GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 16-06-2016, 01:53   #1
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: Kocaeli.
Mesajlar: 17.187
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 31520
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 31 Ocak 2000 - Raw is War (WCW'dan Dört Kaçak)Şirket: WWF.
Şov: Raw is War.
Yer: Pittsburgh, PA.
Arena: Pittsburgh Civic Center.
Bölüm: #349.
Önceki Bölüm: #348.Raw is War! Intronun ardından ringe dönüyoruz, bizleri Pyro şovu karşılıyor her zamanki gibi. Bu gece Pittsburgh’dayız! Seyirciler ayakta!

Oh You Didn’t Know!? WWF World Tag Team Şampiyonları New Age Outlaws girişte gözüküyorlar. Ardından ringe ilerliyorlar.

Road Dogg: Pittsburgh haklısınız! Benim, benim, D-O-Double G! Bir kez daha B-A-Double D ileyim! Kesin müziği. Pittsburgh köpek kulübesine hoş geldiniz. Sir William bu kemerler bize stil katıyor, ayrıca bunlar sayesinde shizniti doggy stili ile tekmeliyoruz! (Cheer) Öyleyse sesimizi yükseltelim! Bayanlar ve baylar, erkekler, kadınlar, her yaştan çocuklar DX gururla sunar; The Road Dogg Jesse James, The Bad Ass Billy Gunn, The New Age Outlaws! (Cheer)

Billy Gunn: Bizimle değilseniz size bir çift lafımız olacak!

SUCK IIIITT!!

Arkada Al Snow ve Steve Blackman var.

Steve Blackman: Hey bütün bu takım isimlerinden sıkıldım. Head Cheese, Snow Bunnies..Özellikle de Head Cheese. Kemerleri kazanma şansımız var buna konsantre olup Outlaws kıçı tekmeleyelim.

Al Snow: Tamam fakat bir ismim daha var. Snow Storm? Nasıl? Tamamen bizi yansıtıyor.

Steve Blackman: Neyse ne.

Al Snow: Mükemmel, bu şemsiyeyi al. Ve kafana da yağmurluğu geçir çünkü kar kasırgası geliyor.

Steve Blackman: Kes şunu.

Al Snow: (Tanga çıkartıyor) Snowballs (taşak yerine de geçiyor) fikrine açık değil misin? Steve?

Blackman ayrılıyor. İkili bir süre sonra ringe geliyorlar. BU SIRADA RİNG KENARI KOLTUKLARIN ORAYA DEAN MALENKO, EDDIE GUERRERO, PERRY SATURN VE CHRIS BENOIT GELİYOR! SNOW ONLARLA SARILIYOR! BU DÖRT İSMİ KARİYERLERİNDE İLK KEZ WWF’TE GÖRÜYORUZ!WWF World Tag Team Match
Al Snow (w/Head) & Steve Blackman vs The New Age Outlaws (Road Dogg & Billy Gunn) ©


“Gunn ve Dogg Steve’e saldırıyor. Dogg köşeye atacakken Steve atıp Monkey Flip yapacakken Dogg izin vermiyor. Üstüne gelirken Steve Dropkick’i indiriyor. Yumrukladıktan sonra iplere atmak istiyor ama Dogg atıyor, Steve altından geçip Enzuigri atacakken Dogg eğilip Dropkick geçiriyor. Snow tag alırken Dogg yumruklamaya başlıyor. Sonuncusunu atacakken Snow kollarından tutup göğsüne kafa darbeleri atıyor. İplere atacakken Dogg atıyor, Gunn aprondan hamle yapıyor. Şimdi tag alıp Snow’u köşeye atıyor ama Snow geri dönüp Clothesline deniyor, Gunn eğilip Neckbreaker indiriyor. Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Hemen bacaklarının arasına alıp Powerbomb’a kaldırıyor ama Snow inip göğsüne kafa darbeleri atıyor. Sonunda Explorer Suplex vuruyor. Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Gunn iplerden sekip Roll-Up’a çekecekken Snow ipleri tutup üstüne geliyor ama Gunn havaya kaldırıp Gorilla Press Slam ile atıyor! Stinger Splash vurup tag verince Dogg girip Shake Raddle Roll yapıyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Seyircilerden “Eddie” sesleri yükseliyor. Dogg ipleri tutarken Steve Clothesline’ı indiriyor. Snow Stompladıktan sonra Suplex’i indiriyor. Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Kaldırırken Dogg yumruklamaya başlıyor. Snow Eye Poke ile yanıtlayıp iplere yolluyor ama Dogg Low Blow indiriyor! Tag verince Gunn girip hem Steve’i hem de Snow’u yumrukluyor. Steve’i iplere atıp dirsek indiriyor. Snow’u atıp Back Body Drop yapıyor. Şimdi Steve’i tutuyor, Jackhammer! Tuşa gidiyor, 1..2 ama Snow bozuyor. Dogg Snow’u ringden atıp peşinden gidiyor. Merdivene atacakken Snow çevirip bariyerlere fırlatıyor! Dropkick ile Eddie-Perry-Benoit ve Malenko dörtlüsünün arasına atıyor! Dogg bir anda Benoit’ya dalıyor sonunda da dört isim Dogg’a dalıyor!”

Kazananlar via DQ: The New Age Outlaws (Road Dogg & Billy Gunn) ©


SEYİRCİLER DELİRDİ! Dört isim Allah ne verdiyse Dogg’a dalıyor! Devamında Perry ringe girip Gunn’ı tutuyor, T-Bone Suplex! Eddie köşeye çıkıyor, Frog Splash! Malenko Dogg’u tutuyor, Suplex! Benoit köşeye çıkıyor, DIVING HEADBUTT! Dört isim Outlaws’u adeta harcıyor! Sonunda da eller cepte arkaya dönüyorlar. Reklamlar.

Cactus Jack’i dört isimle konuşurken görüyoruz.

Cactus Jack: Seyircileri duydunuz mu?

Dean Malenko: Haklıydın dostum.

Cactus Jack: Davetimi kabul ettiğiniz için memnunsunuz değil mi? Burası bulunulması gereken yer öyle değil mi?

Perry Saturn: Çok haklıymışsın. Uzun süredir böyle eğlenmemiştim.

Cactus Jack: Seyircileri gördünüz mü? Bakın WWF’e gelmeniz büyük ses getirecektir. Merak etmeyin. Eğlence daha yeni başladı, bütün gece eğleneceğiz.
Ringdeyiz, Kurt Angle! Girişte gözükürken memleketi tarafından yuhalanıyor Angle.Kurt Angle: Sonunda olimpik kahramanınız Pittsburgh’a geri döndü! (Boo) Bildiğiniz üzere hala WWF’te yenilmezim. Ve bu gece The Rock ile karşılaşacağım. Teşekkürler, teşekkürler. Önceki deneyimlerimiz gösterdi ki insanların şampiyonunun olimpik kahramanın karşısında hiçbir şansı yok. (ROCKY!) Madem bu kadar desteklemek istiyorsunuz o zaman kendimi bu şehrin kahramanı ilan ediyorum. (Boo) Sonuçta Mario Lemieux kahramanınız olamaz. (Kendisi kanser olduğu için hokeyi bırakan biri) Biraz daha cesareti olsa şuan hala hokey oynayıp penguenleri kurtarabilirdi. (Boo) Ama merak etmeyin Mario gitti ve yerini memnuniyetle alabilirim. Bu gece şehrinizin kahramanı olarak The Rock’ı üst üste ikinci kez yeneceğim.

Bu gece Triple H ve Kane’in WWF Şampiyonluk maçına çıkacağını öğreniyoruz. İlk kez uygulanacak olan bir maç varmış sırada. Konsept bikinili bayanların karla dolu bir tankta mücadelesi yine cinselliğe yönelik.DX’in odasındayız.

Billy Gunn: Başımıza ne geldiğini gördün?

Road Dogg: Evet ne yapacaksın bu konuda?

Triple H:
Cactus Jack onları buraya çağırdı, burada çalışmıyorlar, fakat sizin onlara yaptıklarınız?

Stephanie McMahon-Helmsley: Niye birine vuruyorsun ki?

Triple H: Bu yüzden bu sizin probleminiz benim değil. İyi olan kazansın.

Stephanie McMahon-Helmsley: Kendi işinizi kendiniz halledin.

Kapı çalıyor ve içeri Big Show giriyor. Saçlarını kestirmiş.

Big Show: Kanıt istemiştin kanıt getirdim. Görgü tanığı getirirsem kemer şansımı alabileceğimi söyledin, ben de getirdim. Bak burada.

Bir güvenlik görevlisi var yanında.

Triple H: Tamam da saçına ne yaptın lan?Big Show: Saçımı boşver televizyona bak. Rocky’i görüyorsun değil mi? İşte Jim tam karşısında.

Triple H: Güvenlik görevlisi mi senin görgü tanığın?

Güvenlik Görevlisi Jim: Baktığım yerden Rock’ın ayağı önce yere değmişti.

Triple H: Hey kanıt derken görüntü felan demiştim. Sadece bir güvenliğin ifadesi ile hareket edemem ki.

Big Show: Şimdi de görüntü mü istiyorsun?

Triple H: Evet Perşembe’ye kadar getir ben de sana hakkını vereyim.

Show bir anda Triple H’i çekiyor.

Big Show: Perşembe’ye kadar sana istediğim görüntüleri getireceğim ama bana o zaman da istediğimi vermezsen hıncımı senden çıkartırım.

Show gidiyor.

Road Dogg: Oh problemin var gibi. Nasıl halledeceksin?

Triple H: En azından benim uzun bir problemim var.Ringdeyiz, E&C! Edge ve Christian seyirciler arasından ringe geliyorlar. Christian maça çıkacakmış.

The Dudley Boyz! Bubba ve D-Von ringe geliyorlar. Maça D-Von çıkacakmış.

Singles Match
Christian (w/Edge) vs D-Von Dudley (w/Bubba Ray Dudley)


“Christian yumrukladıktan sonra iplere atmak istiyor ama D-Von atıyor, Christian Crossbody ile atlayıp yumrukluyor. Üstüne gelirken D-Von köşeye alıp yumrukluyor. Diğer köşeye atarken Christian arkasına geçip yumrukluyor sonunda da köşeden Tornado DDT vuruyor! İplerden sekecekken Bubba dışarıdan müdahele ediyor. Hakem Edge’i uyarırken Christian Bubba’ya Springboard Crossbody ile atlıyor! Ringe dönerken D-Von tutup ring demirine karnını çarptırıyor! Köşeye alıp iyice yumrukluyor. Stompladıktan sonra kaldırıp iplere yolluyor, Back Elbow! Yumruklayıp Lifting Reverse DDT indiriyor! Hemen köşeye çıkıyor, Diving Splash!? Christian kaçıyor! Yumruklayıp iplere yolluyor, Back Body Drop! Inverted Atomic Drop! Şimdi de Russian Leg Sweep! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Köşeye atacakken D-Von atıp ayaklarından tutarak Facebuster yapıyor! Body Slam atacakken Christian arkasına inip Killswitch deniyor ama Bubba aprona çıkıp hakemin dikkatini dağıtıyor. Bu sırada Edge girip D-Von’a Superkick geçiriyor! Christian’dan da Killswitch! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: Christian.

Bubba ve D-Von hemen saldırıyorlar! Bubba Edge’i bariyerlere fırlatıp ringin altından iki tane masa çıkartıp ringe sokuyor. Bubba Christian’ın bacaklarından tutuyor, D-Von köşeden Wasssssupp ile atlıyor! Bubba dışarıdan sandalye atarken D-Von masayı kurup köşeye çıkıyor. Sandalyeyi de üstlerine bırakırken HARDYLER! Ringe girip Bubba ve D-Von’a dalıyorlar! Matt köşeye çıkıp D-Von’u DDT ile masaya gömüyor! Jeff Bubba’yı tutup merdivenlere fırlatıyor! Edge ve Christian ile birlikte masayı kuruyorlar. Yatırırlarken Jeff köşeye çıkıyor, DIŞARIYA DOĞRU SWANTON BOMB!!! MASA PARAMPARÇA!! Görevliler ringe dalıyor, reklamlar.Arkada Cactus Jack’in yanında Hardyler, Edge, Christian, Perry, Eddie, Benoit ve Dean Malenko var. Takımlar aralarında el sıkışırkan Mean Street Posse oraya geliyor.

Rodney:
Siz nerenin grubusunuz? Ama bizimle uğraşmak istemezsiniz. Kısacası bulaşmayın.

Cactus Jack: Neyi fark ettim biliyor musunuz? Mean Street Posse ile doğru düzgün tanışmadınız, tanışın isterseniz.Eddie Guerrero: Tanıştığıma memnun oldum-

Eddie bir anda Rodney’e yumruğu indiriyor! Kavga başlıyor! Dört isim Mean Street Posse’ye dalıyorlar! Benoit ve Malenko Gas’i otopark kapısına fırlatıyorlar! Eddie Rodney’i bavullara fırlatıyor! Perry de Abs’in sırtında sopa kırıyor!Ringdeyiz, Too Cool! Grandmaster Sexay ve Scotty 2 Hotty ringe geliyorlar. Rikishi bu gece burada değilmiş çünkü Smackdown’da Rock ile maçı sırasında bileğini burkmuş.

Big Show! Pyrolar patlarken Big Show ringe ilerliyor. Saçlarını kestirip bıyık uzatmış. 70’lerin pornocularına benzemiş. Smackdown’da Triple H ve Big Show’un Rikishi ve Rock’a saldırdığı anları izliyoruz. Show’un Chokeslam’inden Too Cool’da nasibini almış.

2 on 1 Handicap Match
Too Cool (Grandmaster Sexay & Scotty 2 Hotty) vs Big Show


“Show Sexay’e Superkick geçirip Scotty’i dışarı atıyor. Sexay’i köşeye alıp Chop’u indiriyor. Diğer köşeye atıp üstüne atlıyor ama Sexay çekiliyor. Scotty üstüne çıkıp Sleeper bağlarken Sexay Dropkick’ler deniyor ama Show Scotty’i üstünden atıyor. Sonunda ikili Dropkick geçiriyorlar. Tutup Double DDT yapıyorlar! Kalkması ile ayaklarına Chop Block yapıyorlar! Şimdi de bacaklarını ayırıyorlar! Scotty sekmeye başlıyor, THE WORM! Sexay köşeye çıkıp üstüne atlarken Show ayağını kaldırıyor. Şimdi Scotty’i tutuyor, Chokeslam! Sexay’i de bacaklarının arasına alıyor ve Powerbomb’luyor! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: Big Show.

Show galibiyetini kutlayıp ayrılacakken ekranda Rock’ı görüyoruz.The Rock: Sonunda The Rock Pittsburgh’a geri döndü! (Cheer) Big Show Rock daha demin zorlu bir galibiyet aldığının farkında. Rock’ın sana diyecek bir şeyi var. “Birisinin saçları kesilmiş.” Artık 2 metre 200 kiloluk uzun saçlı maymun boku değilsin, oh hayır. Kısa saçlı, 2 metre 200 kiloluk maymun bokusun! (Cheer) Big Show Rock’ın Royal Rumble’da ayağının daha önce yere değdiğine dair kanıtlar arıyorsun. Rock bu sızlanmalarından, bebek gibi ağlamalarından bıktı. Rock’ın dinlemeni istediği bir şey var. O da hayatında duyacağın en mükemmel ses. İnsanların Rock’ın sesini haykırması. (ROCKY!) Big Show, gördüğün gibi Super Cut’a geri dön ve 5 dolarını geri al. (Cheer) Şimdi olimpik kahramanımıza gelirsek. Kurt Angle sana gelirsek Rock’ı daha önce asla ve Rock diyor ki ASLA! Yenemedin! Madalya takmayı seviyorsun değil mi, Rock bu gece kıçını tekmeleyerek madalya kazanacak! (Cheer) If ya smeeeeeeeell lalalalav, what The Rock! Is cookin’!?

Reklamlar.Ringdeyiz, Kurt Angle! Girişte gözüküyor ve ringe geliyor.

The Rock Says! Pittsburgh ayakta! The Rock hızlı adımlarla ringe geliyor.

Singles Match
Kurt Angle vs The Rock


“Rock hemen saldırıyor! İplere atacakken çevirip dirseği indiriyor. Stompladıktan sonra kafasını köşeye çarptırıyor. İplere atıyor ama Angle kafasına tekmeyi basıyor. Üstüne gelirken Rock Clothesline’ı indiriyor! Peşinden gidip bariyerlere çarptırıyor. Oradan da spiker masasına çarptırıyor. Timekeeper bölgesine çarptıracakken Angle çarptırıp yumruğu indiriyor.

Kurt Angle: Sizin ne sorununuz var? Bu şehirde doğdum ben! Buradan 5 adım uzaklıkta Mercy Hastanesinde-

Rock arkasından saldırıyor.

The Rock: Nerede doğduğunun bir önemi yok! (Cheer)

Tutup kafasını bariyerlere çarptırıyor. Ringe sokup Suplex’i atıyor. Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Köşede yumruklayarak yere kadar alıyor. Kaldırırken Angle Low Blow’u indiriyor! Şimdi de Belly to Back Suplex vuruyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Hemen kafasını köşeye çarptırıyor. Yumrukladıktan sonra iyice boğuyor. Bir kez daha gelecekken Rock yumruklamaya başlıyor. İplere atacakken Angle çevirip Overhead Belly to Belly Suplex yapıyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Hemen kaldırıp yumrukluyor. Diğer köşeye atacakken Rock atıp üstüne geliyor Angle tekmeyi indiriyor. Üstüne koşarken Rock’tan tekme ve DDT! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Köşede kaldırıp yumrukladıktan sonra eline tükürüp sonuncusunu geçiriyor! İplere yollayacakken çevirip Samoan Drop yapıyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Angle dışarı inip yürü git lan deyip arkaya gidiyor. AMA TAZZ! Arkasından gelip ringe atıyor! Rock yumruklayıp iplere atacakken çevirip Spinebuster ile yere alıyor ve başına geçiyor! Elbow Pad’ini seyircilere attıktan sonra iplerden sekiyor, yeniden sekiyor, THE PEOPLE’S ELBOW! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: The Rock.

Seri sona erdi! Bir kez daha. Rock köşede galibiyetini kutluyor. Tazz bu sırada ringin yanına gelip Angle’a saldıracakken Angle kaçında Rock’a isabet ediyor! Tazz Angle’ı arkaya kovalıyor.Arkada Acolytes kart oynarken Mean Street Posse oraya geliyor, ikili sinirle kalkıyorlar.

Rodney: Sinirlenmeyin yardımınıza ihtiyacımız var.

Faarooq: Gidin buradan.

Pete Gas: Hadi ama size ödeme de yaparız.

Masaya para koyuyorlar.Bradshaw: Sizi koruyacağız ama yerinize oturun ve sesinizi kesin tamam mı? Kart işini bitirince hallederiz. Bak ne buldum lan! İnsanları koruyarak para kazanacağız. Daha önce de görmüştüm. Acolytes Protection Agency! (APA Doğuyor lan!)

Arkada Torri’yi görüyoruz, X-Pac ile sarılarak geliyorlar. Torri Smackdown’da Kane’i terk edip X-Pac’ın peşine düşmüştü, birazdan Pac Jericho ile karşılaşacak, reklamlar.Arkada Jack bu sefer dörtlüyü Test, D’Lo, Venis ve Godfather ile tanıştırıyor.

Perry Saturn: Kadınlar nerede?

The Godfather: Gel göstereyim.

Ringdeyiz, X-Pac! Girişte gözüküyor, yanında Torri de var. İkili ringe geliyor.Chyna! Girişte gözüküyor, elinde bir silah var. Havaya kaldırıyor ve Pyrolar fırlatıyor! Ringe giriyor.

Break The Walls Down! WWF Intercontinental Şampiyonu Chris Jericho girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor. Büyük bir destek var.

Chris Jericho: Welcome to Raw is Jericho! (Cheer) X-Pac Torri ile takılmaya başladığın için çok heyecanlıyım. Hayatında ilk kez bir kızı öpebildin. Ne şansınaysa tüm dünyada senden de aptal bir kız bulabildin. Asla ama asla unutmayacağız bir dayaktan sonra ona masaj yaptırabilirsin belki.

Non Title Match
Chris Jericho (w/Chyna) vs X-Pac (w/Torri)


“Jericho ringe girip Pac’a saldırıyor. Stomplarla yere kadar indiriyor. İplere atacakken Pac atıyor ama Jericho’dan Spinning Heel Kick! Pac aprona geçerken Jericho’dan Sprinboard Dropkick! Peşinden inip kovalarken Pac tutup merdivenlere fırlatıyor! Ringe sokup iplere yolluyor ama Jericho eğilip Chopluyor sonunda da Clothesline’ı indiriyor. Köşeye atacakken Pac atıp üstüne geliyor ama Jericho dirseği atıyor. Üstüne gelirken Pac’tan Spinning Heel Kick! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Hemen Chinlock bağlıyor. Jericho kalkıp dirsekler attıktan sonra iplerden sekip bacaklarının arasına alıyor, Double Underhook Backbreaker! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. İplere atıp Dropkick yapacakken Pac ipleri tutup Leg Drop atıyor. Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Köşeye alıp Choplarken Jericho sinirlenip kendi Choplamaya başlıyor. Pac köşeye atıp üstüne atlarken Jericho kaçıyor. Yumruklayıp iplere yolluyor, Running Forearm Smash! İplere atacakken Pac atıyor ama Jericho’dan Powerslam! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Kaldırıp iplere atacakken Pac çevirip Syxx Kick indiriyor! Kafasını köşeye çarptırıp iyice tekmeledikten sorna Suplex ile fırlatıyor. Köşeye çıkıp üstüne atlarken Jericho karnına yumruğu geçirip bacaklarının arasına alıyor, Powerbomb! Şimdi de Lifting Powerbomb! Devamında da Lionsault!? Ama Pac dizlerini çekti! Kafasını köşeye çarptırıp Thrust Kick ile yere aldıktan sonra açılıyor ama Chyna dışarıdan çelme çakıp Forearm’ı indiriyor! Hakem Chyna ile konuşurken Jericho Liontammer’ı bağlıyor! Bu sırada Torri aprona çıkıp kemeri ensesine geçiriyor! Pac tutuyor, X-Factor! Tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: X-Pac. (w/Torri)

Chyna Torri’ye yumruğu çaktıktan sonra Jericho ile ilgileniyor, reklamlar.Arkada Acolytes’n yanındayız. Bradshaw kağıda APA yazısını yazmış.Bradshaw: APA! Büyük P ile. Para kazanabiliriz baksana.

Faarooq: Güzelmiş. Cin!

Mean Street alkışlıyor.

Bradshaw: Kesin sesinizi.

Bu sırada Bubba ve D-Von geliyorlar.

Bradshaw: Hey onları biz koruyoruz.

Faarooq: Noluyor?

Bubba Ray Dudley: Arka alanda dolaşan söylentilere göre koruma görevine atılmışsınız.

Bradshaw: APA!

Faarooq: Acolytes Protection Agency!

Bubba Ray Dudley: Daha demin üstümüze atladılar ve serserinin biri çenemi yardı.

D-Von Dudley: Herkes Dudleylere atlıyor. Edge ve Christian, Hardy Boyz. Korunmaya ihtiyacımız var.

Bradshaw: Bedava çalışmayız beyler. Ne kadarınız var?

Bubba Ray Dudley: Üstümüzde yok ama çek yazarız.

Bradshaw: Çek mi?

Faarooq: Çek yamuk çıkarsa bizde sizi yamuk çıkartırız.Ringdeyiz, bayan katılımcılar köşedeki kartopu havuzuna geliyorlar. Bibi, Ivory, Jackie, Luna, Mae Young ve Fabulous Moolah. Bu sırada Mae’nin hamile olduğunu öğreniyoruz.

The Kat! WWF Women’s Şampiyonu girişte gözükyüor ve havuzun yanına geliyor. Bir kez daha sarışına dönmüş.

Hervina adlı bir güreşçi geliyor. Aslında bu bayan kıyafetleri giymiş bir erkek.

WWF Women’s Championship
Lumberjill Snowball Match
The Kat vs Hervina


“Köşedeki kadınlar ikiliye kartopu atabiliyorlar. Hervina yere alıp Elbow Drop yapacakken Kat kaçıp rakibini ittiriyor. Köşeye geçip üstüne atlıyor. Tuşa gidiyor, 1..2 ama Hervina kurtuluyor. Hervina ayaklanıp rakibini itiyor. Kat kaçmak isterken Jackie engelliyor ve yumruğu indiriyor! Hervina tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazanan: “New WWF Women’s Champion” Hervina.

Bu sırada Michael Cole oraya geliyor.

Michael Cole: Hervina tebrikler, biraz kendinden bahset, nereden geliyorsun?

Hervina: Mississipi’denim.

Erkek sesi çıkıyor.

Michael Cole: Bekle bir dakika. Sen Hervina değilsin seni tanıyorum, Harvie Wippleman’sın sen.

Harvie: Haklısın. Ben oyum! Burada bir efsaneyim. Şimdi de WWF Şampiyonuyum. Kılığımı komik mi buluyorsun?

Harvie saldıracakken kadınlar girip Harvie’ye dalıyorlar. Ne kadar saçma bir segmentti. Azgınlara hitap edeceğim diye neler yapıyorlar?

Arkada Cactus Jack ve tayfası ilerliyorlar. Birazdan Triple H ve Stephanie’yi ringe çağıracaklarmış. WWF’in New York Times Sqaure’daki barındayız. Seyirciler orada şovu izliyorlar. Lilian Garcia da orada, reklamlar.DX’in odasında Jack ve tayfası var.

Cactus Jack: Tüm zamanların en iyi güreşçileri burada ve senin için çalışmak istiyorlar. Ne diyorsun? Hayatının teklifini yapıyoruz sana.

Stephanie McMahon-Helmsley: İkimiz için çalışacaklar.Triple H: Bu bir teklif değil. Siz kim olduğunuzu sanıyorsunuz da buraya gelip bir güreşçiye saldırıyorsunuz? Sırf bu adam sizi davet etti diye mi? Sen kim olduğunu sanıyorsun?

Cactus Jack: Mean Street’e yaptıklarını gördün. Chris Benoit, Eddie Guerrero hepsi senin için çalışmak istiyorlar.

Triple H: Yeteneklerinden şüphem yok. Ama burada işleri bize danışmadan yapamazsın. Burada çalışmak istiyorsan bize soracaksın.

Stephanie McMahon-Helmsley: Ayrıca sizin kim olduğunuzu ne kadar belalı tipler olduğunuzu biliyoruz. Yönetiminize hatta birbirinize karşı saygılı olmadığınızı biliyoruz. Aynı şekilde burada olmayacağınızı nereden bilelim?

Chris Benoit: Tek istediğimiz bir fırsat.

Triple H: Düşüneceğiz ve haber vereceğiz, seninle sonra konuşurum.Ringdeyiz, The Hollyz! Crash ve Bob ringe geliyorlar.

Viscera! Girişte gözüküyor ve ringe geliyor.

2 on 1 Handicap Match
Viscera vs The Hollyz (Crash & Hardcore Holly)


“Viscera ikiliye dalıyor. Köşede Crash’ı alıp Hip Toss ile fırlatıyor. İplere atıp dirseği indiriyor. Devamında da Suplex’i geçiriyor. İplere atıp Spinning Heel Kick’i vuruyor. Daha doğrusu yine vuramıyor. İplere atarken Bob blind tag alıp Viscera’ya Dropkick indiriyor. Viscera iplere bağlanırken Crash ve Bob saldırıyorlar. Bob iyice boğduktan sonra yumruklamak istiyor ama Viscera yumrukluyor. Crash ringe girip saldırınca Bob üstünlüğü ele alıyor. Kafasını köşeye çarptırırken Viscera tekme ve yumrukları indiriyor. Crash bir kez daha girip saldırıyor. Bob üstüne çıkıp boğarken Viscera Eye Poke yapıyor. Üstüne gelirken Bob ayağına tekmeler geçirip düşürüyor. Uzun süre ayağına çalışıyor. Crash tag alıp saldırıyor. Boğazına sarılırken Bob tag alıp saldırıyor. Köşeye atacakken Viscera atıp Body Avalanche yapıyor! Omuzluyor, Samoan Drop! Tuşa gidiyor, 1..2 ama Crash bozuyor. Bob ayaklanıp tag verince Crash girip saldırıyor. Köşeye atacakken Viscera atıp üstüne geliyor ama Crash kaçıp köşeden üstüne atlıyor ama Viscera’dan Sitout Powerbomb! Tuşa gidiyor, 1..2 ama Bob bozuyor. Viscera Crash’ı kucaklarken Bob köşeden üstüne atlıyor! Crash tuşa gidiyor, 1..2..3!”

Kazananlar: The Hollyz. (Crash & Hardcore Holly)

İkili galibiyetlerini kutlarken Viscera ikiliye saldırıyor. Crash’ı yere alıp Big Splash ile atlıyor!

Dün JR ve Austin’in evinde yaptığı röportajı izleyecekmişiz, reklamlar.Reklamlardan sonra röportajdayız.

JR: 13 gün önce omurgandaki hasarı düzeltmek için 3 saatlik bir ameliyat oldun. Nasıl hissediyorsun ve teşhis nedir?

Stone Cold: İyi hissediyorum. Naptıklarını şunu çıkartarak göstereyim. (Boyunluğu çıkartıyor) Kamera görüyor mu? Boğazımı açıp omuriliğime baskı yapan ve bütün hasarı oluşturan şeyi aldılar. Bu boyunluk durumun stabil kalmasını sağlıyor. Ama kafamı sağa sola çeviremiyorum ve bira içmekte zorlanıyorum bu da beni sinirlendiriyor.

JR: Paran ve ünün var. Ringlere dönmek için niye hayatını riske ediyorsun?Stone Cold: Burada oturup bira içmek veya geyik avlamak güzel ama benim tutkum 20 bin kişinin ve milyonların karşısına çıkıp işimi yapmak. 3 yıl önce neredeyse sakat kalıyordum, doktorlar bu işi bırakmamı söylediler ama ben geri döndüm. Bu sakatlığımın bedelini ödedim ve düzelttirdim. İyileştiğinde öncekinden de daha iyi olacak. Benim tutkum oraya çıkıp başladığım işimi bitirmek. Rock ile, Triple H ile, Undertaker ile yarım kalan işlerimi bitirmek. Benim onlara onların da bana bir şeyler katmasını sağlamak. Benim için WWF bundan ibaret. 20 bin kişinin ayağa kalkıp beni desteklemesi bira içip rakiplerime dayak atmak beni her sabah yataktan kaldıran amaçlardan biri.

JR: Sonuç olarak geri dönecek ve eskisinden de daha iyi olacaksın böyle diyebilir miyiz?

Stone Cold: Eğer Stone Cold üstüne iddia oynayacaksanız ben sizin yerinizde olsam Stone Cold’a basarım.

JR: Ben de. Ne kadar süre sonra geri dönebileceksin?

Stone Cold: 3-4 ay verin. Daha sonra Stone Cold’un geri dönüp herkesten daha iyi yaptığı şeyi bir kez daha yapacağına şahit olun.New York’taki WWF hayran binasındayız.

JR: Lilian bize bu çok konuşulan basın toplantısı ile ilgili ne bilgiler aktarabilirsin?

Lilian Garcia: WWF New York’tayız. Burası çok coşkulu. Çünkü burası Times Square’daki en büyük spor eğlence şirketi binası. Söylemeliyim, bu Perşembe burada bir basın toplantısı olacakmış. Tam bilmiyorum ama WWF ve profesyonel futbol ile alakalıymış. Bulabildiğim tek şey bu. Hepsini öğrenmek için bu Perşembeye kadar beklemeliyiz.

Reklamlar.Ringdeyiz, Hardy Boyz! Matt ve Jeff girişte gözüküyorlar. Maça çıkacak isim Matt olacakmış.

The Dudley Boyz! İkili ringe geliyorlar, Bubba maça çıkacak isim.

The APA! Bu sırada arkadan Bradshaw ve Faarooq geliyor.

Singles Match
Bubba Ray Dudley (w/D-Von Dudley & The APA) vs Matt Hardy (w/Jeff Hardy)


“Matt hemen Bubba’ya saldırıp köşede yumrukluyor. Uzun süre yumrukluyor ama Bubba Eye Poke ile yanıtlıyor. Köşeye alıp Chop’u geçiriyor. Matt yumruklarla karşılık verirken Bubba Bionic Elbow yapıyor. İplere atıp Clothesline geçiriyor. Kafasını köşeye çarptırıp Chopladıktan sonra ringden atıyor. Matt aprona çıkarken Bubba tutup Suplex ile ringe atıyor. Üstüne gelirken Matt yumruklamaya başlıyor. Kafasını köşeye çarptırdıktan sonra diğerine atacakken Bubba atıp üstüne Body Avalanche ile atlıyor! Bir kez daha geliyor ama Matt tekmeyi çakıyor. Devamında da köşeden Tornado DDT vuruyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Kaldırıp iplere atacakken Bubba atıp Back Body Drop yapıyor. D-Von köşeden sandalye atacakken bir anda Matt’e geliyor. Matt tutup kafasında patlatıyor!”

Kazanan via DQ: Bubba Ray Dudley.

APA bir anda ringe girip Matt’e saldırıyorlar. Jeff karışacakken ona da dalıyorlar. You Think You Know Me!? Edge ve Christian ringe girecekken APA onları da dışarı çekiyor, Badshaw’dan Christian’a Clothesline From Hell! Ringe attıklarında D-Von iplere yolluyor, 3D! Dışarıda APA yardımı ile üç tane masa çıkartıyorlar. İki masayı yan yana kurup üçüncüsünü de üstlerine kuruyorlar. APA Matt’i tutup masaya yatırıyor. Bubba ringe merdiven koyup üstüne çıkarken D-Von Bubba’ya Jeff’i bırakıyor, BUBBA JEFF’İ TUTUP MATT’İN ÜSTÜNE FIRLATIYOR!!!! MASALAR PARAMPARÇA!!!!

Arkada Cactus Jack’in ve tayfasının yanındayız.

Cactus Jack: Bence kontratı kaptınız beyler. Triple H o kadar aptal olamaz.

Bu sırada Triple H ve Steph oraya geliyorlar.

Stephanie McMahon-Helmsley: Aptal mı?

Triple H: Uzunca düşündük..

Eddie Guerrero: Kulaklarından duman çıkıyor.

Triple H: Komikmişsin. Kararımızı verdik, WWF’te bulunmak için yeterli seviyede değilsiniz. Çıkıp gidin. Hatta istemiyoruz, emrediyoruz. Beyler gelin.

Dean Malenko: İstersek çıkmayız.

Güvenlik dört isimle gidiyor.

Cactus Jack: Bence büyük hata yaptın.

Jack şeytani bir gülümseme ile oradan ayrılıyor, reklamlar.My Time! WWF Şampiyonu Triple H girişte gözüküyor, yanında Stephanie de var. İkili ringe geliyorlar.

Kane! Pyrolar patlıyor ama gelen giden yok.

Triple H: Kane arkada olduğunu biliyorum, Kane arkada bir yerlere saklanıp ağladığını biliyorum. Seni suçlayamam. Ben de benimle ringe çıkmak istemem. Kabul edelim, geçirdiğin haftadan sonra.. Cidden X-Pac ile boy ölçüşemedin mi? X-Pac ile? Torri kıçını terk edip gerçek bir adamla birlikte oldu. Dayak yedin, utandırıldın ve karşıma çıkmak istemiyor musun? The Game’in? WWF Şampiyonunun karşısına? Canlı yayında kıçının eline verilmesini istemiyor musun? Seni suçlayamam. Kane bak ne yapacağım. Ringe adam gibi gelme fırsatını vereceğim sana. Gelmezsen oraya gelip kıçını buraya getirteceğim. Kane gelmek için 10 saniyen var. 10, 9, 8- Kesin sesinizi saymaya çalışıyorum. 7, 6- S**tir et geliyorum.

Cactus Jack! Seyirciler ayakta iken Jack girişte gözüküyor.

Cactus Jack: Triple H isteğimle WWF’e misafirlerimi getirdim ve onları binadan atma gibi bir hedefin mi vardı? Dean Malenko, Chris Benoit, Perry Saturn, Eddie Guerrero.. Tüm dünyada bütün arenaların çatısını uçurabilecek 4 isim! En önemlisi de sevdiğim dört adam. Onları binadan mı atıyorsun? Triple H düşündüğünü söyledin, ben de düşündüm. Seni affetmeyi düşündüm ama affetmeyeceğim! Daha sonra olanları unutmaya çalıştım, hayatımdaki en aptalca düşünceydi. Belki de ringe gelip kıçından bir parça alabilirim.

Ringe giriyor ve kavga başlıyor! Jack köşede yumrukluyor. Açılıp üstüne Running Knee ile dalıyor! İplere atıp Clothesline’ı indiriyor. Triple H dışarı inerken Jack peşinden gidiyor ama Triple H tutup merdivene çakıyor. Ringe sokup kemerini alarak ringe giriyor. Kafasına vuracakken Jack tekmeyi basıp iplere yolluyor ve kemeri çakmak istiyor ama Triple H kaçıyor. BU SIRADA DEAN MALENKO, EDDIE GUERRERO, CHRIS BENOIT, PERRY SATURN! Triple H’i ringe sokuyorlar dört isim de dalıyor! Malenko fırlatınca Jack kafasına kemerle vuruyor! Steph delirirken dört isim saldırılara devam ediyor. Sonunda Jack ile beraber ayrılıyorlar, bu görüntülerle şovun sonuna geliyoruz.

imza


#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2016, 02:33   #2
FightOwensFight
BrayWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2015
Nereden: istanbul
Mesajlar: 526
Konular: 16
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 201
Rep Derecesi: BrayWyatt NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.BrayWyatt NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.BrayWyatt NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Standart

Ellerine sağlık reis.
BrayWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2016, 03:07   #3
Shado(w) of Deathstroke
Mr.Sawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2012
Nereden: Pendik
Mesajlar: 6.225
Konular: 297
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1939
Rep Derecesi: Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.
Standart

Kurt Angle'ın nasıl bir serisi vardı? 1998'dan sonraki yılları izlemedim de.
imza
I'M GONNA MAKE HIM AN
OFFER HE CAN'T REFUSE


[CENTER]RPG:
Mr.Sawyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2016, 03:37   #4
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: Kocaeli.
Mesajlar: 17.187
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 31520
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Mr.Sawyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kurt Angle'ın nasıl bir serisi vardı? 1998'dan sonraki yılları izlemedim de.
Senaryo gereği küçük bir serisi vardı. Hani nasıl Brodus Clay, Rusev gibi isimler debut yaptıktan bir süre sonrasına kadar serileri varsa onun da böyleydi. Eylül 99'dan Royal Rumble'a kadar. Royal Rumble'da Tazz aslında Angle'ı pes ettirip küçük serisine son vermiştir. Ertesi gün RAW'da Angle çıkıp o beni illegal bir pes ettirme hareketi ile yendi deyince serisine devam etmiştir fakat işte bu RAW'da Rock yenince tamamen bitmiştir.
imza


#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2016, 12:30   #5
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2011
Nereden: Sivas-Merkez
Mesajlar: 15.461
Konular: 442
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 39765
Rep Derecesi: The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Radicalz'ın gelişi RAW'ı ayrı bir güzelleştirmiş.Benoit'in WCW'de şampiyonken kemeri bırakıp WWF ile anlaşması çok anlamlı.Benoit ve Eddie çok iyi tutundu WWE'de,keşke Saturn ve Malenko da tutunabilseydi.Malenko yine neyse tipten kaybediyordu ama Saturn reisi keşke yükselirken görebilseydik.
imzaEski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper


Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2016, 12:37   #6
summit of gtr
Resistant Player - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2014
Nereden: Kocaeli
Mesajlar: 11.785
Konular: 307
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 7304
Rep Derecesi: Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Benoit&Malenko&Eddie olayı çok hoş olmuş, beğendim o kısmı. Kurt Angle'ın serisini bende bilmiyordum, teşekkürler Tolga. Maçları pek beğenemedim, değişik maçlar oluyormuş o zamanda herhalde.
Resistant Player isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.