi takip edebilir. Sonuç şu ki Shane; bence bizi Survivor Series takımında istiyorsun. Hatta ileri gidip söyleyebilirim ki bize ihtiyacın var. Çünkü Shane sen birçok şeysin ama olmadığın bir şey ise; aptal bir adam olmak. Tabii aldığın komik riskleri bir kenara bırakırsak. Neyse, Kevin Owens ve ben Survivor Series için hizmetindeyiz.

Shane McMahon: Sami, sen ve Kevin'ın Survivor Series'de Smackdown'ı temsil etmesini istemiyorum. Ayrıca ihtiyacım da yok. Ama sana ne yapacağımı söyleyeyim. Burası Fırsatlar Diyarı olduğu için sana bir fırsat daha vereceğim. Bu gece rakibini yenersen Survivor Series takımımdaki ilk kişi olacaksın.

Sami Zayn: Çantada keklik. Sadece bu mu yani? Gizli rakibini yen ve takıma gir mi?

Shane McMahon: Bilmek mi istiyorsun?

Sami Zayn: Evet Shane, rakibimi bilmek istiyorum

Shane McMahon: Rakibin "The Viper" Randy Orton.

Shane ringden çıkıp arka alana doğru gidiyor. Bu akşam AJ Styles'ı Sunil Singh'e karşı izleyeceğiz. Ayrıca The New Day, kemer hakkı kazanan Shelton Benjamin & Chad Gable ikilisine karşı maça çıkacak.

Tag Team Match
The New Day (Xavier Woods & Kofi Kingston) vs. Shelton Benjamin & Chad Gable

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Xavier ile Gable başlıyor maça. Lock-up'a giriyorlar, Gable bir side headlock bağlıyor, Xavier iplere gönderiyor ama Gable'dan bir shoulder block. Gable ardından iplerden sekiyor ama Xavier bir dropkick vuruyor. Kaldırmak istese de Gable köşesine geçiyor, Benjamin tag alıyor. Diğer taraftan da Kofi. Lock-up'a giriyorlar ve Benjamin side headlock bağlıyor, sonrasında karşılıklı reversaller, Benjamin köşeye gönderip koşuyor ve bir kneebuster yapıyor ama Kofi direkt ayakta bitiyor. Kofi iplerden sekip kneebuster yapıyor ama bu kez de Benjamin ayakta bitiyor. Benjamin bir diz darbesi vurup iplerden sekiyor ama Kofi'den bir running dropkick geliyor. Kofi, Xavier'e tag verip iplerden sekiyor ve running kick. Xavier sekiyor ve standing clothesline. Kofi'den hemen ardından bir big splash, Xavier köşeye çıkıyor ve diving elbow drop! Xavier tuş deniyor ama başarısız. Kofi tag alıyor. Kaldırıyor ama Benjamin iplere gönderip bir clothesline ile dışarı fırlatıyor rakibini. Gable tag alıyor ve Kofi'yi kaldırıp ringe sokuyor. Köşede yumruklar vuruyor. Tuş deniyor, başarısız. Rakibinin kolunu kilide alıyor Gable. Öylece bekletiyor. Kofi ayaklanıp yumruklar vuruyor ve back suplex için havalandırıyor ama Gable ayaklarının üstüne iniyor yere. Yakalayıp bir exploder suplex yapıyor! Benjamin tag alıyor ve ikili bir tekme vuruyor aynı anda, açılıp koşuyorlar ve double running knee! Tuş denemesi başarısız. Benjamin kaldırıyor rakibini ve snap suplex. Tuş denemesi başarılı değil. Benjamin chinlock bağlıyor rakibine yerde. Kofi dirsekler ile doğruluyor ama Benjamin bir clothesline ile yere çalıyor. Sonrasında bir clothesline daha vuruyor. Tuş başarılı değil. Gable tag alıyor. Köşede stompluyor bayağı. Kaldırıyor ve snap suplex. Tuş başarılı değil. Köşeye gönderip Benjamin'e tag veriyor. Ringin ortasına çekiyor ama Kofi yumruklar vuruyor, Benjamin'e işlemiyor ve Benjamin bir tane single arm suplex yapıyor rakibine. Tuş başarılı değil. Benjamin kaldırıyor ama Kofi bir wristlock'un ardından DDT vuruyor! İki tarafta partnerlerine tag veriyor. Xavier bir forearm vuruyor, bir tane daha, bir back kick. Rakibine çelme takıp iplerin üstüne gönderiyor, iplerden sekiyor ve missile dropkick! Tuş denemesi başarısız. Xavier köşedeki rakibine koşuyor ama Gable kaldırıp aprona gönderiyor. Xavier orada bir forearm vurup ringe giriyor ama Gable'dan Wheel Kick! Tuş denemesi başarılı değil. Benjamin tag alıyor. İkisi birden iplere gönderiyorlar ve Xavier'i havaya fırlatıp double neckbreaker ile bitiriyorlar! Benjamin kaldırıyor ama Xavier bir diz darbesi vuruyor, sonrasında rolling elbow, hiç durmuyor ve bir back kick, sonrasında knee drop! Tuş denemesi bir kez daha başarısız. Xavier rakibin kaldırıyor ama Benjamin yakalayıp bir Spinebuster yapıyor! Gable tag alıp köşeye çıkıyor ama Kofi ringe dalıp Benjamin'e bir dropkick geçiriyor! Gable köşeden Kofi'ye clothesline ile atlıyor. Xavier o sırada Gable'a girişiyor ama Gable rakibini iplere itekliyor, o sırada Benjamin, Xavier'in beline bir tekme geçiriyor ve Gable direkt ringde tuşa çekiyor, başarılı.

Kazananlar: Shelton Benjamin & Chad Gable

Sonu çok ilginç oldu cidden. Gable ve Benjamin dışarıda sevinçlerini yaşıyor. New Day ringde iken tekrarları izliyoruz. Xavier nasıl gitti o harekete şaşırdım valla. Big E ringde arkadaşlarına teselli verirken aynı zamanda girişteki rakipleriyle de diyalog halinde. Usos spiker masasına züppe züppe konuşuyor yine. Geçiyoruz.

Arka alanda Charlotte, Naomi, Becky Lynch, Lana ve Tamina konuşuyorlar.

Becky Lynch: Sasha Banks, Bayley, Alexa Bliss..

Tamina: Onları indireceğiz!

Carmella: Hanımlar kusura bakmayın. (Ellsworth'ün tasmasını uzatıyor) Köpeğimi gördünüz mü?

Becky Lynch: Hayır Carmella kimse tipsiz James'i görmedi.

Gülüşmeler yaşanırken Daniel Bryan geliyor yanlarına.

Daniel Bryan: Bu kadar komik olan ne var?

Carmella: Ellsworth kayıp ve-

Daniel Bryan: Hemen bir arama ekibi göndereceğim. Bu arada, hepinizin neden burada olduğunu biliyorum. Survivor Series'e 4 hafta var ve merak etmeyin; hepiniz Smackdown Live Kadınlar Takımı'nda olacaksınız.

Lana: Ama biz 6 kişiyiz?

Daniel Bryan: Doğru. Sen hariç Lana. Geçen yıl RAW Kadınlar Takımı galip geldi. Ancak bu sene izin vermeyeceğiz. Biliyorum, bazı arkadaşlar birbirlerini sevmiyor. Survivor Series'de tek yumruk olacaksınız ve bir de güçlü lideriniz olacak.

Charlotte Flair: Tamamdır ben yaparım. Kaptan olurum.

Becky Lynch: Charlotte, bütün saygımla birlikte söyleyebilirim ki sen dün gece baskında bizimle bile değildin.

Carmella: Siz niye karar veriyorsunuz ya?

Daniel Bryan: Aslında Carmella haklı, siz karar vermiyorsunuz. Çünkü bu akşam birbiriniz arasında 5'li bir maça çıkacaksınız ve kazanan Survivor Series'de takım kaptanı olacak!

Herkes onaylıyor bu durumu.

Reklamlardan sonra Fashion Files'tayız.

Tyler Breeze: Neden sen Bay Pink oluyorsun anlamadım.

Fandango: Breeze, ikimiz de Bay Pink'iz. İki tane olabiliriz.

Yanlarında James Ellsworth sandalyeye bağlı bir şekilde oturuyor, ağzı da bağlı. The Ascension geliyor. Viktor'un elinde plastik çatal ve bıçak, Konnor'ın elinde ise benzin yazan bir şişe var.

Fandango: Siz ne yapıyorsunuz?

Viktor: Wasteland olayları işte.

Fandango: Benzin mi?

Konnor: Hayır, susadım.

Konnor artık benzin olmadığı belli olan şişeden içiyor.

Viktor: Bakın, birileri çantayla birlikte Ellsworth'ü buraya yollamış. Biz de çenesini keseceğiz şimdi!

Viktor tam plastik çatal-bıçakla işe koyulacakken Fandango durduruyor.

Fandango: Dur dur dur.

Breeze, Ellsworth'ün ağzındaki bantı çıkartıyor.

Fandango: Çanta mı var? Çanta nerede?

James Ellsworth: Hav hav.

Fandango korkup geri çekiliyor.

Tyler Breeze: Hey sakin ol. Ascension, bunu kendi yolunuzdan yapın.

Ascension tam harekete geçecekken hayvanımızın sahibi Carmella geliyor.

Carmella: Hey hey yapma. İşte buradasın James, kontratıma göz kulak olman gerekiyordu oysa.

Tyler Breeze: Çanta!

Fandango çantayı alıyor Carmella'nın elinden.

Fandango: Çok kısa sürecek hanımefendi.

Fandango çantayı açıyor ve içinden James Ellsworth'ün iç çamaşırı çıkıyor.

Fandango: Adamım! Seni küçük pis şey!

Carmella: Kötü çocuk James! Başın büyük belada.

Carmella, Ellsworth'ün bağını açıp götürüyor.

Tyler Breeze: Sanırım bir vakayı daha çözdük.

Fandango: Vaka bitti.

Konnor: Ne? Siz bir şeyi çözmediniz. Çantaya ne olacak? Kim ofisinizi pisletti?

Viktor: İki B'ye ne olacak?

Konnor: Belli ki İki B, Bludgeon Brothers'ı işaret ediyor.

Tyler Breeze: Bu imkansız! Brothers'ta "B" harfi yok ki.

Konnor: Bludgeon Brothers. İki B Breeze.

Tyler Breeze: Doğru ya.

Fandango: Olay daha da garipleşmeye başlıyor.

Tyler Breeze: Garip Şeyler gibi mi (Stranger Things'e gönderme yapıyor)

Fandango: Aynen!

Haftaya "Strangerer Things" izleyecekmişiz.

Daniel Bryan arka alanda.

Shane McMahon: Hey, naber?

Daniel Bryan: Dün gece ne olduğu ile ilgili mi konuşacağız? Sen ve Smackdown Kadrosu'nun istilasından. Bana ne zaman söylemeyi düşünüyordun?

Shane McMahon: Önce istilayı yaptım sonra da kimin patron olduğunu gösterdim.

Daniel Bryan: Bana takım olduğumuzu söylediğinde; aynı fikirde olmak zorunda olduğumuzu sanıyordum?

Shane McMahon: Tamam, sana ve görüşlerine saygı duyuyorum. Ama komisyoner olarak bazen kendi kararlarımı almam gerekiyor. Bu benim iş tanımım.

Daniel Bryan: Anlıyorum patron sensin. Sen ne dersen o olur. Bazen içime atmak zorundayım demek ki. Bu da benim iş tanımım galiba.

Sırada Baron Corbin vs. Sin Cara maçını izleyeceğiz ve kemer ortada olmayacak. İlk olarak Baron Corbin geliyor maç için. Sonrasında Sin Cara. Geçiyoruz maça.

Singles Match
Baron Corbin vs. Sin Cara

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Corbin direkt yakalayıp köşeye fırlatıyor. Orada bir corner clothesline. Devam ediyor pataklamaya. Tutup diğer köşeye fırlatıyor. Üstünlüğünü sürdürüyor. Köşeye gönderip koştuğunda Cara bir elbow vuruyor, bir tekme, sonrasında seri forearmlar, iplerden springboard elbow drop ile dönüyor. Dışarıdaki rakibine suicide dive ile uçuyor. Bir kez daha aynısı. Ringe sokuyor rakibini. Köşeye çıkıp atlıyor ve missile dropkick. Tuş denemesi başarılı değil. Corbin dışarıda. Corbin ringe giriyor ve kaldırıp köşeye götürüypr. Tekmeliyor bayağı. Üstüne çıkıp yumrukları geçiriyor feci geci. Hakem zili çaldırıyor. ''

DQ İle Kazanan: Sin Cara

Corbin böyle maç kaybetsin kaybedecekse. Yine de nefret ediyorum ya bu adamdan. Keşke daha çok niteliğe sahip olsa. Direkt dışarı çıkıyor maçtan sonra. Ringe bir bakıp rakibini dışarı çekiyor. Yakalıyor ve End of Days! Bu hareketi göstermeden gitmemeliydi zaten. Geçiyoruz bu aksiyonu.

Singh Biraderler Jinder Mahal'i takdim ediyor. Üçlü ringe geliyor sonra.

Jinder Mahal: (USA Chant'leri eksik olmuyor tabii ki)Gerçeği konuşanlar ve yalan söyleyenler vardır. Paul Heyman bir yalancıdır. (Dün geceden Paul Heyman'ın Jinder Mahal hakkında konuşmaları geliyor ekrana. Heyman, Jinder Mahal'in maç teklifini kabul etmişti.) Paul Heyman'ın aksine ben size doğruyu söyleyeceğim. WWE'de sahip olduğum her şeyi hak ederek kazandım. En dipten başladım ve şimdi bütün WWE'deki en güçlü adamım! Randy Orton'ı domine ettim, Shinsuke Nakamura'yı güreşerek ezdim.. Ancak siz insanlar, 1.3 milyar vatandaşımdan aldığım saygıyı vermiyorsunuz bana. (USA!) Paul Heyman haklı, ben Brock Lesnar'ın denki değilim. Ben Brock Lesnar'ın Kabusuyum! Survivor Series'de siz insanlara "Maharaja Devri"nin henüz şimdi başladığını kanıtlayacağım! Bu akşam ise sadık kardeşim Sunil Singh, "Phenomenal One" AJ Styles ile karşılaşacak.

İyi insan lafın üstüne gelir. AJ STYLES!

Singles Match
AJ Styles vs. Sunil Singh

Styles kolayca pataklıyor işte. Sunil'i tutup aprondaki diğer kardeşine fırlatıyor. Ringde Sunil'e Calf Crusher bağlıyor ve hemencecik pes ettiriyor.''

Kazanan: AJ Styles

Styles kazanıyor kolayca. Hakem elini kaldırıyor. Geçiyoruz.

Sami Zayn soyunma odasında müzik dinliyor, iyi dostu Kevin Owens geliyor yanına.

Kevin Owens: Daniel Bryan ile konuştum, gelecek hafta benim de Smackdown Takımı'na katılmak için bir maçım var.

Sami Zayn: Tabii ki var. Yani? Rakibin kim?

Kevin Owens: Shinsuke Nakamura.

Sami Zayn: Bu iyi, bu harika. Bu akşam ben Randy Orton'ı yenip kalifiye olacağım, gelecek hafta sen Nakamura'yı yenip kalifiye olacaksın. Ardından Smackdown Takımı resmi olarak "Kevin & Sami" Takımı'na dönecek.

Kevin Owens: Sami'nin Takımı demek istedin herhalde?

Owens kalkıp gidiyor.

Sami Zayn: Ne adam ama..

Başka bir arka alan segment'ine geçiyoruz, Jinder Mahal ve süvarileri arka alanda Genel Menajer Daniel Bryan'ın yanına geliyor.

Jinder Mahal: Daniel Daniel. Konuşmamız lazım.

Daniel Bryan: Dur tahmin edeyim. Gelecek hafta Smackdown'da AJ Styles'tan intikamını almak istiyorsun.

Jinder Mahal:Evet, evet istiyorum.

Samir Singh: Doğru.

Jinder Mahal: Kardeşi işi beceremedi, sonuç olarak Samir Singh gelecek hafta benim onurumu korumak için AJ Styles ile yüzleşecek.

Daniel Bryan:Bunu yapmak istediğinden emin misin Samir?

Samir Singh: Eminim Daniel. Ne var biliyor musun? "Phenomenal" olacak!

Üçlü Bryan'ın yanından ayrılıyor.

Daniel Bryan: Geçen hafta da aynı şakayı yaptı ya.

Naomi, Charlotte, Carmella, Tamina ve Becky ringde.

Fatal 5-Way Women's Match for Being Captain of Survivor Series Team
Naomi vs Charlotte Flair vs Carmella vs Tamina vs Becky Lynch

Maç başlıyor. Tamina direk Becky'i dışarı atıp Charlotte'a da bir Superkick atıyor. Sonra da kendisine arkadaş gibi davranan Carmella'ya Samoan Drop yapıyor. Becky ile Charlotte ringe girip Tamina'ya double dropkick yapıyorlar. İkili yumruklaşırken Carmella diving crossbody ile atlıyor köşeden. Carmella, Charlotte'a bir superkick atıyor ve köşedeki Becky'i running hip attack ile sıkıştırıyor. Sonrasında apron'daki Naomi'den Carmella'ya roundhous kick geliyor. Naomi onu köşelere çarptırıyor teker teker. Ardından yerde clothesline vuruyor. Becky apron'a çıkmışken Carmella'yı ona doğru gönderip düşürüyor Naomi.Ardından Carmella'ya tuş başarısız. Carmella ile Naomi tekmeleşiyor. Carmella üstün çıkıp neckbreaker yapıyor. Tuşa gidiyor ama olmuyor. Naomi iplerden sekecekken Tanina onu ayaklarından dışarı çekiyor. Hemen sonra da Carmella sleeper hold'a alıyor. Tamina düşünce Charlotte'tan Carmella'ya Big Boot geliyor. Charlotte sonrasında Tamina'ya Fallaway Slam yapıyor. Charlotte arkasını dönünce Becky'den flying forearm! Becky arkasını dönünce de Naomi'den dışarıya slingshot crossbody ile atlıyor. Charlotte, Naomi'yi kaldırıp bariyerlere atıyor. Charlotte Tamina'ya giderken Lana saldırıyor arkadadan, Charlotte sinirlenip yumruk atıyor. Arkasını döndüğünde ise Tamina'dan superkick geliyor. İçeri geçiyor aksiyon. Carmella, Naomi'yi dışarı yolluyor. Ardından saldırmak isteyen Becky'e Carmella'dan superkick! Carmella tuşa gidiyor. 1..2.. Becky kurtuldu. Carmella, Becky'i kaldırmak isterken Becky'den Cross Armbreaker! Carmella pes ediyor!

Kazanan ve Smackdown Kadınlar Takımı'nın Kaptanı: Becky Lynch

Becky maçtan sonra seviniyor.

Birazdan Randy Orton, Smackdown Takımı'na dahil olmak için Sami Zayn ile karşılaşacak.

Bludgeon Brothers'ın yeni bir tanıtımını izliyoruz.

Luke Harper: Tehlike, imkansızı mümkün kılar.

Erick Rowan: Korku, düşünülmezi gerçek yapar.

Luke Harper: Yukarı artık aşağı.

Erick Rowan: Aşağı ise yukarı.

Luke Harper: Karanlık ışıktır.

Erick Rowan: Işık karanlıktır.

Luke Harper: Biz her şeyi yapabiliriz.

Erick Rowan: Çünkü hiçbir şeyden korkmayız.

Luke Harper: Harper

Erick Rowan: Rowan

Birlikte: Bludgeon Brothers

İkilinin baltaları yere vurmasıyla Renee Young'ın yanına gidiyoruz.

Renee Young: Bludgeon Brothers'ı her hafta Smackdown'da görmeye devam ediyoruz-

Dolph Ziggler: Röportajı başlat. Benim röportajımı. Dinle Renee. İşini iyi yapıyorsun. Ama kimsenin umursamadığı sorular soracaksın, ben de kimsenin umurunda olmayan havalı sözler söyleyeceğim. İşte bu WWE Evreni'nin gözünde seni süperstar yapabilecek bir şey. Şöyle.. If you smell what- Neyse bu olmadı. Ya da şöyle bir şey bulsam "Sana söylemiştim". Sana söylemiştim; Bobby Roode bir sahtekardan başka bir şey değil. Sana söylemiştim; Bobby Roode WWE Tarihi'nde en iyi ring içi performansı olan kişiye yetişemez. Sana söylemiştim! Geçen hafta kimse beni dinlemedi, ama Bobby Roode'u yendim.

Bobby Roode geliyor yanlarına.

Dolph Ziggler: Neye sırıtıyorsun öyle? Aa anladım. Sen de RAW'dakileri döven grubun içindeydin. Şimdi arkadaş olduğumuzu mu düşünüyorsun? Buna uğraşmam bile, teşekkürler.

Bobby Roode: Biz arkadaş değiliz ama sen sürekli konuşmayı seviyorsun değil mi? Ben ise dövüşmeyi severim. Dün gece RAW'da ise hayatımın zamanını yaşadım. Yine de sana karşı olmayı tercih ederim. Birbirimizle dövüşmeyi seviyoruz, o zaman bir maça daha ne dersin? Bilirsin, hangimiz daha iyi karar vermek için.

Dolph Ziggler: Daha iyi mi? Ona bakıyorsun şu anda. Seni bir kere yendim, seni iki kere de yenebilirim-

Bobby Roode: Dur hele. İki mi? Bu süper bir fikir. O zaman gelecek hafta Smackdown'da Bobby Roode vs Dolph Ziggler.. Maçın türü ise 2 out of 3 falls maç.

Dolph Ziggler: Anlamıyorsun ama tamam. Umarım utandırılmaya hazırsındır. Bir gece iki kere. İyi şanslar evlat.

Ziggler ayrılıyor.

Bobby Roode: Renee, gelecek hafta Smackdown Live'ın Glorious olacağına dair bir his var içimde.

Main Event'e geçiyoruz. Önce Orton sonra da Zayn geliyor.

Singles Match for The Membership of Survivor Series Team
Randy Orton vs Sami Zayn

Lock-up ile başlıyor maç. İlk 1-2 dakika birbirlerini alıp köşeye sıkıştırmakla geçiyor. Zayn ardı ardına iki tane chop vuruyor, Orton buna uppercut ile cevap veriyor. Orton köşeye götürüp bir uppercut daha vuruyor. Sonrasında yerde Orton stomp'ları vuruyor. Orton, Zayn'i iplere yolluyor ama Zayn iplere tutunup dışarı çıkıyor. Orton yanına gidip Zayn'i içeri sokuyor, kendisi de girecekken Zayn'den yarım bir baseball slide! Zayn dışarıda bariyerlerden yardım alarak Orton'a harika bir moonsault yapıyor.

Reklamdan döndüğümüzde Zayn headlock'a almış durumda. Zayn, Orton'ı iplere yolluyor ve dönüşünde heel kick'i çakıyor. Zayn suplex deniyor fakat Orton kalkmıyor. Orton aynı pozisyonda Zayn'i kaldırıp iplere bırakıyor. Zayn kalktığında Orton'dan üst üste iki clothesline ve dönüşte powerslam! Zayn dışarı çıkıp Orton'ı da kendisine çekiyor. Orton hemen toparlanıp Zayn'i spiker masasına yolluyor, sonra da kaldırıp masaya back suplex ile atıyor! İkili içeri giriyor şimdi. Orton'dan tuş. 1..2.. Zayn kurtuldu. Kalktıklarında Orton'dan bir de fallaway slam. Zayn tuştan yine kurtuldu. Zayn bir iki yumruk atıp ikinci köşeye çıkıyor ve Orton'a diving crossbody ile atlıyor. Zayn'in tuşu başarısız. Randy RKO yapacakken Zayn'den backslide! 1..2.. Orton hayır dedi. Orton kalkınca Zayn'den bir big boot! Zayn köşeye çıkıyor. Orton hemen yanına geliyor, Orton'dan Superplex! Tuş neredeyse oluyordu! İkili yine dışarı çıkıyor. Zayn bir yumruk atıyor ve Orton'ı ring direğine çarptırıyor, Orton sersemlemiş halde. Zayn Orton'dan biraz uzaklaşıp pozisyonunu alıyor ve suicide dive + tornado DDT kombosu! Orton ringe girip köşeye geçiyor, Zayn Helluva Kick için koşuyor fakat Orton çekiliyor. Randy sonrasında apron'daki Zayn'i tutuyor, rope-hung elevated DDT! Orton tam RKO için sayarken Kevin Owens çıkıp geliyor ve apron'a çıkıyor. Randy ona da bir DDT çakacakken Zayn roll-up'a alıyor. 1..2.. Orton kurtuldu. Owens apron'a çıkıp hakeme "3 oldu" diyor. Hakemin arkası dönükken Orton'dan Zayn'e low blow, hemen ardından RKO! Tuş! 1..2..3..! Randy Survivor Series'de yerini ayırtıyor.

Kazanan ve Survivor Series Erkekler Takımı'nın Üyesi Olmaya Hak Kazanan: Randy Orton

Orton maç bittikten sonra Kevin Owens'a bakıyor, kendisinin de oyunlarının olduğunu gösteriyor böylece. Arka alana gidiyoruz, komisyoner Shane McMahon ve genel menajer Daniel Bryan var.

Shane McMahon: Ne harika şovdu ama Daniel. Böylece Mavi Takım'ın ilk üyesi Randy Orton oldu.

Daniel Bryan: Ve RAW bugün saldırmadı.

Shane McMahon: Gördün mü? Korkulacak bir şey yok.

Daniel Bryan:Dün geceden sonra Kurt Angle'ın RAW kadrosunu buraya getirip saldıracağına emin olmuştum.

Shane McMahon: Ama gelmediler.

Daniel Bryan: Bugün gelmediler. Eninde sonunda gelecekler. Bütün sonuçlar için hazır olsan iyi olur çünkü bu senin iş tanımın.

Böylece şovun sonuna geliyoruz.

imza

Richie Sambora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla