Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-02-2015, 19:26   #1
Rusev Day
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 62
Favori Güreşçisi: Rusev
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 28585
Rep Derecesi: quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
quizcik quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 28585

Standart Test Sorularınız ve Çözüm Yardımlarınız

Biliyorum arkadaşlar bunu yanlış yere yazdım ama hiçbir yerde cevaplarını bulamadım belki aranızda matematiği iyi olan vardır
80 km lik yolu 40 dakikada gidip, aynı yolu 60 dakikada dönen bir aracın gidiş döünşteki ortalama hızı saatte kaç km dir ?(işlemli)
Yıllık %60 faiz oranıyla bankaya yatırılan bir miktar paranın 4 ay sonra getirdiği basit faiz miktarı 400 tl dir. Buna göre bankaya yatırılan para kaç tl'dir ? (işlemli)
Cevaplar bende var bana işlem lazım ilgilenenlere teşekkürler.
quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla