Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2019, 13:20   #4
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1515
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 169409
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 169409

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu vize problemleri bir halledilemedi gitti. En son Lauderdale twitter'dan Trump'a teşekkür mesajı atıyordu ama durumlar ne bilmiyorum.
Miedo ve Ciclope FREEDOMS'a falan da gidemiyor zaten sene başından beri. Violento'nun durumu ne bilmiyorum da o da Japonya dışına çıkamıyor herhalde. İlginç cidden.

Bu arada TOS demişken Kenta'nın maçı kimle olacak onu çok merak ediyorum ya. Umarım Orange Cassidy falan olur da zıtlıktan doğan bir mükemmellik görürüz.
imza
Aschentef & Lunatic Phenomenal & The Lone Man

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla