Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-02-2019, 16:28   #6
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4822
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 13459
Rep Derecesi: RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13459

Tamamen şova yönelik bir uygulama. Ne yani şimdi buna bakıp ne olacak herkes ben çok yazdım push istiyorum triplerine mi girecek? İşim var gücüm var, 2 haftadır promo atamıyorum benden beter promo yazan X kişisi şovda 120 mesaj attı diye push mu alacak? Ekip zaten kimin ne yazdığını biliyor, kaç mesaj attığını biliyor. Bunu her şov buraya yazıp belirtmek şovdan başka bir şey değil bence. Gereksiz.
imza

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE
"The Lady" Lacey Evans
MJF

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır