Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-01-2020, 13:00   #1
#RealityIsLost
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 454
Favori Güreşçisi: Jay White
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 309665
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 309665

Standart Çeviri | Rollins ve Strowman'ın Stone Cold Telaşı

Braun Strowman: Hey dostum, bizim haftaya olacak kontrat imzalama törenimizi Stone Cold'un yöneteceğini gördün mü?

Seth Rollins: Koca adam, seninle dürüst oldu mu? Bu muhtemelen bu gece başımıza gelen en iyi şey.

Braun Strowman: Hayır, hayır. Ne olduğunu biliyorum ve bunu beğenmedim. O skype konuşmasında onun söylediği her şeyi duydum, senin hakkında her şeyi onaylıyor. Yani gerçekten senin adamların orada olacak. Bizim kontrat imzalamamız için.

Seth Rollins: Braun, sen buraya sana, ben ve Stone Cold Steve Austin tarafından tuzak kurulduğunu söylemek için mi geldin? Gerçekten mi? Aklında bu mu var? Bu gece beş kişi tarafından dayak yedik ve senin aklında bu mu var? Hadi ama, bak senin paranoyanın ne olduğunu anladım. Bu takım maçının ikimizden birine diğerine sırtını dönmesi konusunda mükemmel bir fırsat olduğunu düşünüyorsun. Çünkü diğerine sırtını çevirecek kişi, Evrensel kemer maçına belirgin bir avantaj ile gidecek, bunu anladım. Kardeşlerime sırtımı çevirmenin nasıl bir his olduğunu bildiğimi hatırlaman lazım. Ama en yakın arkadaşımın ihanet etmesinin nasıl bir his olduğunu da biliyorum. Kimse Stone Cold'a yapacaklarını önceden söylemeyecek ama eğer Stone Cold gelecek hafta, bu hafta olanlar tekrar olmasın diye orada olacaksa ben Stone Cold'un bu kontrat imzalama törenini yönetmesine tamamım.

Braun Strowman: Bilinmesine izin ver, Stone Cold'a hiçbir şeyi dikte etmeyeceğim. Eğer o, herhangi biri gibi önüme çıkarsa: Stone Cold Steve Austin bu elleri alır.

Çeviren: GüreşTürkiye Çeviri Ekibi
imza
I I C O N I C S

Honored disciples of Master Hong-- I thank you for giving Jinsoyun a second chance at a new life. Our debt to you knows no bounds. But I am afraid I must ask for antoher favor. Will you take Soyun under your wing? It is hard to explain. The time will come. But for now, you are our only hope. She has been given a second chance. But without your protection, she will lost it again all too soon. Yours, Jiwan...

Jiwan, the Righteous Blade to Jyansei.

Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla