Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-01-2020, 22:38   #14
Kral Katili
TheArchitect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 23
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 35408
Rep Derecesi: TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TheArchitect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheArchitect TheArchitect isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 35408

Alıntı King Balor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gayet de iyi bir diziydi Türkiye standartlarında. Tabi ben de o romantik-arabesk fan kitlesinden haz etmiyorum.
2.Abdülhamit gibi kitlesi yüzünden gereksiz gömülüyor L&M. Bence Türkiyede çekilmiş açık ara en iyi 5-6 diziden biri. Keza şu an vasat filmler çekse de Selçuk Aydemir de ilk Çalgı Çengi gibi muhteşem bir indy komedi filmi, Kardeş Payı ve İşler Güçler gibi çok iyi iki dizi çekmişti.

Ben umutlandım.
imza

Alıntı BarisuTronz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hepinize hoş bulduk. Lütfen, ben troll değilim. Kyle O'Reilly'nin tanrı olduğunu düşünmek eski mitolojilere hala inanan Paganistlerden olmaktan daha iyidir.

S H O C C
23 HAZİRAN MİLLİ İRADE VE DEMOKRASİ ASUKASPOR'U
TheArchitect isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla