Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-01-2021, 20:08   #10
Captain
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 4840
Favori Güreşçisi: Christian
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1100483
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Peep's The Peep's isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1100483

Alıntı #1CMPunkFan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yeni bir isimden ziyade mevcut main roster'den saygı değer bir isim olan Ziggler'i görmek isterim ben. Belki o tren Kofi ile yakın zamanda kaçtı (berbat bir süreçti bana kalırsa, Kofi'den dolayı değil aldığı pushun gerekçesi ile, samimi değildi.) ama yine de bir daha böyle bir şey olacaksa Ziggler olsun isterim. Geleceğin HBK'si Bro değil Ziggler'dir. Ah bir de Heel durum üzerine yapışmasa... Adamı izlediğim ilk günder beri Heel. Kısa bir süre turn yapar gibi oldu oda turn değildi zaten. Bu ne istikrar. (Sprit Squad dahil) Ver bu adama yeni bir attire, yeni bir gimmick yeni bir theme bak tadından nasıl yenmiyor. Husky Harris'e nasıl yakıştı.

Ama cevap illa bir NXT starı olacaksa geçmişe saygımızdan dolayı Cole derim. O adamın tek talihsizliği az süt emmiş olmak. Biraz daha iri yarı olsa göz doldururdu. Performans bazlı değil işte entertainment olayı malesef.
Ya iki ismin de kariyeri bahtsızlıkla dolu bence zaten. Nerden tutsan elde kalıyor.

Colde sürpriz yaparsa bu beni çok mutlu eder. Bırak kazanmayı F4'e bile okeyim.
imza
Bu bitmiş öykünün hayalperesti benim. 👻

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla