Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2018, 18:34   #9
undisputed of gtr
Prince of Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1946
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 217877
Rep Derecesi: Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Şimdilik sadece 10 Ocak 2018 NXT’yi alıyorum. Çevirmenlikte yardım edecek varsa bana yazabilir, genellikle ufak tefek arka alanlar var sadece.
imza

Eski Nick: Windham Lawrence Rotunda
Prince of Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır