Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-09-2015, 19:58   #9
The Rated R Superstar
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2925
Favori Güreşçisi: Otis Dozovic
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 288107
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 288107

Alıntı Bonez Crusher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Be A Booker | Who is Tough Enough? ve Be A Booker | Reality Era 2015 konularına katılmıyorum.

İkisi de türünde ilk ama istikrar olmadığı zaman bir anlamı kalmıyor. '' Efsanevi '' yani adı üstünde. Öyle olmasa '' Türünde İlk BAB Konuları '' olurdu.

Onun dışında çok doğru konulara yer verilmiş.

Ayrıca Mehmet Efsanevi yerine '' Hall Of Fame Be A Booker Konuları '' olsa foruma daha bir iyi olur diye düşünüyorum.
Efsaneler ilklere imza atar. Reailty Era Be A Booker'ı çıktıktan sonra onun benzeri konuları gördük. Bu bölüme çok farklı bir hava getirdi. Keza Tough Enough konusu da öyle.

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha dikkatli olsak şu konuda çok daha iyi olacak. Emeğe saygısızlık yapmak istemiyorum ama " efsane " denilmeyecek BaB konuları var.
Titiz bir çalışma sonucu bu liste hazırlandı.
imza
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla