Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-05-2019, 19:27   #7
Banned
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1180
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 156556
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lürsoy Lürsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 156556

Hazırsan Çıkalım adında bir konuşma gösterisi yazmıştım, benim karakter en son başlıkta geçen cümleyi söylüyordu sadece. Konuyu açtıktan yarım saniye sonra utanmıştım ama geri dönüp bakınca başarılı bir hamle olmuş.
Lürsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla