Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2018, 18:34   #9
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1705
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 171707
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Şimdilik sadece 10 Ocak 2018 NXT’yi alıyorum. Çevirmenlikte yardım edecek varsa bana yazabilir, genellikle ufak tefek arka alanlar var sadece.
imza

the man that ruin of raw

you’re my heart’s sniper

instagram
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır