Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-09-2019, 17:37   #18
Vincent Vega
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 89
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 435859
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 435859

Allah belanı versin Netflix.

Alıntı DarylDiXoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bro Better Call Saul beni sarmadı ya. Çok izlemek istedim ama her defasında başına oturup ilk dksından sonra olmaz aga diyip kapattım. Var mı önerin?
Better Call Saul'un 3. sezonunun Breaking Bad'in tüm sezonlarından iyi olduğunu düşünüyorum. Ben de 4. sezonda kaldım ama kesinlikle izle zaten drama dizisi, diyaloglar çok ön planda. Ignacio "Nacho" Varga yeter be.
imza

Konu UltimateOpportunist tarafından (23-09-2019 Saat 17:41 ) değiştirilmiştir.
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla