Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2018, 02:11   #84
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 277
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 58800
Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 58800

Alıntı Christian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çocukluğumuz bu kanalı izlemekle geçti reyiz. Galaktik Futbol'u hatırlıyor musun? Ulan ne güzel zamanlardı bee. Şimdiki çizgi filmlere bakıyorum da. Çöp gibi hepsi.
Galaktik futbol en sevdiklerim di. Beyaz saçlı bir kız vardı onu çok severdim. Şimdi Jetix kapandı sanırım. Günümüz de olan çizgi filmler kadar boş görmedim ben.
imza

Gece isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla