GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-01-2016, 15:13   #1
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 30022
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 29 Mart 1999 - Raw is War (RAW After WM)

Şirket: WWF.
Şov: Raw is War.
Yer: East Rutherford, New Jersey.
Arena: Continental Airlines Arena.
Bölüm: #305.
Önceki Bölüm: #304.

Uzun süre sonra Raw is War’a tekrardan hoş geldiniz.Wrestlemania 15’in ardından yeniden ekranlardayız! Büyük gecede Stone Cold, The Rock’ı yenerek yeni WWF Şampiyonu oldu!

Stone Cold’un 27 Eylül’de kemerini kaybettiği zamandan bu zamana kadar yaşadıklarını izliyoruz.Raw is War! Intro’nun ardından ringe dönüyoruz.Bu gece East Rutherford, New Jersey’deyiz! Pyro gösterisi bizi karşılıyor! O zamanlar her seyirci Raw After WM klasında olduğu için pankartlar havada!

Glass Shatters! Seyircilerden müthiş reaksiyon! WWF Şampiyonu Stone Cold girişte gözüküyor.6 aylık bir yolculuğun ardından kemer yeniden Austin’de! Austin köşelerde kemerini kaldırıyor.

Stone Cold: “Hell Yeah” yollayın! (Hell Yeah!) Haklısınız, çünkü Stone Cold Steve Austin yapacağım dediği şeyi yaptı.Philedelphia’ya gitti, Smackdown otelini kapattı, 3:16 nolu odaya gitti ve o o***pu çocuğunu yerin dibine soktu! (Cheer) Rock hakkını vermeliyim çok iyi bir kavgaydı.Saçmalıkları hallettikten sonra sabah kalktığımda bir kasa birayla geçmişi yaadettim.Karşımda da bu WWF Şampiyonluğu vardı ve kendi kendime dedim ki bu lanet olası şey bu kadar derde değer değil.Kemere baktım ve dedim ki bu kemer o acılara değer değil.Kemere baktım ve dedim ki, “Hayır! Bu lanet olası şeyle devam etmeyeceğim.” Bu yüzden Vince arkada bir yerlerde monitöründen beni izlediğini biliyorum.Yapmanı istediğim şey kalkıp buraya gelmen çünkü bu gece kemerimi boşa çıkartacağım. (WHAT!?) Bunun anlamını bilmiyor musun Vince? Diyorum ki kemerini sana geri vereceğim, kaldır kıçını da gel.Tüm gece bekleyemem Vince gel de kemerini al.

Vince McMahon girişte gözüküyor, hafif bir gülümseme var. “Ass-hole” sesleri havada tabi.

Stone Cold: Hadi gel de kemerini al.

Vince McMahon: O kemeri boşa mı çıkartacaksın?

Stone Cold: Güvensene canım.Oyun yok, gel de kemerini al, çok basit.

Vince yavaşça ringe girerken Austin ona kemerini uzatıyor.

Stone Cold: Merak etme canını yakmayacağım.

Austin uzatırken Vince’te yavaşça alıyor, yuhalamalar hakim.N’apıyor lan bu adam!?

Vince McMahon: Austin bir gün baskıların seni yıldıracağını biliyordum.Keşke teşekkür edebilsem.

Vince kemeri kaldırıyor.Gidecekken Austin durduruyor.

Stone Cold: Hey beklesene, o kadar kolay olmayacak.Sana bir şey göstermek istiyorum, ekrana verin.

Eylül ayındaki Breakdown şovundayız.Vince Austin’in tasarladığı kemerle arenadan kaçmıştı.Sonraki gece ise Vince Austin’in tasarım kemerini evine götüreceğini açıklamıştı.Vince şaşkın!

Stone Cold: Bu kemeri alabilirsin dedim Vince ama ben WWF Şampiyonuyum ve bu konu da yapabilecek hiçbir şeyin yok! (Cheer) Git küçük uşaklarından birine söyle Greenvich, Conneticut’tan kemerimi getirsin, çünkü tek istediğim o!

Vince’in yüzü asıldı.

Stone Cold: Ve eğer o kemeri 2 saat içinde getirmezsen herkesin önünde kıçını tekmelerim. (Cheer)

Vince McMahon: Öncelikle sana şunu hatırlatayım, kazandığın şampiyonluk kemeri benim evimde.Her gün kalktığımda o kemere bakıyorum ve diyorum ki “Stone Cold’un bir parçası bende” o yüzden cevabım hayır, kemerini geri alamayacaksın.Bunu sana vermek için bir nedenim yok, o benim!

Stone Cold: Vince’in kıçını tekmelememi istiyorsanız, than gimme a hell yeah! (Hell Yeah)

Austin Vince’in yakasına yapışıyor.

Vince McMahon: Hey bekle, bekle.WWF Şampiyonu olabilirsin, evet bu beni içten içe kemiriyor.Ama bana dokunursan, kontratta ne yazdığını biliyorsun, saniyesinde kovulursun! Sana kalmış Austin.

Stone Cold: Diğer videoyu oynatın!

Dün gece Vince’in Austin’e maç sırasında saldırdığı anları izliyoruz! AH VINCE’TE BOZMUŞ ANLAŞMAYI! DAHİCE!

Stone Cold:
Durdurun görüntüyü.Bu fiziksel müdaheleye giriyor, bu yüzden- (Cheer) Bu yüzden 24 saat içinde bana saldırdığın için sana karşılık verme hakkına sahibim.2 saat sonra bana kemerimi getirmezsen kıçına bir delik daha açacağım! (Cheer) And that’s the bottom line, ‘cause Stone Cold said so!

Austin köşede tauntlarını atıyor, köşeden inerken Vince kafasına kemeri çakıyor! Girişe kaçıp hareket çektikten sonra arka alana gidiyor.Austin’de gülerek toparlanıyor.

Stone Cold: Vince bazen çok nazik biri olabilirim, ama bazen de çok kabayımdır.Kemeri getirmezsen 2 saat sonra kıçın Stone Cold’a ait olacak!

Austin kemeri ile arka alana dönüyor.Tekrarları izliyoruz.

Spiker masasındayız, Rock’ın Billy Gunn ile karşılaşacağını öğreniyoruz.Ayrıca Road Dogg’da ICC maçında Goldust’a karşı kemerini korumaya çalışacakmış.

Arkada Torrie-Ivory ve PMS dörtlüsünü görüyoruz.Sable’da odasından çıkıyor! Ona daha büyük destek var tabi.

Bu sırada Ministry of Darkness’ın arka alanda ilerlediğini görüyoruz, tam kadro! Reklamlar.

Arkaya dönüyoruz, Vince McMahon, Shane McMahon, Pat Patterson, Gerald Brisco ve STEPHANIE McMAHON’DA ORADA!

Vince McMahon: Stephanie evi ara da kemeri getirsinler, kısa sürede yardım almamız lazım.

Shane McMahon: Bunu nasıl yapabilirsin? Austin’e kontrolü veremeyiz.

Vince McMahon: Sakin ol, kiminle konuştuğunu unutma.Bunu kendi stilimle yapacağım.Tamam mı? Her şey yoluna girecek.

Ringe dönüyoruz.Sable! WWF Women’s Şampiyonu girişte gözüküyor, tabi büyük bir destek var.Sable ringe girip kemerini kaldırıyor.

Sable: Bu maçı benim gibi olmak isteyen bayanlara ve beni görmeye gelen erkeklere armağan ediyorum. (Cheer) Sürüşe hazır mısınız beyler?

PMS! Terri Runnels ve Jackie girişte gözüküyorlar.Jackie Sable’ın yanında yer alacak.

Ivory! Girişte gözüküyor.Ringe gelirken geçen gece HeAT’te Terri’nin sigarasını Ivory’nin suratında söndürdüğü anları izliyoruz.

Torrie! Girişte gözüküyor ve hızlı adımlarla ringe geliyor.

Tag Team Match
Sable & Jackie (w/Terri Runnels) vs Ivory & Torrie

“Ivory hemen Jackie’ye saldırıyor.İplere yollayıp Clothesline ile yere alıyor.Ayaklarından yakalayıp Giant Swing ile döndürüyor! Tag verince Torrie ringe giriyor.Bu sırada Terri dışarıda sigarasını yakmaya çalışınca Ivory onu arkaya kadar kovalıyor.Torrie oraya bakarken Jackie hemen saldırıyor.İplere yolluyor ama Torrie’den Crossbody! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Jackie ayaklanıp Sable’ı ringe çağırıyor.Sable ringe girip elindeki kemerini Jackie’ye vuruyor! Torrie’de hemen Backslide’a indiriyor, 1..2..3!”

Kazananlar: Torrie & Ivory.

Torrie kalktığı gibi Sable’ı çağırıyor.İki bayanda kavgaya hazır! Ama elektrikler gitti! MINISTRY! Ringe hızlıca ilerliyorlar.Sable ringde tek başına kaldı! Undertaker ve Paul Bearer’da yavaşça ringe ilerliyorlar.Sable korkmuş durumda.

The Undertaker: Korkma, buraya neye sahipsin onu öğrenmeye geldim.

Sable önünde dans edecekken Taker bir anda boğazına yapışıyor!

The Undertaker: McMahon! Değerli geçim kaynağın elimde ve boynunu dalı kırar gibi kırabilirim.Boynunu kırmadan önce ringe gel.

Arkada Corporation odasındayız.Vince, Shane ve Stephanie oradalar.

Vince McMahon: Stephanie sen burada kal.Shane hayır, bu benim işim.Stephanie ile kal ve göz kulak ol.Güvenlik birazdan gelecek.

Vince kapıdan çıkıp gidiyor.

Bir süre sonra Vince’i girişte görüyoruz.

Vince McMahon: Nasıl bir adamsın sen? Stephanie-

Taker gözlerini çekerken Vince arka alana koşar adım gidiyor.

The Undertaker: Gerçek rengini görmek güzel oldu.Kişisel serveti hakkında ne düşünüyor görelim mi?

Vince arkada koşar adım geldiği odaya koşuyor! Koridorlar Stephanie diye inliyor.Vince’in geldiği odanın önündeki korumalar yerde! Shane kapıda dikilirken Vince hızlıca odaya giriyor ama oda bomboş! Vince Shane’e patlıyor.

Vince McMahon: Nerede o!?

Shane McMahon: Bilmiyorum!

Vince McMahon: Onun sorumluluğu sendeydi!

Vince boğazına yapışırken reklamlara gidiyoruz.

Yeniden odadayız.

Vince McMahon: Bunun olacağını biliyordum.

Shane McMahon: Polisi arıyorum.

Vince McMahon: Hayır lanet olası polisleri arama!

Shane McMahon: Özür dilerim.

Vince McMahon: Dileme! Dün gece Boss Man’e neler yaptığını gördün! Ona neler yapar kim bilir?

Shane McMahon: Üzgünüm baba üzgünüm.

Vince McMahon: Otoparkta felan olmalı, onu buluruz herhalde, bilmiyorum.

Shane otoparka gidiyor.

Ringdeyiz, Break It Down! X-Pac girişte gözüküyor.Hızlı adımlarla ringe geliyor.Hatırlarsanız dün gece Wrestlemania’da Shane ve Pac karşılaşırken Triple H Pac’a saldırmıştı.

X-Pac: Bir yıl önce tam bu gece WWF’e geri dönmüştüm.Geri dönmemin nedeni arkadaşımın yardıma ihtiyaç duymasıydı.Demişti ki “Kid lütfen geri dön, DX parçalanıyor ve yeniden toplamamız lazım.” Uzun bir yıl oldu.New Age Outlaws’la beraber kıç tekmeledik ve ün kazandık. (Cheer) Dün gece bütün her şey değişti.Hayatta karar vermemiz gereken birçok şey vardır.Sen de dün gece kendi kararını verdin.Ama bu gece ben de kendiminkini veriyorum.D-Generation X ölmeyecek! X-Pac ve New Age Outlaws her hafta buraya gelip “Suck It” demeye ve yükselmeye devam edecek. (Cheer) Şimdi seninle konuşuyorum Hunter, eğer adın buysa.Bu gece sen avcı değilsin, avsın dostum! Çünkü bu gece kıçında sigara söndüreceğim!

Pac arka alana dönüyor.

Odadayız.

Vince McMahon: Otoparkta değil mi?

Shane McMahon:
Baktım yok, çok üzgünüm.

Telefon çalıyor bir anda.

Vince McMahon: Alo?

The Undertaker: Vince doğru değil mi? Gerçekten de kız oğlan kız mı? (Bakireler için söylenen bir deyim)

Taker gülerken Vince sinirle telefonu kapatıyor, reklamlar.

Ringdeyiz, Big Show! Girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Devamında ringe giriyor.Geçen hafta Vince’in Show’a söverken Show’un ona saldırdığı anları izliyoruz.

Test! Girişte gözüküyor ve hızlı adımlarla ringe geliyor.

Singles Match
Test vs “The Big Show” Paul Wright

“Maç başlıyor.Show hemen saldırıyor.Köşede Chop patlattıktan sonra iplere yolluyor, Big Boot! Kaldırıp boğazına yapışıyor, Chokeslam! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: “The Big Show” Paul Wright.

Show mikrofon alıyor.

“The Big Show” Paul Wright: Vince arkada olduğunu biliyorum, kendi kişisel dramanla uğraşıyorsun sanırsam.Geriye dönüp baktığımızda cidden umursamıyorum.İlk yaptığın hata bana sahip olduğun salaklığına düşmendi.Kimse ama hiçkimse The Big Show’un sahibi değil.Bunu sen söylemiştin.Paul Wright WWF’e geldiğinde her şey değişecekti.Haklısın, bu geceden başlayarak dostum, bütün kelimeleri yiyeceksin.Bu da son sözümdür.

Show arka alana dönüyor.Tekrarları izliyoruz.

Odadayız.Vince, Shane, Patterson, Brisco ve Ken oradalar.

Vince McMahon: Bu binada olmalı.Ken geldiğin için teşekkürler.Lütfen onu bulmama yardımcı ol.

Ken Shamrock: Vince eğer bu binadaysa onu sana getireceğim.Hadi gidelim, bulacağız.

Patterson, Brisco ve Shamrock odadan çıkıyorlar, reklamlar.

Dönünce Ken’in arka alanda Taker’ı aradığını görüyoruz.

Ringdeyiz, Dr. Death Steve Williams! Girişte gözüküyor, yanında JR’da var.İkili ringe geliyorlar.JR seyircileri selamlıyor.

Hardcore Hollly! Hardcore Şampiyonu girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Devamında ringe giriyor.

WWF Hardcore Championship
Hardcore Holly © vs “Dr. Death” Steve Williams (w/Jim Ross)

“Steve bir anda saldırıyor.Köşede yumrukladıktan sonra köşeye atmak istiyor ama Holly atıp Clothesline ile yere seriyor.Stompladıktan sonra köşede devam ediyor.Diğer köşeye atıp Armdrag deniyor ama Steve Hip Toss yapıyor.Ayağına tekmeleri attıktan sonra ringden inip dizini demire vurduruyor! Ringe dönüp ayağına saldırılara devam ediyor.Hardcore maçında adam ayağa yumruklarla çalışıyor, gidip sandalye alsana.Üstüne gelirken Holly dirsek indiriyor.Ringden inip aşağıdan masa çıkartıyor.Ringde kurduktan sonra Steve’i kaldırıyor ama Steve’den Inverted Atomic Drop! Şimdi kucaklıyor fakat hakeme çarpıyorlar! Steve masaya Oklahoma Stampede ile gömüyor! Bu sırada Al Snow! Ringe girip tavayı Steve’in kafasında patlatıyor! Onu benden başka kimse yenemez deyip Holly’i üstüne bırakıyor.Hakem tuşu sayıyor, 1..2..3!”

Kazanan: “Still WWF Hardcore Champion” Hardcore Holly.

JR hakemle tartışıyor.

Odadayız, Vince düşünceli.

Vince McMahon: Umurumda değil Shane, bir şey yap.

Shane McMahon: Tamam, bende bu.

Shane odadan çıkıyor, reklamlar.

Ringdeyiz, The Rock Says! The Rock girişte gözüküyor, yanında Shane McMahon’da var.İkili ringe giriyorlar.Shane’de spiker masasına geçiyor.Kız kardeşimle ilgili sorular almıyorum diye baştan yanıtlıyor.

Oh You Didin’t Know!? Billy Gunn girişte gözüküyor.Müthiş bir destek var.Gunn ringe ilerledikten sonra Rock’ın karşısına dikiliyor.

Billy Gunn: Ne var biliyor musun Rock? Sana bir çift lafım var!

SUCK IT!

Singles Match
The Rock vs Billy Gunn

“Maç başlıyor.Lock-Up sonucu Rock köşeye getiriyor.Açılıp yumrukları patlatıyor.Kafasını köşeye çarptırdıktan sonra iplere yollamak istiyor ama Gunn yolluyor, Rock’tan Shoulder Block! Ard arda iplerden sekiyor ama Gunn’dan Leg Sweep! Ard arda Armdrag’lar vurup Dropkick ile tamamlıyor.Armlock bağlıyor.Rock sonunda ipleri yakalıyor.Gunn köşede Stompladıktan sonra diğer köşeye atmak istiyor ama Rock atıyor.Gunn altından geçip yumrukluyor.İplere yollayıp Clothesline vuracakken Rock etrafından dönüp DDT çakıyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Stompladıktan sonra Suplex vuruyor.Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Rock rakibini kaldırırken Gunn yumruklamaya başlıyor.İplere atacakken Rock atıp Flapjack ile iplere gömüyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Şimdi rakibini dışarı alıp spiker masasına gömüyor.Oradan alıp bariyerlere fırlatıyor.Cole’dan kulaklığı alıyor.

The Rock: Harika olanın kıç tekmelemesini mi istiyorsunuz yoksa kıçını yerden yere vurmasını mı? Ne var biliyor musun buradaki-

Gunn bir anda mayosunu Rock’a açıyor! Gunn yumruklayıp kulaklığı takıyor.

Billy Gunn: Suck It!

İkili ringe girerken iplerden sekiyorlar, Gunn Clothesline’ı indiriyor.İplere atacakken Rock atıyor ama Gunn arkasına inip Small Package deniyor, Rock ipleri tutup boynundan yakalıyor, Rock Bottom! SIRADA NE VAR!? Rock elbow pad’ini seyircilere atıyor, iplerden sekiyor, yeniden sekiyor, The Corporate Elbow! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: The Rock.

Rock köşede galibiyetini kutluyor.Shane spiker masasında delirdi.İkili arka alana dönüyorlar.

Arkada Ken ve Vince var.

Vince McMahon: O şerefsizin işini ringde bitir.Lütfen, lütfen yen onu.Kızımı istiyorum.

Ken Shamrock: Vince bu yapacak son şeyim olsa da yeneceğim onu! Kızını bulacağım.

Ken odadan çıkıyor.

Austin’in arka alanda Vince’i beklediğini görüyoruz.

Ringdeyiz, The Brood! Girişte alev çemberi oluşurken Gangrel içinden yükseliyor.Kadehindekini içip etrafa püskürttükten sonra ringe giriyor.

Ken Shamrock! Sinirli bir şekilde ringe geliyor.

Singles Match
Gangrel vs Ken Shamrock

“Kavga başlıyor! Ken yumruklayıp iplere yolluyor, tekme savururken Gangrel eğilip yumrukluyor.Eye Poke yapıp Clothesline deniyor ama Ken eğilip Forearm’ı çakıyor.Kafasını köşeye vurup diğerine fırlatmak istiyor ama Gangrel fırlatıyor.Üstüne gelirken Ken dirseği çakıp koşuyor fakat Gangrel’den Powerslam! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Yumruklayıp iplere yollamak istiyor ama Ken Irish Whip’e yolluyor, Gangrel’den DDT! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Kaldırıp yumruklar attıktan sonra iplere yollamak istiyor ama Ken yollayıp Leg Lariat patlatıyor.Kaldırıp kafasına diz darbeleri çakmayı da ihmal etmiyor.Sonunda Short Arm Clothesline ile dışarı alıyor.Peşinden gidip Steel Steps’e ard arda çarptırıyor.Ken delirdi! Gangrel’i kaldırıp ring demirine fırlatıyor.Oradan da Steel Steps’e! Ken bütün sinirini ondan çıkartıyor adeta.Ringe yollayıp Uppercut’la yere serdikten sonra yerde yumrukluyor.Kaldırıp Shoot Kick’i de indiriyor.Yine kaldırırken Gangrel yumruklamaya başlıyor.İplerden sekerken Ken’den Dropkick! Hemen iplerden sekip Knee Drop geçiriyor.Yumrukladıktan sonra bir kez daha iplere atıp dirsek çakııyor.Artık tuş yapın be.Ken yine iplere yollayıp Hurricanrana patlatıyor.Ken deli modu açtı! Rakibini yakalıyor, Belly to Belly Suplex! Hemen ayağından tutuyor, Ankle Lock! Ken bir yandan nerede o diye soruyor.Gangrel pes ediyor.”

Kazanan: Ken Shamrock.

Bir anda ışıklar gidiyor! Edge ve Christian ringe girip Ken’e saldırıyor! Dışarı alıyorlar Işık gelince Ken kan banyosunda! Ama Ken yanındaki Christian’ı bırakmıyor ve Ankle Lock’a alıyor! Nerede diye soruyor, Christian bodrumda diye cevap veriyor acıdan.Ken’de arka alana gidiyor, reklamlar.

Arkada Ken bodruma gelmiş durumda.Etrafı dağıtarak Stephanie’yi arıyor.Bodrumda biraz daha ilerliyor.

Ringe dönüyoruz, Oh You Didin’t Know!? Intercontinental Şampiyonu Road Dogg girişte gözüküyor ve ringe geliyor.

Road Dogg: Haklısınız! İşte benim, D-O-Double G! Kesin müziği.Rutherford, köpek kulübesine hoş geldiniz! Burada her şeyi doggy stili şeklinde yaparız! Bayanlar ve baylar, erkekler, kadınlar, her yaştan çocuklar.DX gururla sunar; Intercontinental Champion of the Woooooooooooooooooooorld! The Road Dogg Jesse James ve New Age Outlaws’u temsil ediyorum! Benimle değilseniz size bir çift lafım var!

SUCK IT!

Shattered Dreams! Goldust ve Blue Meanie girişte gözüküyor.İkili ringe geliyor, Ryan Shamrock nerede be!? Ryan Shamrock demişken dün Ryan yanlışlıkla Goldust’a kemerini kaybettirmişti, adamın ayağına çelme takmıştı.

WWF Intercontinental Championship
Road Dogg © vs Goldust (w/Blue Meanie)

“Maç başlıyor.Lock-Up sonucu Dogg köşeye getiriyor.Hakem ayırınca Dogg Suck It yapıyor.Yine Lock-Up yapıyorlar, Goldust köşeye getirince hakem ayırıyor.Bu sırada Ryan Shamrock! Off be! Ringin yanına gelirken Blue Meanie onu kovuyor.Dogg Goldust’a ard arda Clothesline’lar vurduktan sonra gelmesini bekliyor.Yine Lock-Up yapıyorlar, Goldust Armlock’a çeviriyor.Şimdi de Dogg Hammerlock’a alıyor.Roll-Up’a çekiyor, 1..2 olmadı.Bir kez daha Lock-Up yapıyorlar.Dogg köşeye alıp Chop’u indiriyor.Bir tane daha! Kaldıracakken Goldust yumruklarla karşılığa başlıyor.Bacaklarını iplerin arasına attıktan sonra açılıyor.Yaparsa diskalifiye olur.Üstüne gelirken hakem araya giriyor.Bu fırsattan istifade Dogg yumruklayıp köşeye fırlatıyor! Blue Meanie aprona çıkarken Dogg ringe sokmaya çalışyıor, Goldust Dogg’u yumruklayıp köşeye atacakken Dogg atıyor ve Meanie’yi üstüne fırlatıyor! Daha sonra Meanie’yi Bulldog ile Goldust’ın belden aşağısına çarptırıyor. İyice Goldust’ı yumrukladıktan sonra iplerden sekiyor, Shake Raddle Roll Knee Drop! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.İplerden sekerken Goldust tekme yapıp bacaklarının arasına alıyor ve kafasına oturuyor.Curtain Call için yakalıyor ama Dogg arkasına iniyor, iplerden sekerken Meanie kafasına kemeri çakıyor! Goldust yakalıyor, Curtain Call! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: “New WWF Intercontinental Champion” Goldust.

Goldust ve Meanie galibiyetlerini kutluyorlar.Goldust mikrofon alıyor.

Goldust: Göğsümde bir ağrı var, bunu kaldırmanın zamanı.Buradakini görüyor musunuz? Bu bana inanmayanlara, hayal kurmayanlara gelsin.Bir şeyin eksik olduğunu biliyorum.Kim olduğumu biliyorum, kısa süre sonra siz de öğreneceksiniz.Ve bir daha asla Goldust ismini unutmayacaksınız.

Arkada Ken kazan dairesinde Stephanie’yi buluyor.Ama Stephanie’nin yüzü boyalı, garip bir ayin yapmışlar.Stephanie korkarak kalkarken Ken onu taşıyarak götürüyor, reklamlar.

Dönünce odadayız, Vince kızına sarılıyor.

Vince McMahon: Sana ne yaptılar?

Stephanie McMahon: Lütfen beni bırakma.

Vince McMahon: Kenny çok teşekkürler.O şerefsiz p*çlere de-

Görüntü gidiyor.

Ringdeyiz, Jeff Jarrett & Owen Hart! WWF World Tag Team Şampiyonları ringe geliyorlar.Yanlarında Debra’da var.Üçlü ringe giriyorlar.

What A Rush!? Animal ve Hawk ringe geliyorlar.Yanlarında Paul Ellerig’de var.Bir anda ringe dalıyorlar.

WWF World Tag Team Championship
LOD (Hawk & Animal) (w/Paul Ellerig) vs Owen Hart & Jeff Jarrett (w/Debra) ©

“Kavga başlıyor! LOD iplere yollayıp Big Boot çakıyor.Hawk Owen’ı dışarı alırken Jarrett Animal’ı iplere atıp üstüne sıçrıyor fakat Animal’dan Powerbomb! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Animal hemen köşeye atıp üstüne koşuyor ama Jarrett kaçıp tag veriyor.Owen ringe girip yumrukladıktan sonra iplere yolluyor ama Animal bir anda Suplex’e kaldırıyor, Vertical Suplex! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Bir kez daha iplere atacakken Owen atıyor, Animal aprondaki Jarrett’a vururken Owen’dan Spinning Heel Kick geliyor! Animal’ın kafasını Jarrett’ın botuna çarptırdıktan sonra tag veriyor ve iplere atıyorlar, Double Back Elbow! Şimdi de ayaklarını ayırıyorlar.Jarrett iplere asıp açılıyor, Leapfrog Body Guillotine! Tag verip iplere yolluyorlar, Animal eğilip ikiliye Clothesline patlatıyor! Dropkick’te çakıyor.Owen’ı iplere yolluyor, Powerslam! Tuşa gidiyor, 1..2 ama Jarrett bozuyor.Hawk onu dışarı alıp köşeye çıkarken Animal Owen’ı havaya kaldırıyor, Doomsday Device! Tuşa gidiyor ama Debra dışarıda hakemi oyalıyor.Bu sırada Owen Animal’ın kafasında gitar patlatıyor! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazananlar: “Still WWF World Tag Team Champions” Owen Hart & Jeff Jarrett. (w/Debra)

Üçlü arka alana kaçarken Ellerig çok sinirli.Tekrarları izliyoruz.

Arenaya bir limuzin yaklaşıyor.Şoför inip Austin’in kemeriyle koşar adım arenaya giriyor.

Arkada Vince kızını severken kameralar çekiyor.

Vince McMahon: Herkese çok teşekkür ederim, sağol Kenny.

Kapı çalınıyor ve şoför kemeri veriyor.

Shane McMahon: Teşekkürler.

Vince McMahon: Ken sana her zaman borçlu olacağım.

Shane McMahon: Austin’in kemeri.

Vince McMahon: Austin’in kemeri umrumda değil.Bu gece bitti, kızıma olanlardan sonra kesin bitti.Hadi bitirelim gitsin.Yapmanı istediğim kemeri Austin’e vermen.Neredeyse ver işte.Bitir gitsin geceyi.Ailen bir gecede çok şey yaşadı.Hadi Stephanie, kızımı eve götüreceğim.Yeniden teşekkürler Ken.

İkili sarılıyorlar, Vince’te kızını götürüyor.Patterson ve Brisco’da eşlik ediyorlar.

Shane McMahon: Ken git Rock’ı getir, bu gece bitmedi.Kız kardeşime yaptıklarından sonra olmaz.Git şampiyonu getir.Bu gece bitti ha? Hiç sanmıyorum.Acele et.

Ringe dönüyoruz.

X-Pac! Girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Biliyorsunuz dün gece Triple H ona ihanet edip saldırmıştı.Ama neden? Gecenin erken saatlerinde Chyna ile barıştıklarından olabilir belki, onun dolduruşuna gelmiştir.Pac ringe giriyor.

No Chance In Hell! Triple H ve Chyna girişte gözüküyorlar.Yanlarında Shane’de var.İkili sarılarak ringe geliyor.Abi Wrestlemania’da neler olmuş böyle be. Triple H Corporation’a katılmış.

Singles Match
Triple H (w/Shane McMahon & Chyna) vs X-Pac

“Yumruklaşma başlıyor! Pac yumruklarken Triple H Knee Lift geçiriyor.İplere yollayacakken Pac yollayıp üstünden atladıktan sonra Clothesline deniyor, Triple H eğilirken Pac’tan Spin Kick! Chop’ladıktan sonra iplere yolluyor, Triple H eğilip Jumping Knee patlatıyor.Yumrukladıktan sonra kafasını köşeye çarptırıyor.İplere atıp Clothesline deniyor ama Pac eğilip Enzuigri geçiriyor! Triple H kalkarken Pac üstüne Bronco Buster ile atlıyor ama Triple H kaçtı! Hemen Clothesline ile yere seriyor.Yumrukladıktan sonra Side Headlock’a alıyor, Pac iplere yollarken Triple H’ten Facebuster Knee Smash! Köşeye atıp üstüne koşuyor ama Pac kaçtı! Rakibini yumrukladıktan sonra Syxx Kick ile yere seriyor! İplere yollayacakken Triple H yolluyor ama Pac’tan Hook Clothesline! İkili ayaklanırken Pac köşede Shoot Kick ve Thurst Kick’i atıyor! Şimdi açılıyor, Bronco vakti! Üstüne gidecekken Shane ayağını tutuyor.Pac ringden inip onu kovalıyor.Shane ringe girerken Pac’ta giriyor ama Chyna’dan Clothesline! Hakem zili çaldırıyor.”

Kazanan via DQ: X-Pac.

Triple H Pac’ı yumruklayıp kaldırıyor, Chyna’dan Low Blow! Triple H bacaklarının arasına alıyor, Pedigree! Bu sırada elektrikler gidiyor! Kane! Pyro’lar patlıyor! Kane ringe girerken Shane arkasından vuruyor ama işlemedi.Shane ringden kaçarken Kane Triple H’e tokatı patlatıyor.Bu sırada Chyna ringe girip onu sakinleştirmeye çalışıyor.Kane ona dönerken Triple H sandalye alıp kafasına indiriyor! Devamında arka alana gidiyorlar.Kane tabi bu sırada diriliyor.Peşlerinden giderken Shane ringe giriyor.

Shane McMahon: Austin, benim adım Shane McMahon.Ben babama benzemem, bu gece işleri Shane McMahon’ın tarzına göre halledeceğiz.Kardeşime olanlardan sonra..Austin ben de senin gibi bir şampiyonum.Kıymetli kemerini almak istiyorsan çok uzağa bakma, çünkü o kemer spor eğlence sektörünün en eğlenceli adamının, Corporate Şampiyonunun belinde olacak, The Rock!

WHAT!? Müthiş akıllıca hamle.The Rock Says! The Rock girişte gözüküyor, omzunda Austin’in kemeri var! Shane’den müthiş akıllıca bir hamle.Rock kemerini düzelttikten sonra köşede kaldırıyor.

The Rock: Dün gece tüm dünya Rock’ın Austin’in şeker kıçına tekmeyi bastığına şahit oldu.Rock diyor ki Austin hakkını vermeli- S**tir edin, çünkü Rock’ın nezlinde hiçkimse ve The Rock diyor ki- (NOBODY!) Bunu bir daha yapmayın.Ne diyeceğim, Stone Cold ringe gelip konuşuyorsun, o kemeri değil bu çöpü istiyorsun.Bak ne diyeceğim; evet dün gece Rock WWF Şampiyonu olarak ringe geldi, kemerini orada bıraktı.Fakat Rock’ı yenmek için 2 Stunner anca yetti.

Glass Shatters! Stone Cold! Girişte gözükürken Rock pozisyonunu alıyor.Austin koşarak ringe giriyor!

Kavga başlıyor! Rock Stomplarken Austin dışarı inip Rock’ı da çekiyor ve iyice yumrukluyor! Spiker masasına vuruyor, ikili spiker masasının arkasında devam ediyorlar! Rock kafasını spiker masasına vurup Austin’i ringe sokuyor.Austin köşeye alıp yumrukluyor, Shane’e tekme basıyor, Stunner! Kalkarken Rock Clothesline ile yere alıyor.İyice Stomplayıp hareket çekiyor.Kemeri alıp Austin’in kafasına patlatıyor! Bu sırada Triple H, Shamrock, Test, Chyna herkes ringe gelip Austin’e saldırıyor.

Bu sırada Paul Wright Big Show! Ringe girip herkese Headbutt çakıyor! Austin’de Triple H’i yumruklayıp Clothesline ile dışarı alıyor.İkili ringi temizliyorlar.Austin’den Shamrock’a Stunner! Triple H ringe dönerken Wright boğazından yakalıyor, Chokeslam! Şovun sonuna geliyoruz.

Extra Attitude’dayız! İkili etrafı temizlemeye devam ediyorlar.Austin dışarıdan sandalye alıp içeri dönüyor.Corporation ringe girmek istiyor ama Austin onlara sandalye savuruyor.Sonunda Corporation arkaya dönüyor, Austin ve Show’da biralarla kutlama yapıyor.Rock’ta ringe dahil olunca Austin bira uzatıyor.İkili kafaya dikiyorlar, Rock bir anda saldıracakken Austin eğildi, Stunner! Her hafta bu hareketi deniyorlar. Rock ayaklanırken Austin yine tekmeyi basıyor, Stunner! Bu sırada Austin ringden inip Shane’i içeri sokuyor, Show yakalıyor, Chokeslam! Şov kutlamalarla sona eriyor.

imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2016, 15:16   #2
not coming home
Coup de Grâce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 227
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 8556
Rep Derecesi: Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.

Yine incelediğin efsane şovlardan biri. Hemen okumaya başlayıp güncelleyeceğim. Eline sağlık.
imza

Coup de Grâce isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2016, 15:23   #3
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Harika olmuş, ellerine sağlık.
imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2016, 15:26   #4
Rusev Day
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 55
Favori Güreşçisi: Rusev
Rep Puanı: 9202
Rep Derecesi: quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.

Anılar, anılar. Ellerine sağlık.
imza
I DID !
quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2016, 15:27   #5
Yüce İmparator Reigns
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul - İzmir
Konular: 275
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 18243
Rep Derecesi: MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.MrSHIELD Şirketin yüzü artık sensin.

Ellerine sağlık. Stone Cold'u hiç sevmem ama burda iyi ayar vermiş Vince'e. Bu arada Goldust'un yanındaki kişi(fotoğraftaki) umarım tahmin ettiğim kişi değildir.
imza
YÜCE İMPARATOR

MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil