GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 03-02-2016, 17:10   #1
#ThankYouBryan
Heartlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 643
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 16434
Rep Derecesi: Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.
Heartlock Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Çeviri | OMG Kevin Nash WTF Thought He Was Dead LOL

Best Punk nickli üyemizin isteği üzerine yapılmıştır.

[YOUTUBE]FM5R4t6cpuQ[/YOUTUBE]

Kevin Nash: İlk olarak dostum Triple H'e bu gece buraya gelip geçen geceki yaptıklarımı açıklama fırsatı verdiği için teşekkür ederim.Bilmeyenler için Triple H ve ben yaklaşık 20 senedir yakın arkadaşız.Kendisi aynı zamanda benim oğlumun vaftiz babasıdır.Triple H'e SummerSlam'e gelebilir miyim diye sordum.O da tabi ki diyip bana birkaç bilet yollayacağını söyledi.Ben izlerken tam main eventten önce elime bir not geldi.Notta 'Hey koca adam main eventte ne olursa olsun,benim için maçı kazanan isme saldır'. Eğer bir arkadaşım benden bir iyilik isterse onu yaparım.Uzun zamandır ringlerden uzaktım ve özlemişim.Rumble'da yaşadığım heyecan unutulmazdı.Yani dün gece yaptıklarım CM Punk sadece iş içindi.Kısa ve öz.Asıl olay ise bugün buraya geldim ve Triple H bu konu hakkında hiçbir şey bilmediğini söyledi.Triple H ile aynı kafada olmalıyız.Hadi dostum.Tüm olanlar bu sadece iş meselesi.

Punk'ın müziği duyuluyor ve CM Punk girişte elinde mikrofonla gözüküyor.

CM Punk: Tüm bu anlattığın saçmalıklara inanmamı mı bekliyorsun ? Triple H ile birlikte olmadığınıza inanmamı mı istiyorsun ? Siz ikiniz yakın arkadaşlarsınız.Haftalardır Triple H'ten duyduğum tek şey için en iyisini yapmak.Benimle yeniden sözleşme imzaladı çünkü bu iş için en iyisiydi.Ve sen sadece yakın arkadaşının dediğini yaptın öyle mi ? Bunu cevaplama.Bu sadece söz sanatıydı.Eğer Triple H senden köprüden atlamanı istese bunu yapar mıydın ? Çünkü bence bu iş için en iyisi olurdu.İçimde her zaman Triple H'in iş için en doğrusunun ne olduğunu bilmediğine dair bir şüphe vardı.Ve her zaman Kevin Nash'in iş için en iyisini bilmediğini duyardım.Artık biliyorum.Gördüm çünkü.Kanıt burada.Tam ringin ortasında duruyor.İş için doğru olanın ne olduğu hakkında en ufak bir fikrin bile yok.

Kevin Nash: Bu senle benim ilk konuşmamız ama sana şunu söylemem gerek.Söylediklerine dikkat etsen iyi olur.

CM Punk: Söylediklerime dikkat etmek mi ?

Kevin Nash: Evet.

CM Punk: Şovu izlemen lazım.Ben ne istersem onu yapar ve ne istersem onu söylerim.

Kevin Nash: Apaçık ortada ki artık dünyan değişti.

CM Punk: Söylediğin hikaye de gösteriyor ki Triple H tam bir yalancı.Ama belki,sadece bir ihtimal Triple H doğru söylüyordur ve yalancı olan sensindir Kevin Nash.

Kevin Nash: Telefonumdaki mesajları görmek ister misin ?

CM Punk: Küçük kız kardeşim Chaleen'in bana geçen gece attığı mesajları görmek ister misin ? (Punk cebinden telefonu çıkarıyor) İşte burada."OMG Kevin Nash WTF onun öldüğünü sanıyordum LOL" . Komik olan şey ise Chaleen genelde yanlış konuşur.Ama canlı kanlı buradasın.Sadece kariyerin öldü değil mi ? Gördüğün gibi burada olman beni pek de sinirlendirmiyor.Geçen gece yaptıkların beni sinirlendirdi.Sinirlendiğim ve kızgın olduğum bir sürü insan var ama Alberto Del Rio bunlardan biri değil.Onun yaptığını daha önce de ben yapmıştım.Sekiz güreşçi çantalarını kullandı ve sekiz kişi bu şekilde şampiyon oldu.Doğru anı yakaladı.Sen,ki bu yeni COO Triple H'in sunduğu bir şey heralde.Açıkça ortada ki kendisi bu bataklığı yönetiyor ve eski dostlarını geri getiriyor.

Kevin Nash: Triple H'in yaptığı tek şey insanları şok etmek.

CM Punk: Hayır,hayır.Burada insanları şok eden kişi benim.

Kevin Nash: Seni küçük indyci özenti çocuk.Ne ? Sadece beş senedir buradasın.İki main eventte yer aldın.Gerçekten mi ? Ne zaman kemerin vardı ? 3 defa ve 20 gün boyunca mı ?

CM Punk: Evet bunun main eventer olmanın ne demek olduğunu bilen birinden gelmesi gerçekten üzdü.Bu adam efsanevi Eddie Guerrero için beyaz bir cüce demişti.Main event seviyesindeki yetenekler hakkında ne biliyorsun ? 2011'deyiz 1994'te değil.

Kevin Nash: Bilirsin,1996'da Scott Hall ile beraber bu sektörü değiştirdik ve senin gibi çocuklar dahil herkesin garanti para almasını sağladık.Teşekkürler.Söylemen gerekenin bu olması gerekiyordu.Şimdi çeneni kapa ve teşekkürler Mr.Nash de.Şu anda bu sektörün geldiği noktadan endişeleniyorum.Kenar mahalle waffle dükkanlarında kısa süreli alınan aşçı çocuklar şampiyon oluyorlar.Bir duş al,ağırlık kaldır ve bu iş hakkında bir şeyler öğren.

CM Punk: Waffle dükkanlarını severim.Neden bana ve waffle dükkanlarına karşı olduğun hakkında bir fikrim yok.Ama geçen gece bana yaptığın şey kesinlikle yapmaman gereken bir şeydi.Bu iş için iyi değildi Kev.Bana bulaştın.Şimdi senin söylediğin o part time aşçılara benziyor olabilirim.Bana gidip ağırlık kaldırmamı söyledin.Bu şirketten CM Punk olarak gidip CM Punk olarak ayrılmayı bir yerlerde Oz,Vinnie Vegas ya da Big Daddy Cool Diesel olarak farklı farklı görünmek yerine tercih ederdim.Biliyor musun bu kadar konuşma yeterli.Geçen gece bana bir kavga istediğini gösterdin ve emin ol ben kavgadan korkmam.Şu anda San Diego'da hemen kavga edebiliriz.

Punk ringe girmek isterken önüne bir yığın adam set çekiyor.

CM Punk: Şaşırmadım diyebilirim.COO Triple H kankası Kevin Nash'i dokunulmaz yapmaya çalışıyor.Bu adamları benim senin kıçını tekmelememe engel olmak için benim tutmadığım belli.Ama eğer burada senin arkanı kollamak için duruyorlarsa bunun anlamı arkada onları koruyacak kimse yok demektir.O yüzden belki de COO'yu gidip kendim bulmalıyımdır.

Punk ve Nash bakışırken Punk oradan ayrılıyor.
imza

I Will Give You A Show That You Have Never Ever Seen Before. Why ? Because I can.
Shawn Michaels

RPG: Daniel Bryan

Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2016, 18:16   #2
There is always a plan B
Best Punk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 183
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2347
Rep Derecesi: Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın.
Best Punk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Best Punk Best Punk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2347

Gerçekten çok güzel segment olmuş. Teşekkür ederim dostum. MITB hakkında söyledikleri doğru. ADR'ye hak vermeliydi çünkü kendi de bunu 2 kez yaptı. İkili maça çıksaydı nasıl olurdu acaba ?

+rep
imza

FIGHT
OWENS
FIGHT

RPG:

RPG Karakteri
Chris Jericho
Theme
Break The Walls Down
Finisher
Code Breaker
Walls Of Jericho
Liontamer
Başarılar
-
Best Punk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2016, 19:08   #3
part-timer.
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1375
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 11398
Rep Derecesi: Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gentleman Villain Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11398

Güzel bir promoydu. CM Punk pek sevdiğim bir güreşçi değil ancak mikrofon yeteneğinin üst düzey olduğu ortada. Eline sağlık Melih.
imza

blue is the colour, football is the game #CFC

Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2016, 20:35   #4
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Hijo del Sol Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Punk'ın promo yeteneği bende olsun, 10 milyar da borcum olsun. Ellerine sağlık Melih, güzel hizmet.
imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2016, 20:38   #5
anti reigns
King of Heyman Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tekirdağ
Konular: 1990
Favori Güreşçisi: Cesaro
Rep Puanı: 6360
Rep Derecesi: King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.
King of Heyman Guy King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Outtanowhere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Punk'ın promo yeteneği bende olsun, 10 milyar da borcum olsun. Ellerine sağlık Melih, güzel hizmet.
10 milyar derken ?

Punk'ın kardeşi gerçekten yazdı mı merak ederim hep. Eline sağlık Kalp Kilidi.
imza

5 Time Haftanın Parlayan Üyesi

King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2016, 20:42   #6
#Outtanowhere

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Hijo del Sol Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı King of Heyman Guy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
10 milyar derken ?
Eski parayla.
imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2016, 20:43   #7
anti reigns

Nereden: Tekirdağ
Konular: 1990
Favori Güreşçisi: Cesaro
Rep Derecesi: King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.
King of Heyman Guy King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Outtanowhere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eski parayla. [emoji14]
O zaman olur da güreş yeteneği olmayınca zarar yine....
imza

5 Time Haftanın Parlayan Üyesi

King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2016, 21:09   #8
Yüce İmparator Reigns
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul - İzmir
Konular: 292
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 30184
Rep Derecesi: MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MrSHIELD MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30184

Heytt be Kevin Nash! Jackknife PowerBomb'ına kurban reis!
imza
YÜCE İMPARATOR

MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2016, 15:31   #9
#ThankYouBryan

Nereden: İstanbul
Konular: 643
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Derecesi: Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.
Heartlock Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Best Punk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçekten çok güzel segment olmuş. Teşekkür ederim dostum. MITB hakkında söyledikleri doğru. ADR'ye hak vermeliydi çünkü kendi de bunu 2 kez yaptı. İkili maça çıksaydı nasıl olurdu acaba ?

+rep
Punk'ın büyük adamlara karşı çıkarttığı maçları beğeniyorum aslında.Ancak Nash'in o yaşta çıkaracağı performans tabi ki soru işaretiydi. Ne demek görevimiz .
imza

I Will Give You A Show That You Have Never Ever Seen Before. Why ? Because I can.
Shawn Michaels

RPG: Daniel Bryan

Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil