GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-07-2012, 18:54   #11
Time To Play The Game!
Cenk Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul-Kağıthane
Konular: 2
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Cenk Ö. NXT'de jobbersın.

Güzel final emek verdin beş yazınada tebrik ediyorum.
imza
RPG

Karakter:JTG
Finisher:Shout Out,Box Cutter
Cenk Ö. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2012, 18:59   #12
cilisyum|Harika Üye
MertBerkkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 20
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 52
Rep Derecesi: MertBerkkan Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.

Çok güzeldi bu 2.versiyonu daha iyi.
imza

RPG;

Karakter;Gregory Helms
Fınıshers;Eye of The Hurricane
Seri;4-0
@GregoryHelms#fırtınabaşladı

MertBerkkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2012, 19:45   #13
Kayıtlı Kullanıcı
No Chance In Hell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Manisa
Konular: 4
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 296
Rep Derecesi: No Chance In Hell NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.No Chance In Hell NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.No Chance In Hell NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Şu anlattığın 2. versiyonunun benzeri Supernatural'da 1. sezonda yapılmıştı o dizi de böyle efsanevi olayları konu alır. Bakmanı tavsiye ederim. Bölümün adı Hook Man idi kanca veya kancalı adam yani. Orada kızla erkek arabada duruyorlar erkek kızla öpüşmeye çalışıyor falan kız yeter diyor erkek ısrar edince bir ses duyuluyor kız gitmek istiyor falan. Erkek dışarı çıkıyor gelmeyince baya kız da bakmak için dışarı çıkıyor ve arabanın tam üstünde ters bir şekilde asılmış olarak buluyor bağırıyor ama kıza bir şey yapmıyor. Sonradan anlaşılıyor ki meğer kancalı adamı kız yönetiyormuş kız birinin kötü bir şey yaptığını düşünüyorsa onun bilinçaltında ceza alması gerektiğini düşünüyormuş kancalı adam da kızın düşüncelerine göre hareket ettiğinden onları öldürüyormuş. Tek farkı düşmemesi arabanın üstüne. Anlattığın hikayenin bilinen devamı bu olabilir ya da dizinin senaristleri kendileri de bu devamı yazmış olabilirler. Sana önerim izle bu diziyi özellikle gece izleyince çok daha eğlenceli ve gerilim dolu oluyor. Zaten 45 dakika olduğundan bir bölümü sıkılmıyorsun da. Ve diğer sezonda bence Bloody Mary'i yanı Kanlı Mary'i de incele bir bölüm bu da geçti Supernatural'da. Hatta Paranormal Activity 3'te de bu Bloody Mary işlenmişti kendi adında filmi de var ama bence Supernatural'daki en iyisiydi 45 dakika olmasına rağmen en çok gerildiğim o olmuştu.

Eline sağlık.
No Chance In Hell isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2012, 19:48   #14
Kayıtlı Kullanıcı
Priest of Stars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1806
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 3653
Rep Derecesi: Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.

Alıntı No Chance In Hell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu anlattığın 2. versiyonunun benzeri Supernatural'da 1. sezonda yapılmıştı o dizi de böyle efsanevi olayları konu alır. Bakmanı tavsiye ederim. Bölümün adı Hook Man idi kanca veya kancalı adam yani. Orada kızla erkek arabada duruyorlar erkek kızla öpüşmeye çalışıyor falan kız yeter diyor erkek ısrar edince bir ses duyuluyor kız gitmek istiyor falan. Erkek dışarı çıkıyor gelmeyince baya kız da bakmak için dışarı çıkıyor ve arabanın tam üstünde ters bir şekilde asılmış olarak buluyor bağırıyor ama kıza bir şey yapmıyor. Sonradan anlaşılıyor ki meğer kancalı adamı kız yönetiyormuş kız birinin kötü bir şey yaptığını düşünüyorsa onun bilinçaltında ceza alması gerektiğini düşünüyormuş kancalı adam da kızın düşüncelerine göre hareket ettiğinden onları öldürüyormuş. Tek farkı düşmemesi arabanın üstüne. Anlattığın hikayenin bilinen devamı bu olabilir ya da dizinin senaristleri kendileri de bu devamı yazmış olabilirler. Sana önerim izle bu diziyi özellikle gece izleyince çok daha eğlenceli ve gerilim dolu oluyor. Zaten 45 dakika olduğundan bir bölümü sıkılmıyorsun da. Ve diğer sezonda bence Bloody Mary'i yanı Kanlı Mary'i de incele bir bölüm bu da geçti Supernatural'da. Hatta Paranormal Activity 3'te de bu Bloody Mary işlenmişti kendi adında filmi de var ama bence Supernatural'daki en iyisiydi 45 dakika olmasına rağmen en çok gerildiğim o olmuştu.

Eline sağlık.
Bu konunun 2. ve 3. bölümünü de 2 şehir efsanesine ayırdım.Dediğin gibi hikayeyi hayalgücüyle devam ettirenler vardır.Blody Mary sanki biraz yapmacık ve gerçeklikten uzak gibi az da olsa gerçek olma ihtimali olabilirdi.
Priest of Stars isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2012, 19:55   #15
Kayıtlı Kullanıcı

Favori Güreşçisi:
Rep Derecesi: No Chance In Hell NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.No Chance In Hell NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.No Chance In Hell NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Alıntı Wasteland Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu konunun 2. ve 3. bölümünü de 2 şehir efsanesine ayırdım.Dediğin gibi hikayeyi hayalgücüyle devam ettirenler vardır.Blody Mary sanki biraz yapmacık ve gerçeklikten uzak gibi az da olsa gerçek olma ihtimali olabilirdi.
Ben de gerçek olmadığını düşünüyorum tabii bu hikayelerin ama 2. hikayen üst kattaki katil hikayesi kadar gerçeklik payı olabilir. Zira onda mantıksal hatalar da vardı. Yani bu Kanlı Mary zaten bana da saçma geliyor ama yine de banyoya gidip 3 kez "Bloody Mary'e inanıyorum" demek biraz korkutucu. Yani yüzde 99.9 gerçek değil desem de hala gidip diyemiyorum onu büyük ihtimal o izlediğim filmlerin etkisinden.
Alt 10-07-2012, 19:56   #16
Kayıtlı Kullanıcı

Rep Derecesi: Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.

Alıntı No Chance In Hell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de gerçek olmadığını düşünüyorum tabii bu hikayelerin ama 2. hikayen üst kattaki katil hikayesi kadar gerçeklik payı olabilir. Zira onda mantıksal hatalar da vardı. Yani bu Kanlı Mary zaten bana da saçma geliyor ama yine de banyoya gidip 3 kez "Bloody Mary'e inanıyorum" demek biraz korkutucu. Yani yüzde 99.9 gerçek değil desem de hala gidip diyemiyorum onu büyük ihtimal o izlediğim filmlerin etkisinden.
Arka koltuktaki katili de oku 3. Bölümde ondan korkanlar vardı.
Alt 10-07-2012, 20:04   #17
Kayıtlı Kullanıcı

Favori Güreşçisi:

Alıntı Wasteland Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arka koltuktaki katili de oku 3. Bölümde ondan korkanlar vardı.
Daha inandırıcı tabii baktım şimdi de dediğim gibi izle Supernatural'ı tam sana göre çünkü buna benzer bir hikaye de anlatılmıştı ordan sana çok ekmek çıkar benden söylemesi.
Alt 10-07-2012, 20:20   #18
Kayıtlı Kullanıcı

İzlerim tabi teşekkürler ben de kaynak arıyordum.
Alt 10-07-2012, 23:42   #19
#BROKEN
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 167
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 35101
Rep Derecesi: ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Sezon finali mi? Bunu bana yapamazsın. :/
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2012, 23:47   #20
Kayıtlı Kullanıcı

Alıntı ' The HeadLiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sezon finali mi? Bunu bana yapamazsın. :
Bugün 2 bölüm yayınladım hikaye bulmak inanılmaz zor.

Seçenekler Arama
Stil