Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2018, 15:15   #6
HypeR8
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 92
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 7523
Rep Derecesi: Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı EfekanY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adamların şu anlık tek derdi Brunson. Şahsen ben Obama'yı mumla arıyorum. Asla bu kadar sert bir dış politika izlemezdi. Bu adam Dünya için çok büyük bir tehdit. Kendine göre haklı olabilir ama böyle bir yönetim yok. Dolar her yerde değer kaybederken Türkiye'de artıyor. Eğer güzel şekilde yönetilseydik, Trump'ı ciddiye almamıza gerek kalmazdı. 2020 seçimlerinde bu adamın gitmesi lazım. Yoksa çok kötü olacak.
Dolar, Türkiye dışında değer kaybetmiyor. Euro'ya karşı bile şu an değer kazanıyor. Genel olarak yapılan yaptırımların dolar üzerinden oluşu sebebiyle karşısında yer alan para birimleri düşer. Ve terk dertleri elbetteki Brunson değil. Bu ufacık bir mesele. Brunson ile sınırlı kalırsak, hiçbir şeyi kavrayamayız.
imza
Türkiye'nin meselesini anlamakta atabileceğimiz en sağlam adım
"birbirimizi anlamayı göze alışımız" olacaktır.

İsmet Özel

https://i.resimyukle.xyz/LUHPa3.png

tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya
tarantulaymış benim adım diyecek değilim
tam düşecekken tutunduğum tuğlayı
kendime rabb bellemiyeceğim

İsmet Özel "Of Not Being A Jew"

RPG Karakteri: Christian
RPG Atlas GM
Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla