GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 16-01-2016, 00:48   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: Ankara
Mesajlar: 7.745
Konular: 323
Favori Güreşçisi: Kalisto
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 10694
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hijo del Sol Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10694
Mesajlar: 7.745

Standart The Wyatt Family vs Roman Reigns & Dean Ambrose | Feud İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç
Feud: The Wyatt Family vs Roman Reigns & Dean Ambrose
Şov: SummerSlam 2015The Wyatt Family vs Roman Reigns & Dean Ambrose | Feud Öncesi Durumlar


Roman Reigns

Roman Reigns 2015 Royal Rumble şovunda 30 kişinin katıldığı Royal Rumble maçını kazandı. Hatta şu sözü de hafızalarımıza kazındı: "One vs All !" Daha sonra Fastlane sürecinde Daniel Bryan ile feuda girdi. Roman Reigns burdan sonra Suplex Cit.. pardon Wrestlemania'ya gitti. Maçta son anlarda üstünlüğü ele geçirmiş gibi olacaktı ki Second Coming'i duyduk, Mr. Money in the Bank Seth Rollins başarılı bir Cash'in ile yeni şampiyon oldu. Roman Reigns Extreme Rules'ta Big Show'u yendi. Sonra Payback'te Kemer için yapılan fatal 4 way maçına katıldı. Maçta Seth Rollins kemerini korudu. Reigns'in yeni hedefi Money in the Bank'i kazanmaktı ama maçta bulunmayan Bray Wyatt'ın gelip onu merdivenin tepesinden indirmesiyle hedefinden sapmak zorunda kaldı. Mr. Money in the Bank Sheamus oldu.Dean Ambrose

Ambrose 2015 Royal Rumble'da muvaffak olamayınca, Fastlane ile birlikte IC kemerine yöneldi. Fastlane'de Barrett; Wrestlemania'da ise Barrett, Ziggler, Harper, R-Truth, Stardust, Daniel Bryan'a karşı mücadele etti. İki mücadeleden de eli boş ayrıldı. Extreme Rules'da Harper'la başlayan davasını bitirdi. Ardından ana kemere yöneldi. Payback'te eski Shield kardeşleri ve Orton'a karşı mücadele etti ama başarısız oldu. Elimination Chamber ve Money in the Bank'te Seth Rollins'a karşı 1 on 1 kemer maçlarına çıktı ama hiçbir maçtan legal şampiyon olarak ayrılamadı.Wyatt Family

Wyatt Family 2014'ün sonlarına doğru sessiz bir ayrılık yaşamış hatta Harper ile Rowans karşı karışıya bile gelmişti. Bir süre aile üyeleri yollarına ayrı devam etti. Royal Rumble Bray Wyatt'ın diğer üyeleri elemesi ise hiç sorun edilmedi. WM'da Bray Wyatt, Undertaker'a kaybetti. Harper ise Intercontinental kemer için yapılan 7 kişilik merdiven maçına katılmıştı. Ordan kemersiz ayrıldı ama bu maçta Ambrose ile yaşadıkları ikili arasında bir feud doğurdu. Extreme Rules'ta Harper Ambrose'a kaybetti. Bray Wyatt Wrestlemania'dan sonra bir süre görünmedi. Döndüğünde ise hedefi Ryback'ti. Payback'te ikili arasında gerçekleşen maçı Sister Abbigail ile Bray Wyatt kazandı. Wyattlar bir süre sessiz kaldı ama Money in the Bank merdiven maçında, ortada bir mesele yokken Bray Wyatt tepeye tırmanmış olan Roman Reigns'i indirerek yeni bir feudun fitilini ateşledi.
The Wyatt Family vs Roman Reigns & Dean Ambrose | Feudun İlk Kısmını Hatırlayalım

Feud normalde Money in the Bank'te, maçta bile olmayan Bray Wyatt'ın gelip Roman Reigns'i merdivenin tepesinden indirmesiyle teke tek olarak başlamıştı. Bray Wyatt Roman Reigns'i ve hedef almıştı sadece, "Anyone, but you Roman." onun sloganıydı. Hatta Bray Wyatt ileri gidip Reigns'i çocuğuyla bile korkuttu. Feud böyle böyle kızıştı. İkili Battleground'ta meseleyi çözmek için maça çıktı. Maçta Reigns üstünlüğü ele geçirmişken kapüşonlu bir adam tarafından saldırıya uğradı. Hakem görmezken o kapüşonlu adam Roman'a süperkick bile yaptı. Sonra ringe yolladı, Wyatt da Sister Abbigail ile işini bitirdi. Sonra kapüşonlu adam da ringe çıktı ve kendini bize gösteri, Luke Harper'dı bu adam. Wyatt Family tekrar toplanıyor ! Ama feud böyle bitemez.
The Wyatt Family vs Roman Reigns & Dean Ambrose | İkinci Kısım Başlıyor !


Battleground sonrası RAW'da Roman Reigns vs Luke Harper maçı yapılacaktı. Harper'ın yanında yine Wyatt vardı elbette, Reigns'in yanında ise Dean Ambrose vardı. Kötü gün dostu Ambrose arka çıkacaktı arkadaşına. Maçın son anlarına doğru Roman spear tauntunu da atmışken dışardaki Wyatt çekti onu yanına ve maç DQ ile bitti. Ambrose müdahale etti bundan sonraki olaylara, ikiye iki bir karmaşa yaşandı ama sonuç itibariyle ayakta kalanlar Roman ile kankasıydı. Dean Ambrose artık oyunda, Lunatic is here !

Smackdown'da ise Wyattlar oyuna yeni dahil olan Ambrose'a bir oyun yapıyorlar. Ambrose'un Sheamus'la maçı vardı. Maç esnasında Bray Wyatt giriş kısmında göründü, Ambrose şaşkın tabi. Sonra da spiker masasının üzerinde Harper belirdi. Dean ona saldırmaya yeltenirken de Sheamus'tan yediği brogue kickle maçı kaybetti. Akıl oyunlarıyla karşılıyorlar Ambrose'u.27 Temmuz tarihli RAW'da Bray Wyatt ve Luke Harper'dan ailenin önemiyle ilgili duygusal bir konuşma dinledik. Harper aileden ayrılışı ve geri dönüşü üzerine ilk defa konuştu. Kendini ailesine adamaya ant içti. Bray Wyatt'a bağlılık yemini etti. Wyatt da onu seve seve kabul etti, sonra da lafı Roman'a getirip birkaç tehdit savurdu. Follow the Buzzards !

Bir sonraki hafta RAW'da ise ekipler yanlarına birer kişi daha eklenerek altı kişilik bir tag team maçına çıktılar. Roman Reigns ile Dean Ambrose'un partneri onlara son zamanlarda yakın davranan birisiydi, Randy Orton. Wyattların partneri ise Sheamus. Bu maç şovun main eventindeydi ve maçı Suicide dive, RKO ve Spear kombosuyla face taraf ayakta kapattı.10 Ağustos'taki RAW'da feuda sonradan katılanlar karşılaştı. Dean Ambrose vs Luke Harper. Onların destekçileri ring kenarındaydı ve maç esnasında da bolca aktivite göstediler. Maç sonlarına doğru ring içi ring dışı birbirine girdi ama neticede maçı Luke Harper kazandı. Heel tarafın feudun gidişatında bu galibiyete ihtiyacı vardı.

Aynı hafta Smackdown'da ise Reings vs Harper maçı vardı, Ambrose ise spiker masasında kulaklıkla maçı izlemekteydi. Maç Roman'ın superman punch havalarına girdiği bir anda Bray Wyatt tarafından bölündü ve maç DQ ile bitti. Wyattlar Reigns'i döverken spiker masasındaki Ambrose da olaya müdahale edip Wyattları temizledi. Wyattlar sayısal avantajı kullanıp Ambrose'u da alt etmişken Roman toparlandı ve Wyattları temelli bir şekilde kış kışladı. RAW'daki mağlubiyetin ardından faceler yine ayaktaydı.17 Ağustos RAW'da Roman Reigns vs Luke Harper maçı gördük. Diyeceksiniz ki bunu daha önce görmüştük. Evet ama bunun neticesi onunkinden farklı, WWE böyle şeylere dikkat ediyor. Roman Reigns'i yıkmak kolay değildir, Harper da superkick üstüne powerbomb yapmasına rağmen bitiremedi maçı. discus clothesline ile nokta koyayım dedi ama Reigns superman punch ve spear ile onu yıktı. Maç sonu da olay olmadı bu sefer.

SummerSlam öncesi son durağımız olan Smackdown'da ise yazarlarımız ellerindeki tüm faceleri bir tarafa, heelleri bir tarafa koymayı akıl ettiler ve bize eight man tag team maçı izlettiler. Siz de sadece face tarafı okuyup heel tarafı tahmin etme oyununu oynayabilirsiniz. İşte o maç şu şekildeydi: Roman Reigns, Dean Ambrose, Randy Orton & Cesaro vs Bray Wyatt, Luke Harper, Sheamus & Kevin Owens. Bu maçı beklenildiği üzere face taraf kazandı. SummerSlam için her şey hazırdı artık.
The Wyatt Family vs Roman Reigns & Dean Ambrose | SummerSlam 2015


Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ringdeyiz, Live in Fear! Bray Wyatt ve Luke Harper ringe geliyorlar.Arenada seyirciler telefonlarının ışıklarını sonuna kadar yakmış.İkili ringe girince Wyatt ışığını söndürüyor.Reigns ve Wyatt arasında olanları izliyoruz.

Dean Ambrose! Girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Devamında ringe giriyor.

Truth of Reigns! Roman Reigns arenanın tepesinde gözüküyor ve seyircilerle selamlaşarak ringe iniyor.Bariyerleri aştıktan sonra ringe giriyor.Bu sırada geçen ay Battlegrodun’da Harper’ın Reigns’e saldırdığı anları izliyoruz.

Tag Team Match
Luke Harper & Bray Wyatt vs Dean Ambrose & Roman Reigns


“Maç başlıyor.Harper ve Dean kavgaya çoktan başladılar.Bile Dean rakibini iplere atacakken Harper atıyor, Clothesline atacakken Dean eğilip iplere giderek Crossbody ile yere seriyor.Yumrukladıktan sonra Forearm geçirip Running Bulldog ile tamamlıyor.Wyatt ringe girerken Reigns tokatı basıp Harper’ı dışarı alıyor.Dean iplerden sekip Harper’a Suicide Dive ile atlıyor.Diğer tarafta Wyatt Reigns’i merdivene gömüyor.Ama Dean oraya gelip Wyatt’ı masaya çarptırıyor.Harper’da o noktaya gelip Dean’e Powerbomb geçirecekken Dean arkasına iniyor, Reigns’te merdivenden Harper’a atlıyor! Wyatt’ı seyircilerin arasına fırlatınca Dean’de spiker masasına çıkıp koşarak üstüne atlıyor! Harper’ı ringe soktuktan sonra karnını yumruklayıp tag veriyor.İplerden sekip Dropkick geçiriyor.Reigns sekip Clothesline ile tamamlıyor.Tag verince Dean köşeye çıkıp Diving Elbow Drop ile bitiriyor.Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Hemen rakibini Dirtydeeds’e tutuyor bu sırada Wyatt aprona çıkıp dikkatini dağıtıyor Harper’da Dean’in arkasından saldırıyor.Reigns oraya gelip saldıracakken Wyatt tutup aprona Lifting Side Slam ile gömüyor! Harper iplerden sekip Suicide Dive ile atlıyor! Yetmiyor bir de Superkick ile spikerlerin arasına fırlatıyor! Dean ikiliye Suicide Dive ile atlayacakken Harper yakalayıp Dean’i aprona itiyor, Dean dönüp Rebound Clothesline vuracakken Harper Big Boot ile yere seriyor, Wyatt’ta Senton ile atlıyor! Seyircilerden büyük destek var ikiliye.Wyatt Dean’i ringe yolladıktan sonra rakibini Falcon Arrow ile fırlatıyor.Tag verdikten sonra Harper Dean’i köşede Chopluyor.Tişörtünü çıkartıp öyle Choplar atıyor.Tokatla da yere seriyor.Wyatt’a tag verip Dean’i iplerin arasına alıyor.Bu sırada Wyatt yakalayıp Dean’i Suplex ile dışarı fırlatıyor! Ringe sokup ard arda Headbuttlar vuruyor.Tag verince Harper girip Big Boot patlatıyor.Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Hemen Crossface bağlıyor.Tag verince Wyatt ringe girip Senton ile atlıyor.Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Dean tag’e gitmek istiyor ama köşede kimse yok.Wyatt rakibini köşeye alıp üstüne Corner Clothesline ile atlıyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Tag verince Harper girip rakibini iplerin arasına alıyor, Catapult! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Wyatt tag alıp rakibine tokat basıyor.Köşeye gidecekken Dean takip edip Forearm vuruyor.Üstüne gelirken Wyatt tokat basıyor ama Dean iplerin arasından dönüp Rebound Clothesline ile cevap veriyor! Seyircilerden “Roman Uyuyor” tezahüratları yükseliyor. Bu lafların üstüne Reigns aprona çıkıp tag alıyor, diğer tarafta da Harper.Reigns Clothesline’lar atıp iplerden sekerek sonuncusunu geçiriyor.Yuhalamalar var kendisine.Harper rakibini iplere atarken Reigns Jumping Clothesline geçiriyor.Üstüne koşarken Harper Big Boot ile cevap veriyor.Reigns bir kez daha gelirken Harper’dan Jumping Knee! Üstüne gelirken Reigns’ten T-Bone Suplex! Bir tane daha! Yuhalamalar hala geçmedi.Reigns köşeye geçip Superman Punch için bekliyor fakat Wyatt aprona çıkıp dikkatini dağıtınca Harper aradan Superkick çıkartıyor! Şimdi de Sitout Powerbomb patlatıyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı.Wyatt tag alarak ringe giriyor.Köşeye çıkarken Harper Powerbomb’a kaldırıyor ama Reigns’ten Back Body Drop! Wyatt üstüne atlayacakken Reigns Superman Punch patlatıyor.Şimdi de Harper’a! Seyirciler baya yuhalıyor.Dean tag alınca Reigns Wyatt’ı omuzlarına oturtuyor, Dean köşeye çıktı, Doomsday Device! Dean tuşa gidiyor, 1..2 ama Harper bozdu.Rakibini Powerbomb’a alacakken Reigns’ten bir Superman Punch daha! Dean Harper’ı Reigns’e veriyor, Double Powerbomb! Dean Wyatt’a gelirken Wyatt Sister Abigail’a tutuyor ama Dean iyice yumruklayıp Dirtydeeds geçiriyor! Tag verince Reigns ringe girip Spear indiriyor! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazananlar: Dean Ambrose & Roman Reigns.

İkili galibiyetlerini kutluyor, tekrarları izliyoruz.


The Wyatt Family vs Roman Reigns & Dean Ambrose | Feud İki PPV Daha Uzar


Summer Slam sonrası rövanş maçı adıyla Battlegraund'taki Bray Wyatt & Luke Harper vs Roman Reigns & Dean Ambrose maçı tekrarlanıyordu. Maç hemen hemen ortada giderken sonlara doğru face taraf üstünlüğü ele geçirdi. Roman Reigns Bray Wyatt için spear tauntu atarken Derp sesi duyuldu ve ekran karardı. Ekran yeniden aydınlandığında ise ringte siyah koyun maskeli, iri kıyım bir eleman vardı! Bu maç kara koyunun Roman Reigns'i boğmasıyla DQ olarak sonuçlandı ve feud yeniden canlandı.İlerleyen günlerde "Kara Koyun"un Braun Strowman isimli yeni bir Wyatt Family üyesi olduğunu öğrendik. İleriki birkaç şovda Braun Strowman'in dominant karakterini gördük. Bu nedenle Roman Reigns ve Ambrose'un yanına üçüncü bir isim daha gerekiyordu. Keza Night of Championsta da Wyatt Family vs Roman Reigns, Dean Ambrose & ??? (ikilinin seçeceği isim) maçı yapılacaktı. Bu isim Randy Orton olabilirdi, ta ki Wyatt'lar onun icabına bakana kadar. Bu isim The Usos'un sakatlanmayan üyesi Jimmy Uso da olabilirdi. Fakat Wyatt'lar onun da işini görmekte geçikmedi. Wyatt Family'nin partner adaylarını tek tek temizlemesi üzerine Reigns ve Ambrose partnerlerini Maç öncesine kadar açıklamama kararı aldı.Night of Champions'ta ikilinin takım arkadaşı Chris Jericho oldu. Bu herkes için şaşırtıcı bir durumdu. Maçta ise Jericho çok iyi bir performans sergileyemedi. Hırslandı ve Roman Reigns'den blind tag aldı. Bu duruma Roman da şaşırmıştı. Jericho mücadele etse de maç Jericho, Strowman'in kollarındayken sona erdi. Maç sonu Reigns ve Ambrose hem bakışlarıyla hem de bizim duymadığımız bir takım sözlerle Jericho'ya tavırlarını koydular. Jericho ise "aman bana ne, sizin mevzunuz" der gibi Ambrose'a bir omuz atıp ayrıldı ringten.Hell in a Cell yolunda ise Roman Reigns ilginç bir yola gitti. Reigns'in sahip olduğu temel fikir şuydu o sıralar: "Bu kavga Benimle Bray'in arasında başladı, öyle de bitmeli." Bundandır ki Roman Reigns şovlarda hep bire bir kavga teklifinde bulundu, delikanlıysan adamlarını geri yolla ikimiz kapışalım dedi. Öyle de yaptılar, iki isim Hell in a Cell yolunda birkaç kez birbirlerine girdiler. Hell in a Cell'de ise ikilinin çıkacağı bir Hell in a Cell maçıydı. İki isim kafesteki cehenneme girecek, ordan bir galip çıkacak, mevzu da burda bitecekti. Kafeste amansız bir dövüş izledik, masalar, kendo çubukları, kafesin telleri.. Burdan çıkan galip ise Roman Reigns'ti. Feudun nihai galibi oldu kendisi.

The Wyatt Family vs Roman Reigns & Dean Ambrose | Feud Sonrası Durumlar


Roman Reigns

Hell in a Cell'de Bray Wyatt'ı yenip feudu bitiren Roman Reigns ana kemere yöneldi. #1 contender bile olmuştu ama şansızlık o ki Seth Rollins sakatlandı ve kemer boşa çıktı. Triple H'in benim adamım ol teklifini kabul etmeyince 16 kişilik turnuvaya katılmak zorunda kaldı. Ama Roman bu turnuvayı zaferle kapatmayı bildi. Ne yazık ki bu zaferinin tadını sadece 5 dakika 15 saniye yaşayabildi, Sheamus cash-in yaparak kemeri ondan aldı. TLC'de ikili arasında kemer mücadelesi yaşandı ama Sheamus, League of Nations'ın da yardımıyla galip ayrıldı. Roman ise sinirden önce LoN'u dağıttı, sonra da Triple H'i. Ertesi gün yapılan RAW'da Sheamus kemerin ortada olduğu maç teklif etti, Roman da Mr. McMahon'a da superman punch atarak kemeri kazandı. McMahon kemeri almak için farklı şeyler denedi, Sheamus hala oyundaydı ama neticede başarısız oldu ve son çare olarak Roman Reigns'in kemerini diğer 29 kişiye karşı bir Royal Rumble maçında koruyacağını söyledi.Dean Ambrose


Dean Ambrose, yapacakları tag team maçı için partneri olan Randy Orton'ın sakatlanmasıyla birlikte Hell in A Cell'i boş geçirmek zorunda kaldı. Seth Rollins'ın sakatlanmasıyla boşa çıkan WWE WHC için yapılan turnuvaya katıldı, finale kadar çıktı ama finalde en iyi arkadaşı Roman Reigns'e kaybetti. Ambrose da Intercontinental Title'a yöneldi. Turnuvada yarı final rakibi olan Kevin Owens'la feuda girdi. TLC'de ikili arasında gerçekleşen maçı Ambrose kazandı ve yeni Kıtalararası Şampiyonu oldu. Feud ise devam etmekte, Owens kemerin peşini bırakmış değil.The Wyatt Family

The Wyatt Family, Hell in a Cell gecesi, Bray Wyatt'ın mağlubiyetine rağmen main eventi yerde kapatan Undertaker'a saldırdılar ve onu arka alana taşıdılar. Ertesi gün Kane'e de aynı muameleyi yaparak Brothers of Destruction'ı karşılarına aldılar. Survivor Series'te yapılan bu maçı efsaneler kazandı. Wyattlar ise peş peşe iki feudtan mağlup ayrılmanın yüküyle yeni bir hedef arayışına girdiler. Yeni hedefleri Dudley Boyz'du. Dudley Boyz ise ilerleyen günlerde yanına Tommy Dreamer ve Rhyno'yu alarak olayı Wyatt Family vs Team ECW haline getirdiler. TLC'de ve ertesi gün RAW'da yapılan mücadeleleri Wyatt Family kazandı ve feudtan galip ayrıldı. Wyatt Family üyeleri kemerin de ortada olacağı Royal Rumble maçına katılacaklarını açıkladılar.


İncelemelerinden yararlandığım Super Disaster ve Heartlock nickli üyelere teşekkürü borç bilirim.

imza


Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2016, 00:55   #2
Banned
The Animal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 3.958
Konular: 138
Favori Güreşçisi: Batista
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1458
Rep Derecesi: The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın.
The Animal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Animal The Animal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1458
Mesajlar: 3.958

Standart

Eline sağlık . Wyattlar şuanda çok daha güçlü yine saldırlamalarını bekliyorum Roman'a .
The Animal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.