GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-08-2016, 12:53   #1
Dreams Of Valhalla
ArnoDorion45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kattegat
Konular: 40
Favori Güreşçisi: Liv Morgan
Rep Puanı: 380
Rep Derecesi: ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
ArnoDorion45 ArnoDorion45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Orta Çağ 1076-Selçuklu Devletinde Bir Köy Gezgini

Konu

Selçuklu Devletinde Rey şehrin'in geri kalmış bir köyünde yaşayan Sencer adında güçlü kuvvetli gezgin bir savaşçı'nın köyünü kurtarmasının hikayesi.

BÖLÜMLER

1.Sezon

2.Sezon
imza
Odin Gave hıs eye to acquire knowledge.I would give more.

HİKAYELERİM

It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla doest not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my some to join me And when they do. I will bask in their tales of triumph. The Aesir wil welcome me My death comes without apology. And I wlcome the valkyries to summon me home !

Konu ArnoDorion45 tarafından (01-01-2017 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir.
ArnoDorion45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-08-2016, 12:56   #2
Kayıtlı Kullanıcı
TheAwesomeMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 133
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 6051
Rep Derecesi: TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın.
TheAwesomeMan TheAwesomeMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Takipte olurum.
TheAwesomeMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-08-2016, 13:06   #3
Dreams Of Valhalla

Rep Derecesi: ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

İlk bölümü yayınlayacağım 2-3 kişi daha olursa bana yeter.
imza

HİKAYELERİM

It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla doest not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my some to join me And when they do. I will bask in their tales of triumph. The Aesir wil welcome me My death comes without apology. And I wlcome the valkyries to summon me home !
Alt 28-08-2016, 13:51   #4
Kayıtlı Kullanıcı

Nereden: Mersin
Konular: 133
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Derecesi: TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın.
TheAwesomeMan TheAwesomeMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Up üste çıksın konu.
TheAwesomeMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-08-2016, 13:58   #5
Haddini Bilen Çakal
Jim Ross - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 14
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 36
Rep Derecesi: Jim Ross NXT'de jobbersın.
Jim Ross - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jim Ross Jim Ross isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 36

Takipteyim.
Jim Ross isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-08-2016, 14:00   #6
Dreams Of Valhalla

1.Bölüm: Başlangıç

Selçuklu Devleti Malazgirt savaşından zaferle ayrılınca büyük bir sevinç kaplamıştı dört bir yanı, ama bu sevinçden
mahrum kalan bir yer vardı Rey Şehrinin küçük unutulmuş bir köyü Malazgirt savaşında büyük kayıplar veren Selçuklu D-
evleti asker alımları için köylerden ve şehirlerden adamlar topluyordu Rey Şehrinin köyünden 4 kişi toplamıştı bunlar
Sencer'in abisi ve babasını Sencer o zamanlar daha 12 yaşındaydı ve savaşacak kapasitede değildi. Asker alımlar bitmişti
Selçuklu Devleti topladıkları askerleri eğitiyordu ve yeni bir savaşa hazırlanıyordu. Aradan 6 yıl geçmişti Sencer'in ne baba-
sından nede abisinden haber vardı köye ne bir haber geliyordu ne bir kervan geçiyordu. Sencer annesinin yanına giderek

Sencer:Anne ben babam ve abimlerden haber bulmaya gidiyorum !

Annesi:Nasıl gideceksin Sencer köyün yolları çok tehlikeli haydurlar her bir yanımızda !

Sencer:Rey şehrine gidersem gerisinin hallederim anne

Annesi:Hayır ! Seni gönderemem abin ve babandan hiç haber yok ya öldülerse ya bir şey olduysa sanada bir şey olmasını istemem

Sencer:Anne onları isityorsan beni gönderirsin.

Annesi:Sana bu yaşına kadar karşı gelemedim yine gelemiyeceğim.

Sencer:Yarından tezi yok yola koyulacağım.

Köyün çevresinde ki ormanlarda haydutlar kamp yapıyordu ama köye saldıramıyorlardı çünkü Sencer ve arkadaşları onları hep engelliyor ve
çalınan eşyaları bulup getiriyorlardı bu yüzden haydutlar köyün içine giremiyorlardı.Sencerin gideceğini duyan haydutlar bunun için bir plan yapmaya
koyuldular ve planlarının tutacaklarını kesin gözüyle bakıyorlardı.Planları Sencer yola çıkarken onu öldürmekti ve hayalleri olan köyü
ele geçirip herkesi öldürmekti. Ama bir şey bilmiyorlardı ki Sencer Süleyman Şah'ın 3 boyundan geliyordu köy halkı bunu biliyordu
ve Sencere ayrı bir şekilde davranıyorlardı. Ona kurtarıcı gözüyle bakıyorlardı Sencerin Rey şehrine gideceğini duyan köyülü hayal
kırıklığına uğruyor ve korkuyordu. Ertesi gün olmuştu Sencer hiç uyumamıştı torbasına yiyecek,içecek ve babasından kalan kılıcı aldı.

Annesi:Oğlum gitmekde kararlımısın ?

Sencer:Kararlıyım anne gideceğim babamı ve kardeşimi bulacağım gerekirse ben gelmem onlar gelir.

Annesi ağlayarak oğluyla vedalaştı. Sencer yola koyulmuştu yola koyulalı 2-3 saat olmuştu hiç bir şey yoktu etraftı bu sakinlik
Senceri tedirgin etti çünkü öğlene doğru buralar tam bir kaos ortamı oluyordu. Sencer 1 saatlik daha yürüdü terlemişti mevimlerden yazdı
bir ağacın gölgesine oturdu suyundan bir yudum aldı. Karşısında atlı bir tane adam gördü koşarak yanına gitti.

Sencer:Hey !

Adam: Ne istemiştin ?

Sencer: Rey şehrine nasıl gidebilirim ?

Adam:Önünde uzun bir yol var ve tehlikeli.

Sencer:Onu biliyorum nasıl gidebilirim ?

Adam: Yürüyerek 26 gündeorada olursun atla 7 günde.

Sencer: Atını bana ver o zaman

Adam: Bu nasıl cürret. Böyle atmı istenir be adam !

Sencer: Hemen sinirlenme sana altın ve yiyecek veririm ?

Adam:Altın ve yiyecekle atımı sana vermem ancan bire bir dövüşte beni yenersen alabilirsin atımı.

Sencer: Benimle bire bir dövüşmek mi istiyorsun ?

Adam: Cesaretin varsa genç adam.

Sencer ve adam öğlen vaktinin sıcağında yumruk yumruğa dövüşe tutuşurlar kavga çok hararetli geçmektedir Sencer adamın burnunu kırmıştı adam yaşlı olduğu için
Sencere fazla dayanamadı ve yere yığıldı. Tam o sırada adam yerdeyken haydutlar çıka geldi Sencer bir ana affalladı yorgundu bir şey yapacak hali yoktu.
Adamı yerden kaldırdı.

Sencer:Haydutlarla savaşmamda bana yardım edersen atını almayacağım.

Adam ayağa tam kalkacakken yere düştü ölmüştü Sencer çok kötü vurmuştu adama. Haydutların attığı ok ata gelmişti at tam oracıkta ölmüştü. Sencer yalnız
ve caresiz bir şekilde ortada kalmıştı.
imza

HİKAYELERİM

Alt 28-08-2016, 14:14   #7
#WTR
BulletClubFedaisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Pendik
Konular: 530
Favori Güreşçisi: Naomichi Marufuji
Rep Puanı: 39488
Rep Derecesi: BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BulletClubFedaisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BulletClubFedaisi BulletClubFedaisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 39488

Eline sağlık hocam. İlk bölüm baya hoşuma gitti.
imza
PSN Nick: Thalariann
Instagram
Facebook'tan bana ulaşabilirsiniz

Güncel Hikayelerim ve Bookladığım Şovlar

Witcher Hikayeleri: Efsungerlerin Uyanışı
Be a Booker | Tetsujin: Rework

Başarılar
1 Efsanevi BaB Konusu

Devamı gelecek...(Gelmedi...)

IRON from ICE
BulletClubFedaisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-08-2016, 14:15   #8
Dreams Of Valhalla

Alıntı BulletClubFedaisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık hocam. İlk bölüm baya hoşuma gitti.
Teşekkür ederim hocam. İlk hikayem olduğu için hatalarım olabilir.
imza

HİKAYELERİM

Alt 28-08-2016, 16:07   #9
Dreams Of Valhalla

Up. (Flood için kusura bakmayın)
imza

HİKAYELERİM

Alt 29-08-2016, 10:32   #10
Dreams Of Valhalla

2.Bölüm: Yolculuk

Sencer haydutların etrafında sıkışmıştı aklına hiç bir fikir gelmiyordu. Sencer kılıcını çıkardı ve haydutlara karşı savaşmaya başladı
15 hayduta karşı savaştı 6 haydutu öldürdükten sonra oradan kaçtı. Oradan epey uzaklaşmıştı kaybolmuştu Sencer.Çok fazla yarası vardı.
İçinden şu türküyü mırıldandı.

Sencer:Gök tanrı yanına gelen bir savaşçı şikayet etmez.

Onun yanına ağzımda korku sözleriyle girmeyeceğim.

Esir beni karşılayacak.

Ölüm yas olmadan gelecek.

O sırada savaştan yeni dönen Selçuklu askeleri Anadolu'ya asker gönderiyor ve Bizans orudularıyla çarpışıyordu. Sencerin babası ve abisi
de oradaydı ve Anadoluya giren ilk Türklerden'di

Atılgan (Sencerin Babası) : Oğlum ben çok yaşlandım savaşa gidecek gücüm yok benim yerime sen git beni sorarlarsa öldü dersin

Kartay (Sencer'in abisi) :Nasıl senin öldüğünü onlara söylerim baba ? Yalanı bile beni korkutuyor.

Atılgan son savaşlarda çok büyük yaralar almıştı ve hiç birşey yiyemiyordu ayağa kalkacak gücü dahi yoktu askerler tarafından yaşlı olduğu için
sevilmiyor ve aşalanıyordu asker koğuşunda kalmıyordu Kartay babası koğuşda kalmadığı için kendiside kalmıyordu. Yıkık dökük bir barakada kaş-
yorlardı. Yiyecek tek lokma yemekleri yoktu sabahın erken saatlerinde komutanları çağırıyor erken kalkıp savaşa gidiyorlardı, aç ve susuz
savaşa gittikleri için Atılgan yaşı nediniyle dayanamıyordu.

Kartay: Baba ben gidiyorum senin gelmene gerek yok.

Atılgan: Kendini dikkat et oğulum.

Ertesi gün olmuştu Sencer ayağa kalkmaya çalıştı ve kalktı ama başka bir yerdeydi kendi kendine

Sencer: Nerdeyim ben ?

Kız: Evimde.

Sencer: Evimde ?

Kız: Evet babam ve benim evimde.

Sencer: Benim hemen gitmem lazım.

Kız: Dur gidemezsin yaraların çok kötü.

Sencer ayağa kalkmaya çalıştı ama geri yere yığıldı.İçeriye uzun boylu kaslı yaşlı bir adam girdi içeriye

Adam: Ooo genç adam günaydın.

Sencer: Sizde kimsiniz ?

Adam: Benim adım Altay buda kızım Alçiçek.

Sencer: Alçiçek ? Annemin adıda Alçiçek

Altay: Ne güzel biraz meyve topladım karnın açtır al ye.

Sencer: Teşekkür ederim.

Altay: Dağın başında ne arıyordun

Sencer: Rey şehrine gidecektim, karşıma haydutlar çıktı. Rey şehrine
nasıl gidebilirim ?

Altay: Atımla seni ertesi sabaha ulaştırım seni.

Sencer: Ben tek başıma gideceğim atına bana ver.

Altay: Seni tek başına gönderemem çok yaralanmışsın biraz dinlen öyle
yola çıkalım

Sencer: Benim tek gitmem lazım !

Alçiçek: Tek gidemezsin bu şekilde.

Altay: Tek gidersen bu sefer seni biz bile bulamaya biliriz.

Sencer doğasından ötürü ikna edilemezdi ve kim olursa olsun onu ikna etmekde zorluk çekerdi ve yine öyle oldu Sencer burnun dikine gitti ve tek başına gitmeyi onaylattı.

Sencer: Ertesi gün yola çıkıyorum.

Altay: Yaptığın bu anlamsız tavır çok yanlış yolu bile bilmiyorsun.

Sencer: Öğrenirim.

Altay: Tamam pekala.

imza

HİKAYELERİM

Seçenekler Arama
Stil