Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-01-2020, 21:59   #2614
Banned
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 30010
Rep Derecesi: Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30010

Alıntı The Vuslat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başta bu gimmicke hiç sıcak bakmadım açıkcası gerçekte de Barrett'in en sevmediğim gimmickidir çünkü underratedlığına, underrated eklediği bir gimmick olmuştu her neyse gimmickin üzerinde biraz durunca bir sıcak baktım bu sıcaklık bozulmadan da bir şeyler karalamak istedim, sanırım gün geçtikçe bu gimmick ile güzel işler çıkarırım ben.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=311057
GIS için BNB vs Janela...
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla