Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-02-2020, 21:27   #5964
guilty
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 270
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 17217
Rep Derecesi: End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin.
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
End of Heartache End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 17217

Hasan Ali, Dirar, Ozan, Tolga Ciğerci, Alper, Tolgay, Isla bu takımın oyuncusu değiller. Daha da sayamadığım vardir ama bu oyunculardan arınamadık kaç senedir. Bak Alman liginden Falette diye bir adam geldi çöp dedik adam Serdar Azizden bile iyi top oynadı bana kalırsa. İleri çıktı, pas attı, top kesti, adam tuttu daha ne yapsın bu adam? Zajc, Ferdi, Falette, Mehmet Ekici gelince bile daha iyi oynamaya başladı takım. Bu takım kupayı da alamaz şampiyon da olamaz arkadaşlar ben size söylüyorum. Ersun Yanal seni istediğim güne de bana da lanet olsun. Kim iyiyse o gelsin bu takımın başına tükendim artık. Halısahada bile daha keyifli oyun dönüyor yeminle.
imza

YOU THINK YOU KNOW ME!

messiah of the backbreaker...

RPG: Ricochet
End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla