Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-09-2017, 13:33   #8
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kahramanmaraş
Konular: 1332
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İzlemediğine hala şaşırıyorum aslında ya, RAW şovlarının en iyi main eventlerine girer bence. İzlemeni tavsiye ederim.
Kanka ben şimdi izlesem bile büyük ihtimal beklentilerimi karşılayamayacak ve beğenmeyeceğim maçı çünkü herkes övgüyle bahsedince beklentim yükseldi.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla