Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2019, 16:46   #1
ghost town triumph
Falcon Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4009
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1360943
Rep Derecesi: Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Falcon Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Falcon Arrow Falcon Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1360943

Standart Baron Corbin: 'WrestleMania'da Şampiyonluk Maçına Çıkmak İstiyorum'

Digital Spy'e röportaj veren Baron Corbin, WWE'de gelecekteki hedefinin WrestleMania'da şampiyonluk maçına çıkmak olduğunu açıklamış.

'WrestleMania'da şampiyonluk maçına çıkmak istiyorum. Yani amacım tam olarak bu ve bence King Corbin olarak bunu yapabilirim. Bunu başarabilirim çünkü bu beni WrestleMania'da kemer için rekabet edebileceğim bir seviyeye getiriyor. Birinden Kıtalararası, Birleşik Devletler veya Dünya Şampiyonluğunu alacağım bir an yaşamak istiyorum.'
imza

Falcon Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla