Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-02-2015, 00:17   #45
#AllElite
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 183
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 62056
Rep Derecesi: ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
' The HeadLiner ' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 62056

Alıntı Mr. Cenation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cümleler biraz karışık geldi bana da. Şöyle bir örnek vereyim acaba doğru anlamış mıyım diye. Para 4 kez atılsa ve 2 yazı, 2 turayı sorsaydı cevap 6/16 mı olacaktı?

Edit: Niye soruyosam. Permütasyondan sağlamasını yaptım doğru anlamışım senin çözümü.
O cümleyi 3 kere baştan yazdım ben çözümü yaptım anlatamadım.
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla