Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-10-2019, 17:02   #71
the chosen one
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 395
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21334

Alıntı Birazvodka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu sorunu 2012 senesinde rapper John Cena oynarken de yaşıyordum. Karakterim sokak ağzıyla konuşan biri olduğu için rakiplerimin de kendi rollerini bırakıp bana ayak uydurmasını sevmiyorum açıkçası. 2012'de Sheamus'un ana avrat küfür ettiği promoda mesela, ceza yemiştik. Herkes kendi karakterini oynasa daha güzel olur.
Küfür etmemeye özen gösteririm normalde promolarımda çünkü Reigns badass bir karakter olsa bile tam olarak sokağı yansıtan birisi değil. Fakat kafası demir sopayla patlamış, aldığı kemeri 5 dakika tutabilmiş ve üstüne aynı gün hastanelik olmuş bir adamın nefret dolu olması ve küfür etmesi çok doğal bir durum olmalı, ayak uydurmalık bir durum yok.

Ki iki isim de badass olarak nitelendirilebilecek karakterler. Bazı benzerliklerin olması kaçınılmaz bir durum. Fakat Moxley’nin 2 kelimesinden biri küfürken Reigns karakteri daha çok intikam hırsıyla dolmuş bir adamı yansıtıyor pek benzerlik göremedim açıkçası.
imza
rpg: jimmy jacobs

gwa rpg: roman reigns
hardcore championship (x3)

gtw rpg: curt hawkins
gtw championship
intercontinental championship
gtw tag team championship (x3)
sole survivor (2015)
eski gtw gm'i
bullet club kurucu üye
hall of famer (2017)

Konu Gbedas tarafından (30-10-2019 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla