GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 20-05-2017, 00:04   #1
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 8.979
Konular: 350
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 23219
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart Feud İncelemesi | AJ Styles vs Kevin OwensŞirket: WWE.
Feudun Başladığı - Bittiği Şov : 11 Nisan, 2017 Smackdown Live - Devam Ediyor
Feudda Ortada Olan Kemer : WWE United States Championship
Feudun Kazananı : -

AJ Styles, Shane McMahon ile girdiği rekabeti WrestleMania 33'e taşıyan AJ Styles, bu muhteşem ötesi maçtan galip geliyor. WrestleMania sonrası Smackdown Live şovunda Shane McMahon ile el sıkışıyorlar. Gelecek hafta için ise Superstar Shake-Up temalı draft olacağı duyuruldu. Hemen hemen bütün haber kaynakları AJ Styles'ın bu draftta RAW'a geçiş yapacağına kesin gözüyle bakıyordu fakat bu olmadı ve AJ Styles, Smackdown Live'da kaldı.

Kevin Owens, Fastlane'de Evrensel Şampiyonluğunu eski dostu Chris Jericho yüzünden Goldberg'e kaybetti. Yine o zamanlar Birleşik Devletler Şampiyonu olan Chris Jericho ile çekişmeye devam eden Owens, WrestleMania 33'te yeni Birleşik Devletler Şampiyonu oldu. 10 Nisan 2017'deki Shake-Up temalı RAW şovunda Kıtalararası Şampiyonu Dean Ambrose kemeriyle birlikte RAW'a geçiş yaptı ve o gece Kevin Owens, Dean Ambrose'a Champ vs Champ maçında yenildi. Ertesi gün ise Smackdown Live'a geçiş yaptı.


11 Nisan 2017 tarihli Smackdown Live şovunda Birleşik Devletler Şampiyonu Kevin Owens, Smackdown Live'a geçiş yapıyor kemeriyle birlikte. Aynı zamanda şovu da o açıyor. Ringe gelip promo kesiyor. Smackdown Live yükselişe geçecekmiş çünkü o artık buradaymış ve yanında Birleşik Devletler Şampiyonluğunu da getirmiş. Kanadalı olup bu kemeri aldığı için kafa karışıklığı yarattığını söylüyor. Kanada, Amerika'dan çok daha iyi falan deyip seyircileri sinirlendiriyor biraz. Smackdown Live'a gelmesinin sebebi kendisiymiş, ayrıca Amerika'nın yüzü olmakmış. Derken onun sözünü Baron Corbin bölüyor. Kevin Owens'ın locker room'daki herkesi yenebileceğinden eminmiş, ama Corbin'i yenemezmiş. Geçen gece Dean Ambrose'a yenilmesinden falan bahsediyor. Kevin'in omzundaki kemer için maç hakkı varmış ve onu yenip kemeri alacakmış. Owens bunu hak etmiyorsun falan derken World's Apart duyuluyor ve Sami Zayn geliyor! O da RAW'daydı ve bu şovla birlikte SD Live'a geliyor. Owens, bu gerçek olamaz gibisinden şeyler diyor. Zayn de bu gerçek, sonunda buradayım diyor. Corbin de senin burada olman kimseyi ilgilendirmiyor derken Phenomenal duyuluyor! Seyirciler kopuyor AJ Styles'ın şarkısını duyunca! Styles ringe geliyor ve burası Kevin Owens Show değil Smackdown Live diyor. Burası benim evim ve ben hala buradayım diyor. Ardından GM Daniel Bryan girişte görünüyor ve gecenin ana olayı için AJ Styles vs Sami Zayn vs Baron Corbin ayarlıyor. Kazanan Backlash için Kevin Owens ile kemer maçı biletini kapacakmış. Gecenin ana maçında AJ Styles, Sami Zayn'e Phenomenal Forearm vurup tuşu bularak maçı kazanıyor ve kemer maçı için bileti kapan isim oluyor. Böylece feudumuz başlıyor.

Payback için Chris Jericho vs Kevin Owens rövanş maçı duyuruluyor, yani USC kemeri ortada olacak. 18 Nisan 2017 tarihli Smackdown Live şovunda Renee Young ile AJ Styles arka alanda röportaj yaparken Corbin araya giriyor. Geçen hafta Owens ile aralarına girip işine karışmış ona engel olmuş Styles. Styles'ın işi kazanmakmış ve bunu Corbin'e de yapmak istiyormuş. Corbin gel de yap o zaman diyor ve gecenin ana maçına Baron Corbin vs AJ Styles ayarlanıyor böylece. Maç vakti geliyor. Maç sonlarda dışarı taşıyor. Owens da maça karışıyor ama kimseye temasta bulunmuyor. Styles ring dışında Corbin'i Styles Clash'e alıyor ama Corbin onu Back Body Drop ile Owens'ın üstüne atıyor. Corbin Styles'ı End Of Days'e almak istiyor ama Styles kurtulup Enzuigiri'yi patlatıyor, ardından aprona geçip Phenomenal Forearm vuruyor, sonra ringe giriyor. Hakem 10'a kadar sayıyor ve AJ Styles count out ile kazanıyor. Owens da ring dışında ayaklanıyor ve bakışıyorlar. Şov böylece sona eriyor. Aynı şovda Kevin Owens, Gary Candy adlı bir yerel güreşçiyi yaklaşık 30 saniyede tokatlıyor ve ikili arasında bir aksiyon seyretmiyoruz böylece.

Payback öncesi son Smackdown Live şovunda (25.04.2017) yeniden AJ Styles vs Baron Corbin maçını izliyoruz fakat bu kez bu maç açılışta oluyor. Maçı masadan Owens izliyor. Styles maçı roll-up ile kazanıyor. Kutlama yapamadan Owens ringe girip saldırıyor Styles'a, Corbin de katılıyor ona. Ama Zayn geliyor ringe hızla. İkisini de haşlıyor ve Corbin'i apronda Helluva Kick ile buluşturup ringin dışına postalıyor. Bu sırada Owens kendine geliyor ve Zayn'e saldırıyor. Onun işini hallettikten sonra Styles'ı kaldırıyor ve Pop-Up Powerbomb! Yerden kemerini alıp kaldırıyor. Segment sona eriyor.

30 Nisan 2017 tarihli Payback şovunda Chris Jericho ile Kevin Owens, kemer için karşı karşıya geliyorlar ve Chris Jericho bu maçtan galip ayrılıyor şaşırtıcı bir şekilde.

2 Mayıs 2017 tarihli Smackdown Live şovunu Shane McMahon açıyor. O konuşurken Chris Jericho geliyor. Burası Jericho'nun yeni şovuymuş, Smack it Down çektiriyor. Shane, Jericho'nun burada olması konusunda heyecanlıymış, arka alandakiler de öyleymiş ama bu gece kemerini Owens'a karşı sınayacakmış Jericho. Bu sırada Styles geliyor. Eski dostum sonradan düşmanım gelmiş falan diyor. O kemeri senden almak güzel olacak ama eğer bu gece şampiyon olarak ayrılırsan falan diyor. Sonra Owens da geliyor ama girişte. Bu gece hakkı olanı yeniden alıp hatasını telafi edecekmiş falan derken AJ ringin dışına çıkıyor ve Owens'a dalıyor. Sert bir kavgaya tutuşuyorlar, görevliler zor da olsa zapt ediyor ikiliyi. Gecenin ana maçında Kevin Owens, Chris Jericho'yu yeniyor ve kemeri bir kez daha kazanmayı başarıyor. Ama Owens maçın sonunda durmuyor. Bir güzel haşlıyor Jericho'yu. Şovu ayakta kapatıyor.

9 Mayıs 2017 tarihli Smackdown Live şovunun açılışını WWE Şampiyonu Randy Orton yapıyor. Segmenta sonrasında Jinder Mahal, Baron Corbin, Sami Zayn, Kevin Owens ve AJ Styles da dahil oluyor. Face ekip ve heel ekip arasında 6 adamlı tag maçı ayarlanıyor. Segment esnasında işler de kızışınca taraflar birbirlerine saldırıyor. Face ekip üstün çıkıyor bu dalaşmadan. Fakat maçı Jinder Mahal'in Randy Orton'ı tuşlamasıyla heel ekip kazanıyor.

16 Mayıs 2017 tarihli Backlash öncesi Smackdown Live şovunun açılışından hemen sonra AJ Styles vs Jinder Mahal duyuruluyor. Şovu ise Kevin Owens's Highlight Reel ile açıyoruz. Kevin Owens Highlight Reel'e hoş geldiniz falan diyor ve 2 hafta önceki şovda kemeri nasıl aldığını seyircilere tekrar hatırlatıyor. Bu görüntüler ekrana geldikten sonra devam ediyor Owens. AJ Styles'ı Backlash'te yeneceğinden falan bahsediyor. Ardından konuğunu davet ediyor. Jinder Mahal'i tasvir ediyor ve Hintçe bir şeyler söylerken onu AJ Styles bölüyor. Owens ona sen burada ne arıyorsun falan diyor. Bu pazar olacak maçlarından bahsediyor Styles, Owens'ı pazar günü yenip kemerini alacakmış ama kavgayı pazara saklamak yerine hemen yapalım deyip ringe girmeye yeltenirken Jinder Mahal geliyor. Maharaja'nın yerinde ne arıyorsun falan diyor. Bu şovun asıl konuğu oymuş. Owens da bunu doğruluyor. Mahal yeniden alıyor sözü, geçen hafta yaptıklarından bahsediyor, ardından bunlar görüntüye geliyor. Pazar günü bu kemeri alacağım gibisinden şeyler derken Styles giriyor araya gel de contenderlar arası bir maç yapalım diyerek meydan okuyor Mahal'e. Mahal de kabul ediyor. Şovu bu maçla açıyoruz. Maçın sonlarında Styles, Phenomenal Forearm için apronda beklerken Singh Brothers ringe girmek istiyorlar ve hakem onlarla ilgilenirken maçı spiker masasından takip eden Owens ayaklanıp kemeriyle Styles'ın ayaklarına vuruyor. Styles bileğini tutarak kıvranıyor ve Mahal de kendine gelip ona Cobra Clutch Slam vuruyor ardından tuşa gidip galip geliyor. Owens da maçtan sonra umursamadan spiker masasından kalkıp ringin önünden geçip arka alana dönüyor. Styles da ringde bacağını tutarak kıvranıyor.

Backlash 2017
United States Championship Match
Kevin Owens (c) vs AJ Styles


Önce AJ Styles, sonra Kevin Owens ringe geliyor ve maç başlıyor. Lock-up yapıyorlar. Bir süre sonra Owens çekiliyor ve çapraz köşelerde bakışıyorlar. Ardından ringi turluyorlar ve bir daha lock-up yapıyorlar. Owens, Styles'ı köşeye sıkıştırıyor ama Styles bunu terse çeviriyor. Styles bir süre sonra onu bırakıyor ama Owens bir anda Styles'ı ayağından yakalıyor. Owens tek ayağı üzerinde dengede kalmaya çalışıyor ve ayağını kurtarıyor Owens'tan. Ayaklanıyor sonra. Yine turluyorlar ringi ve lock-up yapıyorlar. Styles headlock'a alıyor Owens'ı. Owens, Styles'ı itiyor ve Styles iplere gidip geliyor. Sunset Flip Powerbomb yapacak gibi oluyor bir an ama roll-up yapıyor Owens'a 1... Owens atıyor. Bayağı bir atıyor hatta. Styles takla atıp ayaklanıyor, Owens da ayaklanıyor ve Styles yine ona headlock bağlıyor. Owens onun karnına birkaç yumruk vurup ayağından tutarak düşürüyor ve Owens onun ayaklarını tutuyor ama Styles ayaklarıyla onu itip kalkıyor ve Owens'ı headlock'a alıyor yine. Owens birkaç yumruk atıp kurtuluyor ve bu kez o headlock bağlıyor. Styles bir süre güç alıyor ve Owens'ı itip iplere yolluyor. Owens iplerden geliyor ve Styles onun altından sürünüyor, Owens bir daha iplere gidip geliyor ve Styles bu kez onun üzerinden atlıyor. Owens 3. kez gidiyor ve Styles, Dropkick için atlıyor ama Owens onu görünce gelmeyip durduruyor kendini. Styles da son anda kendini toparlıyor ve ayakları üzerinde kalıyor. Owens ringden çıkıyor ve yuhalanıyor. Styles da onun peşinden ringi terk ediyor ama Owens bu kez ringe giriyor. Bir süre Owens'a bakıyor ve ringe girmeye yelteniyor ama Owens saldırmaya çalışınca çekiliyor, hakem de bunun üzerine Owens'ı uyarıyor. Styles en sonunda giriyor ringe. Birbirlerine yavaş yavaş yakınlaşırlarken Owens tekme atıyor Styles'ın karnına. Bir de sırtına yumruk atıyor, Styles yerde ve Owens bir de ona Stomp vuruyor. Bir Stomp daha. Kaldırıp chop vuruyor ve iplere göndermek istiyor ama Styles bunu tersine çeviriyor. Owens iplere gidiyor ve tam gelecekken Styles, Dropkick için zıplıyor yine ama Owens yine duraksıyor ve Styles bu kez düşüyor yere. Owens ona 2 kez Stomp vurup iplerden sekiyor ama Styles bu kez koyuyor Dropkick'i! Kaldırıyor ve Back Hand Chop! Yumruğu geçiriyor ve köşeye gidiyor Owens, bir de o yumruk atıyor. Styles da karşılık veriyor. Ardından köşeye göndermek istiyor ama Owens cüssesini kullanarak bunu tersine çevirip hemen o köşeye doğru koşuyor. Styles kollarından destek alarak adeta havalanıyor ve Owens'ın üzerinden geçiyor, Owens hemen ona doğru dönüp yumruğu patlatıyor ama Styles sıyrılıyor ve Owens'ı belinden kavrıyor. Fakat Owens onu üzerinden atıyor. Yeniden Styles'a yönelmişken Styles onu Hurricanrana ile yere çakıyor ve ayaklanıyor. Owens yavaş yavaş kalkıp köşeye geçiyor ve Styles onu tutuyor ama Owens yumruğu patlatıyor, Styles da karşılık veriyor. Styles, Owens'ı yine çapraz köşeye yollamak istiyor ama yine Owens bunu tersine çeviriyor. Styles köşeye çarpmadan kendini durduruyor ve Owens'a dirseğiyle vuruyor. Ardından köşeye çıkıyor ama Owens onu ayaklarından çekip indiriyor, Styles suratını köşeye çarpıyor ve Owens iplere gidip gelerek Lariat'ı geçiriyor! Tuşa gidiyor 1.....2'de atıyor Styles. Owens bunun arkasından kalkıp Styles'ın üzerine çıkarak birkaç yumruk vuruyor ve kalkıp bir de Stomp vuruyor. Bir süre daha dolanıp yeniden Stomp vuruyor ve ellerini açıp "Ben şampiyonum" gibisinden şeyler söylüyor. Bir de yumruk vuruyor ve Styles'ın sırtına diziyle birkaç kez vurup headlock bağlıyor. Styles zor durumda ve iplere ulaşmaya çalışıyor. Ama başaramıyor bunu. Owens, Styles'ın sırtına bir daha vuruyor ve sürdürüyor kilidi. Kalkıyorlar ve hala kilit halindeler. Styles birkaç yumruk vurup kurtulacak gibi olsa da Owens onun karnına tekmeyi koyup bir de DDT vuruyor ve tuşa gidiyor 1.....2'de atıyor Styles. Owens kalkıyor ve 3 kez üst üste Senton yapıp bir daha tuşa gidiyor 1.....2..... Styles atıyor! Owens kalkıp bir daha headlock'a alıyor rakibini. Kalkıyorlar ve Styles kurtulmaya çalışıyor. Ama Owens onu tutup yere çarpıyor ve bir daha kaldırıp Body Slam pozisyonuna alıyor ama Styles sıyrılıyor ve Enzuigiri! Owens şok etkisiyle yere çakılıyor. Styles da yerde. Owens iplerden destek alarak kalkıyor. Styles hala yerde. Owens onu tutup kaldırıyor ve yumruk vuruyor ama Styles onun bu yumruğunu yakalayıp arka arkaya dirseğiyle vuruyor Owens'a. Hızlıca Low ve Back Kickler vuruyor ve arkasından Clothesline ile yere yıkıyor Owens'ı. Owens ringde oturmuş bir şekilde ve Styles iplerden gidip gelerek o pozisyondaki Owens'a Dropkick'i vuruyor ve tuşa gidiyor 1.....2'de atıyor Owens. Styles kalkıyor, Owens da iplerden destek alıp kalkıyor ve Styles ona yumruğu patlatıp köşeye atıyor ve Corner Clothesline vuruyor. Ardından omuzluyor ama Owens sıyrılıp yumruk atıyor, Styles da bundan sıyrılıyor ve Belly-to-Belly Facebuster yapıyor Owens'a! Tuş deniyor 1.....2..... Owens atıyor! Styles kalkıyor ve Owens'ı da kaldırıp Styles Clash pozisyonuna alıyor ama Owens sıyrılıyor, Styles hemen onu omzuna alıyor ve Pendulum Backbreaker! Yine tuş deniyor 1.....2..... Owens yine kurtuluyor! Şampiyon bırakmıyor maçı. Styles yine Owens'ı Styles Clash pozisyonuna alıyor ama Owens onu Back Body Drop ile üzerinden atıyor. Owens iplere tutunup kendine gelmeye çalışıyor. Styles da kalıyor ve Owens ona doğru koşuyor ama Styles dirseğiyle Owens'ı bloke ediyor, Owens sersemlerken Styles ikinci ipe doğru zıplayıp Owens'a doğru atlıyor ama Owens çekilince takla atıp ayakları üzerinde duruyor. Owens ise bir anda Superkick'i patlatıyor Styles'a! Düşmeden yakalıyor ve Gutbuster yapıp tuşa gidiyor 1.....2..... Styles atıyor! Owens şaşkın. Owens iplere tutunup kalkıyor, Styles ise yerde ve hala kendine gelebilmiş değil. Owens onu saçlarıdan tutup kaldırıyor ve iplere gönderiyor ama Styles iplerden gelmiyor. Owens ona doğru koşsa da Styles tekmeyi koyuyor ve Owens'a doğru yöneliyor ama Owens'tan karşılık olarak yumruk geliyor. Bir yumruk da Styles'tan. Owens da vurmak istiyor ama Styles iplerden gidip geliyor. Owens onu ringin dışına fırlatıyor. Styles apronda kalıyor ve Owens ona Rope Stunner yapıyor. Styles düşüyor ama halen apronda. Owens, Styles'ı ringin dışına ittiriyor ve iplere tutunup kalkıyor. Styles da ayaklanmaya çalışıyor. Owens köşeye çıkıyor ama Styles aprona çıkıp yumruğu koyuyor Owens'a. Owens sersemleyip düşecek gibi oluyor ama ayakları köşeye asılı. Styles onu bir anda Styles Clash pozisyonunda yakalıyor ama Owens çekilip ringin dışında ayakları üzerinde kalıyor ve Styles'ın sağ ayağını ring post'a geçiriyor. Ardından Styles'ı indiriyor ve çelik merdivenlere geçiriyor! Styles adeta uçuyor, ki merdivenlere çarpsa bile bariyerlere kadar gidiyor. Owens onu tutup ringe sokuyor ve kendisi de ringe girip Cannonball yapıyor Styles'a! Styles yerde, Owens kalkıyor ve Styles'ın ayağını köşeye koyup bir de tekme atıyor ve bu kez de sağ ayağına Cannonball yapıyor Styles'ın! Styles acı çekiyor. Owens onu ayağından çekip Single Leg Boston Crab bağlıyor! Styles acı içinde, iplere ulaşmaya çalışsa da Owens onu iyice geriye çekip hareketi Angle Lock'a çeviriyor. Styles fazlasıyla zor durumda. Styles sürünmeye başlıyor ve en sonunda ulaşıyor iplere. Bu sırada az önce ringin dışında olanları tekrar izliyoruz. Styles köşeye doğru gidiyor ve Owens köşede ikinci basamağa çıkıp Styles'ı da çıkartıyor. Owens onu köşede omuzluyor ama Styles dirsekleriyle sersemletip Powerbomb yapıyor! İkisi de ringe adeta çakılıyorlar! Styles ayaklanıp aprona gidiyor. Owens kalkıyor ve Phenomenal Forearm için en üstteki ipe zıplıyor fakat sağ ayağının sakatlığı nedeniyle dengesini kaybedip düşüyor ringe. Owens onu kaldırıp Double Underhook DDT vuruyor ve tuşa gidiyor 1.....2..... Styles atıyor! Styles'ın başarısız Phenomenal Forearm denemesini izliyoruz bir daha. Sonrasında Owens kalkıyor ve Styles'ı saçlarından tutup kaldırarak üç kez tokat vuruyor ama Styles ona Pele Kick ile karşılık veriyor! Owens da Styles da yerde. Styles kalkıyor, Owens köşede. Styles onu yumrukluyor hakem sayıyor 1-2-3. Styles bırakıyor. Owens'ı top rope'a oturtuyor. Kendisi de köşeye çıkıyor. Superplex mi? Hayır! Owens bunu Super Fisherman Buster'a çeviriyor! Sürünüp Styles'a ulaşıyor ve tuşa gidiyor 1.....2..... Styles atıyor. Bu esnada hareket bir daha görüntüye geliyor. Owens kalkıyor ve köşeye çıkıyor. Ama Styles sürünerek aprona kadar gidiyor ve Owens da köşeden aprona inip Styles'a Suplex deniyor ama Styles bunu tersine çeviriyor! İkisi de düşüyor ringin dışına! Owens sırtını çok sert bir şekilde aprona vurduğu için acı içinde sürünyor. Styles'ın Suplex'i tekrar tekrar görüntülere geliyor. Styles kendine gelip Owens'ı kaldırıyor ama Owens onu ittirip bariyerlerin arka tarafına gönderiyor! Kendisini de yere bırakıyor yine. Hakem Styles'ın durumuna bakıyor. Owens oradaki spiker masasına tutunup ayaklanıyor. Styles da bariyerlere tutunup kalkıyor ve Phenomenal Forearm vuruyor Owens'a!!! Owens aprona çarpıp spiker masasına tutunarak kendini yere bırakıyor. Styles spiker masasına çıkıyor ve Owens'ı da kaldırıp Styles Clash pozisyonuna alıyor ama Owens onun sağ bacağına çalışarak kurtuluyor. Owens masadan iniyor, Styles ise masada yatıyor ayağını tutarak. Owens ringe geliyor. Hakem bu sırada 8'e kadar saymış durumda. Devam ediyor 9... Styles'ın ayağı takılıyor ve ayağı masada olacak şekilde ters duruyor. 10! Bitiyor maç! Styles giremiyor ringe.

Kazanan ve hala United States Şampiyonu : Kevin Owens via Count-out

Owens count out ile koruyor kemerini. Owens kemeriyle kutlamasını yaparken bir daha ringden çıkıyor ve tekme atıyor Styles'ın sakat ayağına! Ardından yine ringe giriyor ve kemerini alıp bu kez ringden ayrılarak arka alana dönüyor. Styles da hakemler yardımıyla ve seyircilerin alkışıyla terk ediyor orayı.


23 Mayıs 2017 tarihli Smackdown Live şovunda iki isim de Money In The Bank çanta maçına dahil oluyorlar ve feuda kısa bir ara veriyorlar. MITB dönemi boyunca elbette kısa çekişmelerde yer alıyorlar. Fakat çantayı iki isim de kazanamıyor. Baron Corbin galip geliyor.

Owens, MITB sonrası ilk şovda kemeri için bir açık meydan okuma yapıyor. Buna ilk başta Styles yanıt verse de sonradan Chad Gable'ın memleketi olduğu için onu ringe davet ediyor. Owens maçı kazanıyor. Maç sonu Owens ring dışında kemerini kaldırıp Styles'a bakıyor.

4 Temmuz'daki Smackdown Live şovunun açılışında AJ Styles, Chad Gable'ı yendi. Yine aynı gecenin ana maçına duyurulan US Championship #1 Contenderlık için 10 adamlı Battle Royal maçında da yer aldı ve kazanmayı başardı. Böylece Battleground'da Kevin Owens'ın rakibi oldu. Maç sonrası Owens, Styles'a saldırı düzenlese de Styles sonrasında onu püskürtüp Pele Kick çakıyor ve Styles Clash'e alıyor ama Owens kaçıyor ringden. Styles da ringde kalan kemeri alıp kaldırırken şov sona eriyor.

7 Temmuzda, Madison Square Garden'da gerçekleşen Live Event'ta bir ilk yaşandı. AJ Styles, Kevin Owens'ı yenerek yeni Birleşik Devletler Şampiyonu oldu ve bütün güreş severleri derinden şaşırtan bir olaya imza attı.

11 Temmuz tarihli Smackdown Live şovunu yeni Birleşik Devletler Şampiyonu AJ Styles açıyor. John Cena'ya da biraz gönderme yaparak açık meydan okuma yaptığını açıklıyor. Onun meydan okumasına Cena yanıt veriyor! Geri döndü Cena. Aralarında kısa bir diyalog geçtikten sonra hakem geliyor ve maçı ilan ederken Kevin Owens! Aralarında atışıyorlar. Sonda Cena iyice giydirirken Rusev! Saldırıyor Cena'ya! AJ hemen onu ringin dışına atıyor ama Owens saldırıyor bu kez AJ'e ve Pop-Up Powerbomb ile yatırıyor! Rusev de giriyor ve Cena'ya Accolade bağlatıp bayıltıyor. Açılış segmentini heel tayfa ayakta kapatıyor yani. Reklamlardan sonra Shane'in gecenin ana maçında John Cena & AJ Styles vs Rusev & Kevin Owens duyuruyor. Ana maçta face ekip açılışın intikamını alıyor. AJ Styles, Owens'a asist niyetine Pele Kick'i patlatıyor. Cena da bu asisti Attitude Adjustment ile gole çevirerek takımına galibiyeti getiriyor.

18 Temmuz tarihli Smackdown Live şovunun ana maçında AJ Styles ile Shinsuke Nakamura takım oldular. Rakipleri ise Baron Corbin ile Kevin Owens'tı. Bu kez heel ekip kazanıyor. Owens, AJ'e Pop-Up Powerbomb patlatıyor ve tuşa gidiyor. Heel ekip Battleground fragmanı niteliğindeki bu Smackdown Live şovunu ayakta kapatmış oluyor böylece.


Battleground 2017
Bu maç Addney, StephenTrueway ve Windham Lawrence Rotunda nickli üyelerden alıntıdır.

United States Championship
AJ Styles (c) vs. Kevin Owens


''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Birbirlerine yaklaşınca Owens tekme vuruyor, yumruklar ile sürdürüyor bunu, diz darbesinin ardından Side Headlock bağlıyor, Styles iplere gönderiyor ama dönüşte Owens'dan Shoulder Block. Şimdi karşılıklı iplerden sekiyorlar, ardından Styles sekiyor ve kip-up frankesteiner. Owens dışarıda. Ringe giriyor. Styles arkadan yakalıyor rakibini, şimdi de Owens, en sonda Owens rakibinin ayağını kaldırıp yere düşüyor, derken Styles'dan Hurricanrana. Owens yine dışarıda. Owens yavaş yavaş ringe giriyor. Styles koluna bir tekme vurup arkadan yakalıyor, ardından da Owens, Styles yine yakalayınca Owens dirsek vurup iplerden sekiyor ama Styles'dan Dropkick. Owens dışarıya gidiyor. Styles da peşinden. Yumruk vurduktan sonra spiker masasına vuruyor, şimdi Owens bir dirsek vurup bariyerlere yollamak istiyor ama çevirip Styles gönderiyor, Styles oraya Jumping Clothesline ile hareketleniyor ama Owens çekilince kolu bariyerlerde kalıyor. Owens rakibini back suplex ile kaldırıp ring posta fırlatıyor bacakları ortaya girecek şekilde. Styles yerde. Owens kaldırıp ringe sokuyor rakibini. Bir de Senton. Tuş denemesi başarısız. Rakibinin gözüyle uğraştıktan sonra tekmeler vuruyor. Kaldırıp yumruk vuruyor. Tuş denemesi başarısız. Chinlock bağlıyor Owens rakibine yerde. Bayağı bir süre kilitte duruyorlar, Styles doğrulup dirsekler vuruyor, Owens saçından tutup yere fırlatıyor rakibini. Owens yine Senton yapıyor ama Styles dizlerini kullanıyor. Styles, kombinasyonunu uygularken Owens birden çeviriyor ve DDT. Tuş denemesi başarısız. Owens yerde Chinlock bağlıyor. Styles doğrulup yumruklar vuruyor, kombinasyonu Clothesline ile bitiriyor. Styles iplerden sekiyor ve Sliding Forearm Smash! Styles köşedeki rakibine koşuyor ve Jumping Corner Clothesline. Kaldırıyor ama Owens yere düşüyor, vurmak istese de Styles back suplex pozisyonuna alıyor, Owens bundan da kurtulup yumruklar vuruyor, Owens arkaya doğru gönderiyor rakibini, vurmak istese de Styles eğiliyor ve Wheelbarrow Facebuster! Tuş denemesi başarısız. Styles kaldırmak istiyor rakibini ama Owens dirsekler vuruyor, karşılıklı arkadan yakalamaların ardından Owens, Superkick vurmak için gönderiyor ayağını ama Styles havada yakalayıp yere bırakıp bir tekme vuruyor ve Styles Clash için kaldırmak istiyor, Owens hemen çekilip iplere doğru fırlatıyor rakibini, roll-up'a çekse de başarısız. Şimdi Styles kaldırıyor ve Ushi-Goroshi! Tuş denemesi başarısız. WWE spikerleri de mal mal isimleri söylüyorlar, ushi-goroshi de geç kardeşim. Styles rakibini düzeltip aprona geçiyor, iplerden sekiyor ve 450 Splash ama Owens dizlerini kullanıyor, Owens tuş deniyor ama başarısız. Owens koşuyor ve Cannonball! Tuş denemesi başarılı değil. Owens kaldırıp köşeye çıkarıyor rakibini. Chop vurup kendisi de çıkıyor, Superplex pozisyonuna alıyor ama Styles yumruklar vuruyor, Owens headbuttlar vurduktan sonra yere inip Powerbomb ile fırlatmak istiyor ama Owens düşmüyor, Styles bunu görünce kaldırıyor ve Rack Bomb. Tuş denemesi başarısız. Styles köşeye çıkıyor ama Styles hemen iplere doğru hamle yapıyor, Styles köşeye düşüyor. Owens yumruk vurup Superplex pozisyonuna alıyor, Styles direnince yumruklar vuruyor, Styles yere inip rakibinin ayağından çekiyor, Owens'ın suratı köşeye çarpıyor. Styles koşuyor ama Owens aprona gönderiyor, Styles bir forearm vurup iplerden sekecek iken Owens dışarı gidiyor, hemen ayağına vurup rakibini aprona düşürüyor. Ringdeler. Owens ring posta fırlatıyor rakibini, ardından Double Knee Armbreaker. Owens kaldıracak iken Styles'dan Pele Kick. Styles rakibini Styles Clash için kaldırmak istiyor ama Owens kaldırıyor ve Styles'ı hakeme doğru fırlatıyor! Owens bir de Superkick vuruyor. Kaldırıp iplere gönderiyor Pop-Up Powerbomb için ama Styles üstünden geçiyor, ardından Styles, Calf Crusher bağlıyor rakibine! Ardından Owens kurtuluyor ve rakibine Lock bağlıyor, oradan da suratını geriyor, şimdi de Styles Crossface bağlıyor, Owens birden roll-up gibi bir şeye çekiyor ve başarılı! Owens kazanıyor.

Kazanan ve Yeni United States Champion: Kevin Owens. (17:50)

Beklentinin altında bir maç, kötü bir son. Owens dışarıda kemerini alıyor. KO mutlu. Kemerini kaldırıyor. Owens kemeriyle arka alana doğru yönelirken Styles ringde üzgün ve şaşkın.


Battleground sonrası ilk Smackdown şovundayız. Şovumuzu yeni şampiyon Kevin Owens açıyor. Gelecek haftadan itibaren open challenge yapacağını duyuruyor derken AJ Styles geliyor ringe. Rövanş hakkını bu gece kullanacağını söylüyor ama Owens pek niyetli değil. Derken Chris Jericho! Geri dönüşünü yapıyor! Öncelerden kalan rövanş hakkı olduğundan bahsediyor o da. Styles da araya giriyor ve Jericho ile anlaşmazlık yapıyorlar. Bu sırada Shane girişte görünüyor ve gecenin ana maçına AJ Styles vs Chris Jericho vs Kevin Owens ayarlıyor, kemer de ortada diyor. Maçın sonlarında Owens, Jericho'ya Frog Splash yapıyor ama tuşa gidemeden AJ, Owens'ı ittirip kendisi tuş ediyor ve yine kazanıyor kemeri! Daha 2 gün evvel kaybettiği kemeri deyim yerindeyse emanet vermiş gibi geri alıyor Owens'tan! Owens inanamıyor buna. Şov Styles'ın sevinç gösterileri ile sona eriyor.

1 Ağustos 2017 tarihli Smackdown Live şovunun açılışında AJ Styles vs Kevin Owens oluyor. Kemerin ortada olduğu bu keyifli maçın sonunda bazı şaibeli olaylar yaşıyoruz. Owens, AJ'e vurmak isterken AJ eğiliyor ve bu darbe hakemin suratına geliyor. Hakem gözünü tutarak yatıyor. Owens, AJ'i Pop-Up Powerbomb için iplere atıyor ama AJ bir anda bunu Small Package'e çeviriyor. Owens omzunu kaldırmasına rağmen hakem görmeyip sayıyor ve AJ kemerini koruyor! Owens deliriyor deyim yerindeyse. Hakeme fırça çekiyor. AJ kemeriyle arka alana dönüyor. Owens da sinirle dönüyor. Arka alanda o hakem, Shane ve Bryan var. Owens tüm sinirini püskürtüyor. Ne gördüyse dağıtıyor ve Shane ile Bryan'a bağırıyor. Shane ise Summerslam'e maç ayarlamakla yetiniyor. Owens ise hakemlerden yakınıyor hala. Bryan ise hakem Shane olsun diyerek olayı çözüyor. Böylece Summerslam'e Birleşik Devletler Şampiyonluğu için AJ Styles vs Kevin Owens, özel hakem olarak da Shane McMahon duyuruluyor.

8 Ağustos 2017'deki Smackdown Live şovunda Summerslam'deki maç için üç isim de ringe geliyor. Owens bayağı bir giydiriyor Shane'in hakemliğine, eskilerde yaşadıklarına falan dem vuruyor. En sonunda AJ ile Owens'ın arasında sürtüşme yaşanıyor ve AJ, Owens'a Pele Kick vuruyor ama Owens çekiliyor, hareket Shane'e denk geliyor! AJ şaşkın, Owens ise gülerek terk ediyor orayı.

15 Ağustos 2017'deki Summerslam öncesi son Smackdown Live şovunda, AJ Styles ringe geliyor ve özür dilemek için Shane'i davet ediyor. Özür falan diliyor, bu sırada Owens ringe geliyor. Shane'e geçen haftaya nazaran bu kez gayet ılımlı davranıp yalakalık yapıyor ve Shane'e elini uzatıyor. Ama Shane ise benim değil rakibinin elini sıkman lazım diyor. Owens halen ılımlı ve elini AJ'e uzatıyor. Ama AJ bu olanların üzerine gayet sinirleniyor ve kavga çıkartıyor! Owens ile kavga ediyorlar yine. Yine Shane'e yanlışlıkla vuruyordu ki Shane bu kez yakalıyor onu! Tartışırlarken Owens'tan Superkick! Ama AJ çekiliyor ve Shane'e denk geliyor! Geçen hafta AJ, bu kez Owens! Summerslam öncesi şartlar eşitlenmiş oluyor böylece. Owens kızgın bir şekilde ringi terk ediyor.
imza


6 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
Be a Booker | Extreme World Wrestling

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)
10 Mart 2008
17 Mart 2008
21 Nisan 2008

Devamı "çok yakında" gelecek...

Skype: Doğan Yavuzer

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (23-08-2017 Saat 15:38 ) değiştirilmiştir.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2017, 01:16   #2
Kayıtlı Kullanıcı
Vocare ad Regnum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nerden: Ankara
Mesajlar: 10.345
Konular: 549
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 4328
Rep Derecesi: Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.
Standart

Eline sağlık, güzel inceleme olmuş. Şu an da her ne kadar bu feuddan memnun olmasam da feudun uzaması halinde WWE iyi hamleler yapacaktır.
Vocare ad Regnum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2017, 04:32   #3
We're Heading For Venus!
FinalCountdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2016
Mesajlar: 2.232
Konular: 181
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 2527
Rep Derecesi: FinalCountdown IC kemerini kazandın.FinalCountdown IC kemerini kazandın.FinalCountdown IC kemerini kazandın.FinalCountdown IC kemerini kazandın.FinalCountdown IC kemerini kazandın.FinalCountdown IC kemerini kazandın.FinalCountdown IC kemerini kazandın.FinalCountdown IC kemerini kazandın.FinalCountdown IC kemerini kazandın.FinalCountdown IC kemerini kazandın.FinalCountdown IC kemerini kazandın.
Standart

Keşke bittiğinde yazsaydın, daha uzun yolu var bu feudun.
imza
Whatcha gonna do when Hulkamania runs wild on you, brother?Here for Hulk Hogan - the biggest star in the history of sports entertainment, and one of greatest pop culture icons of all-time.

30 years later, and still the man - BROTHER!


What eyes he has! You cannot endure his gaze for long.
Çeviri Çalışmalarım

FinalCountdown isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2017, 06:48   #4
Omegalicious
The Aerialist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2016
Nerden: Adana
Mesajlar: 4.523
Konular: 441
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 5417
Rep Derecesi: The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.The Aerialist Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Eline sağlık, çok beğendim. Ama üstte FinalCountdown'ın da dediği gibi çok erken yapmışsın incelemeyi.
imza


#OMEGA

#FENER4GLORY
New Japan Pro Wrestling
#whoismrrobot


Ağustos 2017'nin En Çok Mesaj Yazan "Karagöz" Üyeleri
11.6.2017 Haftanın Parlayan Üyesi "The Aerialist"
The Aerialist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2017, 07:24   #5
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2016
Nerden: Ankara
Mesajlar: 10.494
Konular: 895
Favori Güreşçisi: Davey Richards
Rep Puanı: 16276
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Neden bir feudu bitmeden incelemeye çalışırsınız ki?
imza

bir devri kapatan adam kemerleri tutuyor, onun yanındaki kalfa daha sonrasında bir devri daha kapatıyor ve o kalfanın da devri kapanınca, şirket bitme noktasına geliyorGüreş Türkiye M.Ö. 2000'den bir Caner Önem fotosu. Kendisi ilk Eskişehir City Playboy türüdür.


RPG: James Storm
1x DOR Tag Team Title - Wolfgang
1x GTW Tag Team Title (current) -Wolfgang

Skype: akbelbeyazit1
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2017, 07:47   #6
Maharaja
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2015
Nerden: BURSA
Mesajlar: 8.901
Konular: 53
Favori Güreşçisi: Rusev
Rep Puanı: 5539
Rep Derecesi: quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Feud berbattı. Mikrofon namına bir şey göremedik. Indy tabanlılar işte. İyi en azından güzel bir maçla şovu çalarlar muhtemelen.
imza
I DID !
quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2017, 08:06   #7
Banned
Darkness of The Night - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2016
Nerden: Nevşehir
Mesajlar: 909
Konular: 23
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 228
Rep Derecesi: Darkness of The Night NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Darkness of The Night NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Darkness of The Night NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Standart

Güzel olmuş ama kısa biraz daha bekleseydin daha güzel şeyler çıkardı.
Darkness of The Night isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2017, 09:33   #8
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 8.979
Konular: 350
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 23219
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Feudun ömrü en fazla 1.5 ay zaten şov geldikçe yazarım, erken atmamın sebebi de önlem amaçlı koca forumda tek ben inceleme yapmıyorum yani benden önce birisi atarsa benim yazdığım boşa gidecek bu kez.
imza


6 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
Be a Booker | Extreme World Wrestling

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)
10 Mart 2008
17 Mart 2008
21 Nisan 2008

Devamı "çok yakında" gelecek...

Skype: Doğan Yavuzer
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2017, 18:54   #9
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 8.979
Konular: 350
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 23219
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Backlash'teki maçı ve feud sonrası durumları da ekleyip incelemeyi tamamladım. Sondan bir önceki başlığı feud bitiyor olarak aldım fakat MITB sonrası ikili feuda devam ederse onu da düzenlerim ve incelemeye aksiyonları, maçları eklemeye devam ederim. Ama bence etmeyecek gibi duruyor.
imza


6 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
Be a Booker | Extreme World Wrestling

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)
10 Mart 2008
17 Mart 2008
21 Nisan 2008

Devamı "çok yakında" gelecek...

Skype: Doğan Yavuzer
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2017, 19:46   #10
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 8.979
Konular: 350
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 23219
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Feud incelemesi görsel açıdan değiştirildi ve güncellendi.
imza


6 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
Be a Booker | Extreme World Wrestling

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)
10 Mart 2008
17 Mart 2008
21 Nisan 2008

Devamı "çok yakında" gelecek...

Skype: Doğan Yavuzer
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.