GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-11-2015, 23:29   #1
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 30022
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 22 Şubat 1999 - Raw is War (İlk Inferno Maçı)

Şirket: WWF.
Şov: Raw is War.
Yer: Chattanooga, Tennessee.
Arena: UTC Arena.
Bölüm: #300.
Önceki Bölüm: #299.

WWF Attitude! Geçen hafta olanları izliyoruz.Rock Mankind’ı yenerek yeni WWF Şampiyonu olmuş ve Austin ile Wrestlemania 15’te karşılaşma hakkı elde etmişti.Tabi ki Paul Wright’ın yardımıyla.

Raw is War! Ringe döndüğümüzde Pyrolar ardı ardına patlıyor.Bu gece Chattanooga, Tennessee’deyiz.

No Chance In Hell! Vince McMahon girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Arkasında hiçbir Corporation üyesi yok.Bildiğiniz üzere geçen hafta Undertaker Shane aracılığıyla Vince’e bir mektup iletmişti.Bu gece ise Undertaker ilk Inferno maçına çıkacak!

Vince McMahon: Bu gece zayıf insanlara göre bir gece değil.Midesi kaldırmayacaklar arenadan şimdi ayrılmalı.Umarım şekerlerinizi getirmişsinizdir, çünkü bu gece kendimize pişmiş et yapacağız.Eski tarz bir pişirme değil, bu gece insan eti pişireceğiz.Undertaker beni tehdit etmeye mi cürret ettin? Ben de böyle cevap veririm.Bu gece Undertaker ve Kane ilk kez Inferno maçına çıkacak! (Cheer) Biri pişecek.Bu maçın mükemmelliğini düşünün, bir de Wrestlemania’nın mükemmelliğini düşünün.Tarihteki en iyi WWF Şampiyonluk maçı! Tarihin en eğlenceli WWF Şampiyonu The Rock, hakkını vermeliyim buraya kendi çabası ile gelen Stone Cold Steve Austin’e karşı mücadele edecek. (Cheer) Size WWF’teki en mükemmel gücü tanıtmak istiyorum.Wrestlemania’daki maçın özel hakemi, Corporation’ın yeni üyesi, Paul Wright!

No Chance In Hell! Paul Wright hızlı adımlarla ringe geliyor.Devamında ringe giriyor.İkili sarılıyorlar.

Vince McMahon: Bayanlar ve baylar, Paul Wright! WWF’e hoş geldin.

Paul Wright: Buradaki adam sayesinde cehennemin kapısından çıkıp cennete geldim. (Wright Sucks) Bay McMahon çok teşekkür ederim, bildiğiniz WWF’in artık olmadığını garanti ederim! Yatırılan paralar karşılığını şimdiden veriyor.2 hafta önce Stone Cold Steve Austin- (Cheer) Kafesin duvarına doğru yollandı.Mankind ilk elden bunu tattı.Ayrıca Rock’ın karnına o kemeri koyan da benim, bunu senin için yaptım.Wrestlemania için ise, Austin çok güzel olacak.1-2-3!

The Rock Says! WWF Şampiyonu The Rock girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Seyircilerden destek var.Wright Rock’ı alkışlıyor.

Vince McMahon: Bayanlar ve baylar, tüm zamanların en eğlenceli şampiyonu, Corporate Şampiyonu, Stone Cold Steve Austin’in Wrestlemania’da kıçına tekmeyi basacak isim, The Rock!

The Rock: Vince belki Rock çok iyi duymuyor, ringe gelirken yuhalamalar duydu. (Rocky Sucks) Vince belki de Rock iyi duymadı.Bu büyük jabroni “Rock’ın karnına kemeri koyan benim” mi dedi?

Paul Wright: Doğru duymuşsun, ama o kalın kafanla nasıl duydun hayret ettim. (Oooo)

The Rock: Vince bu roody-poo kim? Büyük çocuk kıçını öyle kolayca Rock’ın şovuna getirebileceğini mi sanıyorsun? Yapman gereken, Know Your Role bulvarına sapmak! Harika Olanla nasıl böyle konuşma cesareti gösterirsin? The Rock diyorki rolünü bil ve çeneni kapat!

Vince bir anda araya giriyor.

Paul Wright: Hey Rock, hayır, hayır.Burun deliklerini kapat yoksa yumruğumla tıkacağım orayı.

Vince McMahon: Corporation’da şakalaşmayı severiz ve iyi zaman geçiririz.

The Rock: Şakayı Rock’ın götüne et sen! (Cheer) Rock sana şunu söylesin, seni 500 poundluk maymun boku! (Vince sakinleştirmeye çalışıyor) Rock’ın şeker kıçını tekmelemekten 3 saniye ve Rock diyorki 3 saniye uzaklıktasın! (Cheer)

Vince araya girmek isterken Wright onu kucaklayıp yan tarafa koyuyor.Seyirciler delirdi! İkili tartışıyorlar! Wreck! Mankind girişte gözüküyor.

Mankind: Sanırsam bir moderatör ya da hakem gerekiyor.Ve bu işe yarayacak bir elemanım var! (Socko’ya hakem kıyafeti çizmiş ) Cesaret, onur ve gerekli taşağa sahip olduğumu Şef Michaels’a kanıtlayarak Wrestlemania’daki maça 2. hakem olarak atanmak istiyorum.Ve bunun için bu geceki maça hakem olacağım.Neden Rock ile Paul Wright arasında bir WWF Şampiyonluk maçı izlemiyoruz? (Cheer) İyi günler!

Vince McMahon: Bu işe karışma! İşime burnunu çok sokuyorsun, bu sefer-

Wright bir anda elinden mikrofonu alıyor.

Paul Wright: Ne diyorsun şampiyon? Konuşacak mısın yoksa icraata geçecek misin?

The Rock: Ne mi yapabiliriz? Bak ne diyeceğim; Great One ile bire-bir maça mı çıkmak istiyorsun? O zaman Rock’ın diyeceği tek şey götünü Smackdown Oteline kaydetmek! Bu gece Rock’ı mı istiyorsun? O zaman alacaksın, if you smell what The Rock is cookin’!?

Rock arka alana dönüyor, Mankind istediğini elde etti.

Spiker masasında Inferno maçının yapılacağını öğreniyoruz.Ayrıca Gunn ve Shamrock ICC kemeri için adaylık maçına çıkacakmış, reklamlar.

Dönünce arka alanda Corporation’ın odasındayız, tartışmalar devam ediyor.Üyeler Wright ve Rock’ın arasına giriyorlar.

Ringdeyiz, The Brood! Girişte alev çemberi oluşuyor.Edge, Gangrel ve Christian üçlüsü çemberden çıkıp ringe ilerliyor.Devamında ringe giriyorlar.

Public Enemy! OH MY! Johnny Grunge ve Rocco Rock ringe geliyorlar.Devamında ringe giriyorlar.WWF’teki ilk maçları ikilinin.

Tag Team Match
The Public Enemy (Rocco Rock & Johnny Grunge) vs The Brood (Edge & Gangrel) (w/Christian)

“İkili bir anda saldırıyor! Ayrı köşelere alıp birbirlerine fırlatıyorlar! Edge Dropkick ile Grunge’ı dışarı alıyor.Christian onu dışarıda yumruklarken Rock’ı köşeye alıyorlar.Gangrel Corner Clothesline patlatıyor.Yere yatarken Edge üstünden zıplayıp atlıyor! Şimdi iplere yolluyorlar, Rock eğilirken Grunge dışarıdan Edge ve Gangrel’i yere düşürüyor.Ringe girip Double Bulldog patlatıyor! Ardından iplere yolluyorlar Edge’i Double Flapjack! Şimdi de Gangrel’i yollayıp kucaklıyorlar, Double Backbreaker! Rock köşeye çıkarken Grunge kollarından tutuyor, Iconclasm & Diving Senton Combination! Kalkarken Christian ringe girip ikiliye saldırıyor.”

Kazananlar via DQ: The Public Enemy. (Rocco Rock & Johnny Grunge)

Brood ikiliye saldırıyor.Edge ve Christian iplere atıyorlar ama ikili ringden inip köşeden sandalye alıyorlar.Bu sırada elektrikler gitti! Kan banyosu zamanı! Brood dışarıda ikiliye saldırıyor ve ışıklar gelince ikili kan banyosunda! İkili iyice sinirleniyor, reklamlar.

Reklamlarda Ministry of Darkness, Brood’a ceza vermiş.Otoparkta üçlü diz çökerken Taker onları azarlıyor.

The Undertaker: Disiplininiz yok.Bunun karşılığında acı çekeceksiniz.

Bir anda Acolytes, Mideon ve Viscera üçlüye saldırıyor! Pestilleri çıkana kadar dövüyorlar! Sonunda görtünler gidiyor.

Ringdeyiz, Hello Ladies! ICC Val Venis girişte gözüküyor ve spiker masasına geliyor.

Oh You Didn’t Know!? Billy Gunn girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Devamında ringe giriyor.

Billy Gunn: New Age Outlaws’la beraber değilseniz size bir çift lafı var.

SUCK IT!

Ken Shamrock! Girişte gözüküyor ve ringe geliyor.Devamında ringe giriyor.

#1 Contendership for WWF Intercontinental Championship
Ken Shamrock vs Billy Gunn

“Kavga dışarıda başlıyor! Gunn bariyerlere ard arda gömüyor.Ringe sokup Neckbreaker geçiriyor.Tuşa gidiyor, 1.. olmadı.Yeniden kaldırıp kafasını köşeye gömüyor.Yumrukladıktan sonra diğer köşeye yolluyor.Üstüne atlıyor ama Ken kaçtı ve hemen Shoot Kick patlattı! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Stompladıktan sonra DDT’yi geçiriyor! Kaldırıp iyice yumrukluyor.İplere atıyor ama Gunn arkasına geçip tekmeyi basıyor, Fame-ass-er! İkili ayaklanırken Ken hemen yumrukluyor.Kafasını köşeye çarptırdıktan sonra iyice Stompluyor.Köşeye atacakken Gunn atıyor ama Ken Clothesline ile geri dönüyor.Stompladıktan sonra kaldırıp Headbutt ile yere seriyor.İplere atıp Dropkick patlatıyor! Yeniden iplerden sekip Hurricanrana ile dışarı fırlatıyor! Hakem Ken ile uğraşırken Venis Gunn’ı ringe sokuyor.Bu sırada Ken ringden inip Venis’e saldırıyor! Kafasını merdivene gömüyor! Yumruklarken Gunn gelip Ken’e saldırıyor ve ring demirine fırlatıyor! Şimdi de Venis ile kavga başlıyor! Ken’de karışıyor, arkadan görevliler geliyor.”

Kazanan: Yok.

Bu sırada Ryan Shamrock! Oraya gelirken Ken onun kolundan tutup arka alana götürüyor.

Arka da boş bir odada Vince ve Rock konuşuyorlar.

Vince McMahon: Alt tarafı küçük bir anlaşmazlık.

The Rock: Niye büyük bir farklılık var? Büyük salağın Rock’a nasıl davrandığını görmedin mi? Kimse harika olanla böyle konuşamaz.

Vince McMahon: Ama Mankind?

The Rock: Rock Mankind’ı umursamıyor.Paul’un arkasını kollaması gerek.Rock WWF Şampiyonu, yüce tanrım.

Vince McMahon: Tek istediğim sakin olman tamam mı? Bu olamaz.

The Rock: Rock Corporation’ın ve WWF’in mücevheri.

Vince McMahon: Sen önemli noktasın bunların hepsini bir arada tutuyorsun, anladık tamam mı?

The Rock: Anladın öyle mi? Elektriği hissediyor musun? Şampiyon bu gece bu maça çıkacak.

Vince McMahon: Rock lütfen ama-

Rock odadan çıkıyor, reklamlar.

Dönünce ringde Sable ve Kevin Kelly var.

Kevin Kelly: İtiraf etmeliyim, geçen haftadan beri çok e-mail alıyoruz.Birçok kişi senin gereğinden fazla rahat olduğunu düşünüyor.

Sable: Oh Kevin, sanırsam yanlış anladın.Onlar yanlış anlamadılar, sadece örnek aldılar.Hatta Sable’ın yaptığı her şeyi örnek alıyorlar.Regis & Kathie Lee’de izlediniz mi beni? Öldürüyordum adeta.

Kevin Kelly: Kesinlikle Sable-

Sable: Bakın burada kim var? Nasılsın canım?

Sable’ın sapığı ön sırada.

Sable: Hadi gel.

Kadın ringe giriyor.

Sable: Geçen hafta çok üstüne gittiğimi düşünüyorum.Adın neydi?

Torrie: Torrie.

Sable: Torrie..Sana şunu sorayım Torrie, Sable’da etkilendiğin şey ne?

Torrie: Sable çok güzel, atletik ve güçlüsün.Seninle ilgili her şeyin hayranıyım.

Sable: Pekala Torrie, acınasısın.Git hayatını yaşa.Senin gibi özentilerin hayatlarını benim gibi yaşamalarından bıktım usandım.Ne üzücü.Şimdi uza sürtük!

Luna Vachon girişte gözüküyor ve ringe geliyor.Devamında ringe giriyor.

Luna Vachon: Anlamakta zorlanıyorum.Maalesef hepimiz senin kadar güzel olamıyoruz.Tüm kadınlar Sable gibi olamaz.Bazılarımız kendilerine verilenle yaşamak zorunda.Ama insanları kullanmayız.WWF Women’s Şampiyonu olmanın tek nedeni dış görünüş.

Sable: Luna vah vah.Diğer kadınları umursamıyorum.Sadece insanları umursarım. (Cheer) Sana verilen karta gelirsek belki de yapman gereken desteyi tekrardan karıştırmak.Şimdi müziğimi çalın.

Sable bir anda Luna’ya kemerle saldırıyor! Torrie’ye de geçirdikten sonra arka alana dönüyor.

Arka alanda Vince bu seferde Paul Wright’la konuşuyor.

Vince McMahon:
İlerleyen zamanlarda kemer hakkını alacaksın.Ama bu gece değil.

Paul Wright: Beni buraya etki yaratayım diye yollamamış mıydın?

Vince McMahon: Oh çok büyük etki yarattın zaten.Şansını alacaksın tek istediğim bu gece olmasın.Rock bunu kişisel algıladı.Parçalanamayız, bir arada kalmalıyız.

Paul Wright: Bu maçtan sonra Corporation yıkılmayacak ki.Ben şampiyon olacağım, Rock’ta nasıl davranması gerektiğini öğrenecek.

Vince McMahon: Ama sen bunların hepsini bir arada tutansın.

Paul Wright: O zaman bu işi çözmeliyim ve asıl adam olmalıyım.

Vince McMahon: Sen zaten asıl adamsın.

Paul Wright: Bu kemere ihtiyacım var ve aklımdaki tek şey şuan o.

Ringe dönüyoruz.

D-Lo Brown! Girişte gözüküyor ve hızlı adımlarla ringe geliyor.Geçen hafta Debra’nın Ivory’e gitar geçirdiği anları izliyoruz.

D-Lo Brown: Owen ve Jeff, kimi becermeye çalıştığınıza dikkat edin! Önce partnerimin işini bitirdiniz ve Debra Ivory’e gitarla yaptığın şeyin cidden farkına varamadım.Bu yüzden şuan tek başıma buradayım.Ringe gelip benimle adam gibi yüzleşmenizi istiyorum!

Owen, Jeff ve Debra üçlüsü girişte gözüküyorlar.Ardından ringe geliyorlar.

2 on 1 Handicap Match
Owen Hart & Jeff Jarrett (w/Debra) vs D-Lo Brown

“Owen bir anda saldırıyor.Yumruklayıp iplere atacakken D-Lo atıp Powerslam geçiriyor.Ringe giren Jarrett’a da vuruyor.Owen kafasını köşeye gömüp diğer köşeye atacakken D-Lo atıp üstüne geliyor ama Owen kaçıyor.Tag verince Jarrett girip yumruklamaya başlıyor.İplere atıp dirsek deniyor ama D-Lo’dan Sky High! Tuşa gidiyor, 1..2 ama Owen bozuyor.Owen aprona dönerken D-Lo saldırıyor.Jarrett arkasından saldırıp tag veriyor.D-Lo’yu iplere atacakken D-Lo atıyor ama bu sırada Owen arkasından Bulldog geçiriyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Hemen kaldırıp Suplex patlatıyor.Yeniden kaldırıp kafasını Jarrett’ın botuna gömüyor.Tag verince iplere yolluyorlar, Double Back Elbow! Devamında ayaklarını ayırıyorlar.Jarrett yumrukladıktan sonra kafasını köşeye gömüyor.Kendi köşesine alıp tag veriyor.Owen ringde kalıp yumrukluyor.İplere atarken D-Lo eğilip Sunset Flip yapıyor, 1..2 olmadı.İkili kalkınca Owen’dan Step-Up Enzuigri! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Tag verip iplere yolluyor, Spinebuster! Jarrett’ta köşeden Diving Knee Drop ile atlıyor! Kaldırıp köşesine getiriyor.D-Lo ikiliye saldırmaya başlıyor.Jarrett’ı iplere yollayacakken Jarrett yolluyor, Owen arkasından tekme vuruyor.Jarrett kollarından tutarken Owen köşeye çıkıyor bu sırada D-Lo iplere vuruyor! Jarrett’a da Leg Lariat patlatıyor! Bu sırada PMS! Terri ve Jackie ringe geliyorlar.Debra hakemi oyalarken Jackie köşeye çıkıp D-Lo’ya Missle Dropkick ile atlıyor! Owen’dan da Spin Kick! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazananlar: Owen Hart & Jeff Jarrett. (w/Debra)

İkili saldırıya devam ediyorlar.Owen Low Blow geçiriyor! Kaldırıp kollarından tutuyor, Jarrett’ta köşeden atlayıp yumruk patlatıyor.Sonunda görevliler araya giriyor.

Arka da kazan dairesinde Mankind var.

Mankind: Eğer adamın saçını çekersen zili çaldırırım! Buraya bak! Bunun ne demek olduğunu biliyor musun? Ben hakemim demek! Lanet olası!

Reklamlar.

Dönünce ringdeyiz, Wreck! Mankind girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Devamında ringe giriyor.

Bu sırada Vince McMahon ringe geliyor.

Vince McMahon: Bu gece WWF Şampiyonluk maçı olmayacak.Bu yüzden Mr. Socko’yu güneşin doğmadığı yerlerine tekrardan koyabilirsin.İyi denemeydi Mick.

The Rock Says! WWF Şampiyonu The Rock girişte gözüküyor.Vince n’apıyorsun diye soruyor.Rock hızlı adımlarla ringe giriyor.

The Rock: Vince The Rock spikerlerin yanına gitmeni istiyor.Çünkü olacaklara bulaşmanı istemiyorum.Paul Wright, Rock diyorki ringe gel ve böylece Rock yumruğunu ağzına, botunu da kıçına sokabilsin!

Rock mikrofonu bırakıyor.

Paul Wright! Girişte gözüküyor ve ringe geliyor.Devamında ringe giriyor.

Maç başlıyor.Mankind kemeri kaldırıyor.İkili tartışıyorlar.Rock ittiriyor, Wright’ta onu ittiriyor ve bir anda Mankind’a Superkick patlatıyor! Rock’ta saldırıyor! Tuzak! Vince köşeden gülüyor.İkili yerde Stompluyor. “Austin” sesleri yükseliyor.Vince ringe giriyor ve sarılıyorlar.Mankind ayaklanırken Rock ve Wright kollarından tutuyor, Vince’te yumruğu gömüyor! Reklamlar.

Dönünce olanları izliyoruz.

Reklam arasında Corporation’ın Wright ve Rock’ı alkışladığı anları izliyoruz.Girişte ikiliyi alkışlıyorlar.Mankind’a nasıl saldırdıkları konusunda övünüyorlar.

Ringe dönünce Steve Blackman orada ve ışıklı sopalarını havada savuruyor.

Droz! Girişte gözüküyor ve ringe geliyor.Devamında ringe giriyor.

Singles Match
Droz vs Steve Blackman

“Maç başlıyor.Droz hemen yumrukluyor.İplere atıp Clothesline patlatıyor.Kaldırıp iplere atıyor, Steve Sunset Flip’e atlıyor, 1..2 olmadı.Droz önce kalkıp yumrukluyor.Body Slam ile yere alıp iplerden sekiyor, Elbow Drop! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Kaldırıp ringden yolluyor.Kendisi de inip kafasını aprona gömüyor.Rigne sokup Body Slam ile yere alıyor ve köşeye çıkıp Diving Elbow Drop’la atlıyor, Steve kaçtı! İkili kalkarken Steve yumruklayıp iplere yolluyor, Double Chop! Kaldırıp Side Slam patlatıyor.İplerden sekip Elbow Drop’ta geçiriyor.Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Yine kaldırıp iplere yollamak istiyor ama Droz atıyor, Steve eğilip yeniden sekerken Droz’dan Powerslam! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Kaldırıp iplere atacakken Steve yolluyor, Bicycle Kick! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: Steve Blackman.

Steve galibiyetini kutlarken Droz sopası ile Steve’in arkasından saldırıyor! Sopayla iyice boğuyor.Sonunda arka alana dönüyor.

Arka da aralık kapalı ardından Kane ve Vince’i izliyor kameralar.Vince’in elinde zarf var.

Vince McMahon: Undertaker’ı cehenneme yollamanı istiyorum! Hadi işi bitirelim.

Reklamlar.

Dönünce karanlık bir odada Undertaker var.

The Undertaker: Savaşa katılım geldi.Karanlığımın ajanları WWF’e terörünü yaydı.Hepsi ustam adına! McMahon Austin’in bir problem olduğunu mu düşünüyorsun? Problemlerin daha yeni başladı.Inferno maçı sayesinde beni eleyebileceğin cehaletine cidden kapılıyor musun? Bir şeylerin asla yok olmayacağını ve Karanlığın Lordunun da böyle bir şey olduğunu hala anlayamadın mı? Kısa süre sonra McMahon, en kötü kabusun olduğumu anlayacaksın.Bu arada bu gece tehdidimle ne kadar ciddi olduğumu sana göstereceğim.Bu gece istersen buna sürpriz bile diyebilirsin.McMahon, WWF benim olacak!

Ringdeyiz, Shattered Dreams! Goldust ringe geliyor.Devamında ringe giriyor.

Hello Ladies! Intercontinental Şampiyonu Val Venis girişte gözüküyor.Devamında ringe giriyor.

Val Venis: Hello ladies! (Cheer) Ne var biliyor musunuz? Big Valbowski daha tüm zamanların en iyi Intercontinental şampiyonu değil.Yine de kendisi en büyüğü!

Non Title Match
Val Venis vs Goldust

“Maç başlıyor.Lock-Up yapıyorlar.Goldust Side Headlock’a alınca Venis iplere yolluyor, Goldust’tan Shoulder Block! İplerden sekip Clothesline ile yere alıyor.Köşede yumruklayıp üstüne çıkarak devam ediyor.İnip Stomplayarak yere kadar alıyor.Tauntunu atarken Venis Clothesline vuruyor.İplere atıp Back Elbow geçiriyor.Daha sonra Elbow Drop! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Goldust ayaklanıp ayağına tekmeler atıyor ve Inverted Atomic Drop patlatıyor! Yere alıp Stomplara devam ediyor.Ringden inip ayağını aprona gömüyor.Girerken Venis yumrukluyor.Goldust Eye Poke yapıp iplere yolluyor, Venis eğilip yumrukluyor.İplere atıp Knee Lift geçiriyor.Bir tane daha! Şimdi de Russian Leg Sweep! Başına geçip dansını yapıyor.Kalkması ile üstüne koşuyor ama Goldust’tan Inverted Atomic Drop! Üstüne gelirken Venis’ten Spinebuster! Yumrukladıktan sonra iplere yolluyor, Goldust yine sekerken Venis üstüne atlıyor ama Goldust bu sırada yere yatıp dizini kasıklarına geçiriyor! Clothesline ile de yere seriyor! Bu sırada Blue Meanie! Podyumda görünürken Venis Goldust’ı dışarı fırlatıyor ve merdivene geçiriyor! Ringe sokarken Meanie Venis’e saldırıp DDT geçiriyor! Ringe sokuyor.Goldust tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: Goldust.

Meanie arka alana dönerken Goldust olanları anlamıyor, reklamlar.

Dönünce bir aynanın önünde Shane kendine bakıyor.Yanında Chyna’da var.

Chyna: Ne kadar da büyük kasların var.

Shane McMahon: Aynen öyle bebeğim.

Chyna: Kemer belinde çok güzel duruyor ve emin ol daha uzun süre kalacak.

Shane McMahon: Aynen öyle.

Chyna: Şampiyonsun sen!

Ringe dönüyoruz.

Bob Holly! Hardcore Şampiyonu girişte gözüküyor ve ringe geliyor.Devamında ringe girip köşede kemerini kaldırıyor.

Bart Gunn! Brawl 4 All galibi girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Kendisi en son Brawl 4 All’u kazanıp ortadan kaybolmuştu.

WWF Hardcore Championship
Bart Gunn vs Bob Holly ©

“Maç başlıyor.İkili tartışıyorlar.Birbirlerini ittiriyorlar ve yumruklaşma başlıyor.Bart dışarı alırken Bob bir anda kafasında şişe patlatıyor! Çok fena! Sandalye alıp kafasına geçiriyor! Ardından sırtına! Bob çok sert başladı! Kaldırıp yumruklar geçiriyor.Bart’ta diğer cam şişeyi alıp Bob’un kafasına geçiriyor! Devamında da ring zilini! Kaldırıp Clothesline ile seyircilerin arasına alıyor.Yumrukladıktan sonra bariyerlerin süngerini söküp Bob’un kafasını oraya çarptırıyor! Ring kısmına atıp peşinden ilerliyor.Sandalyeyi alıp peşinden giderken Bob yangın söndürücüyü alıp Bart’ın suratına sıkıyor! Yerden buzlu bir şu kovasını alıp Bart’ın suratına fırlatıyor! Cidden çok sert maç oluyor.Bob tutup merdivene fırlatıyor! Yakalayıp Suplex geçirecekken Bart engelleyip kendi geçiriyor! Yakalayıp DDT patlatıyor! Kaldırıp bir kez daha merdivenlere fırlatıyor! Yerdeki söndürücüyü alıp Bob’ın suratına sıkıyor.Bob ayaklanıp yumruklarla dalıyor.Body Slam ile podyuma geçiriyor.Yakalayıp girişe götürüyor.Tutup oradaki demirlere fırlatıyor.Bart’ta tekmelerle geri dönüyor.Girişteki örtünün altından karpuz alıp Bob’ın suratında patlatıyor! Şimdi de büyük bir sopa alıp sırtında patlatıyor! Cidden çok sert maç oluyor! Bart üstüne gelirken Bob Low Blow geçiriyor.Örtünün altından muzların bulunduğu kasayı alıp Bart’ın kafasında patlatıyor! Muzu yiyip kabuklarını üstüne fırlatıyor.Arkadan çöp kutusu alıp kafasına geçiriyor! Adam ne bulduysa üstüne atıyor.Yumruklarken Bart karşılık veriyor.Çöp kutusunun kapağını sırtına gömüyor.Bob ayaklanıp yumruk deniyor ama Bart ard arda Knee Lift’ler geçirip kafasında un paketini patlatıyor! Hakem bile unlar içinde! Bu sırada Arkasından maskeli biri saldırıyor! Ard arda yumruklayıp platformun aşağısındaki masaya fırlatıyor! Arka alana dönüyor.Kim bu acaba? Bob podyumdan inip tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: “Still WWF Hardcore Champion” Bob Holly.

Bob ringe dönüp kemeri ile galibiyetini kutluyor, reklamlar.

Dönünce ringdeyiz, No Chance In Hell! WWF European Champion Shane McMahon ve Chyna girişte gözüküyor.Bu gece Chyna ve Pac karşılaşacak.Eğer Pac kazanırsa Shane ile Wrestlemania’da rövanşa çıkacak.

Shane McMahon: X-Serseri, X-Maymun, ne istiyorsan.X-Maymun iyi oldu ya, şampiyon ile uyumlu.Eğer yeterince taşaklıysan ringe gel ve Chyna ile karşılaş.

X-Pac! Girişte gözüküyor ve ringe geliyor.Devamında ringe giriyor.Arkasında Triple H’te var.

Pac ringe girip Shane’e saldırırken Chyna Low Blow geçiriyor!

Intergender Match
Chyna (w/Shane McMahon) vs X-Pac (w/Triple H)

“Chyna yumruklar geçirdikten sonra köşeye oturtuyor.Üstüne Bronco Buster ile atlıyor ama Pac kaçtı! Hemen ringden inip Shane’i yakalamak istiyor.Bu sırada Triple H! Ringde Chyna’ya Pedigree patlatıyor! Pac ringe girip tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: X-Pac.

Pac Wrestlemania’ya gidiyor! Pac vs Shane – Wrestlemania 15! Triple H ve Pac arka alana dönüyorlar.Tekrarları izliyoruz.

Triple H: Biri gitti biri kaldı!

X-Pac: İşte böyle! Shane Wrestlemania’da görüşeceğiz.Ne baban, ne de sen bir şey yapamayacaksınız!

Reklamlar.

Dönünce ringdeyiz, No Chance In Hell! Vince McMahon elindeki zarfla ringe ilerliyor.Devamında ringe giriyor.

Vince McMahon: Sizi uyarmıştım, midesi kaldırmayacaklar hemen arenayı terk etmeli.Etin yanmasından hoşlanmıyorsanız hemen gidin.Çünkü bu gece Undertaker, hak ettiğini alacaksın.Bu zarfla beni tehdit edebileceğini mi sanıyorsun? Eden bulur.Aileni, evini, kardeşini yaktın Undertaker.Bu tehdidi kimse Vince McMahon’a yapamaz.Bu tehdidi yapıp kolayca arenadan gidemez.Undertaker Inferno maçı sayesinde yanacaksın! Corporation’ın kişisel yıkım makinesi, Kane!

Kane! Elektrikler giderken Pyrolar patlıyor ve Kane ringe geliyor.Ringe girip rakibini bekliyor.

Rest In Peace! Undertaker girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Devamında ringe giriyor.Inferno maçı için her şey hazır.

Inferno Match
The Undertaker vs Kane

“Maç başlıyor.Kane saldıracakken Taker eğilip yumrukluyor.Köşede Stompladıktan sonra diğer köşeye fırlatıyor.Ringin köşelerini yakıyorlar! Taker Armlock bağlayıp iplerin üstüne çıkıyor, Old School! Alevler yükseliyor! Taker Stomplayıp yüzünü ateşe dayıyor ama Kane engelliyor.Dirsekler atıp karşılık verirken Taker köşeye fırlatıyor.Üstüne koşarken Kane dirsek atıyor.Big Boot patlatıyor.Yumrukladıktan sonra iplere yollamak istiyor ama Taker yolluyor, Kane kafasına tekme atıyor ama Taker’a etki etmiyor.Taker iplere atacakken Kane atıp Powerslam patlatıyor! Alevler yine yükseldi! Kane iyice boğuyor rakibini.Kaldırıp yumrukluyor.Kafasını köşeye gömdükten sonra yüzünü ateşe yaklaştırıyor.Taker hala direniyor.Kane oradan alıp Uppercut patlatıyor.Taker’da yumruklayıp Suplex deniyor ama Kane engelleyip kendisi Suplex patlatıyor ve alevler yükseliyor! Bu sırada Paul Bearer spiker masasına geliyor.Elinde bir kutu var.Vince’e veriyor.Aç diye tembihliyor.Kane Taker’ı yumrukladıktan sonra Köşeye fırlatıyor! Ama ateşe değmedi! Kane kafasını ateşe doğru yaklaştırıyor.Taker dayanıp oradaki İngiliz anahtarını kafasında patlatıyor.Bu sırada Vince kutuyu açıyor, içinde oyuncak ayı var.Vince tedirgin bir şekilde ayıyı alıp spiker masasını terk ediyor.Taker Kane’i iplere yaklaştırıyor.Kane ipleri tutarak dayanmaya çalışıyor.Taker köşeye alıp iyice yumrukluyor.Devamında diğer köşeye çarptırıyor.Vince girişteki Paul Bearer’a n’apıyorsun diye soruyor.Yüzü düştü Vince’in, üzgün bir durumda.Kane Taker’a Big Boot attıktan sonra ringden atıyor ama Taker alevlerin üstünden dışarı düşüyor.Kane köşeye çıkıp Taker’a atlıyor ama Taker çekilince Kane spiker masasına çarpıyor! Vince hala oyuncağa bakıyor.Bu sırada Brisco ve Patterson’da oraya geliyor.Taker Kane’i yakalayıp bariyerlere gömüyor.Tutup merdivene atacakken Kane atıyor! Big Boot denerken Taker ayağını tutuyor ve aleve bırakıyor! Kane’in ayağı yanıyor!”

Kazanan: The Undertaker.

Kane yerde çırpınıyor.Vince korkulu ve üzgün gözlerle oyuncağa bakıyor.Taker oraya gelip oyuncağı elinden alıyor.Vince neden diye bağırırken Taker oyuncağı ateşte yakıyor! Vince dizlerinin üstüne çöküp ağlıyor.Taker oyuncağı podyuma atıyor.Vince sürünerek oyuncağın başında ağlıyor.Acaba oyuncak neyi temsil ediyor? Şovun sonuna geliyoruz.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil