GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 25-08-2017, 01:08   #1
Word Life
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.694
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 40509
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 40509
Mesajlar: 5.694

Standart Chase Owens | Kariyer İncelemesiDoğum Yeri ve Tarihi: Bristol, Tennessee, ABD - 7 Mart 1990
Boy: 185 cm
Kilo: 98 kg
Antrenörü: Ricky Morton
Debut: 2007


Chase Owens, şu anda New Japan Pro Wrestling (NJPW)'de Bullet Club üyesi olan Amerikan profesyonel güreşçidir. Owens ayrıca National Wrestling Alliance (NWA) adı altında çeşitli tanıtımlarda yer aldı ve NWA World Junior Heavyweight Şampiyonluğunu üç kez kazandı.

Profesyonel Güreş Kariyeri


Bağımsız güreş (2007-günümüz)


National Wrestling Alliance (2007-günümüz)


Owens CWA'nın "Snowed the F Out" şovunda debutunu yaptı ancak Tony Givens'a yenildi. Owens 2007 Best of the Best turnuvasına katıldı ancak ilk turda The Jin'a yenildi ve turnuvayı da "High Hisk" Robbie Cassidy kazandı. 14 Kasım 2008'de Owens ilk kemer maçına AWA World Heavyweight Şampiyonu Tony Givens karşısında çıktı ancak kaybetti. Owens'ın ertesi yılı NWA'nın çeşitli bölgelerinde geçti. 2009 ve 2010 yılında tekrardan Best of the Best turnuvasına katıldı ancak başarısız oldu. 2009 yılında turnuvayı ikinci kez Robbie Cassidy, 2010'da ise Alyx Winters kazandı.

26 Şubat 2011'de Sigmon'u yenerek kariyerinin ilk kemeri olan NWA Mid-Atlantic Junior Heavyweight Şampiyonluğunu kazandı. Ertesi ayda ise, merdiven maçında Kincaid'i yenerek NWA Mountain Empire Şampiyonluğunu kazandı. 1 Nisan'da Owens, 2011 Smoky Mountain Kupası turnuvasını kazandı. İlk turda Eddie Golden'ı mağlup etti. Altılı finalde de Alyx Winters, Chance Prophet, Jason Kincaid, Jeff Connelly ve Menace'ı mağlup etti. Owens 7 Ekim'de, boştakı NWA World Junior Heavyweight Şampiyonluğu için yapılan turnuvaya katıldı. İlk turda Steve Walters'ı, ikinci turda da Scorpio Sky'ı mağlup etti ancak finalde Kevin Douglas'a yenildi.

11 Şubat 2017'de Owens Jason Kincaid'e yenildi ve NWA Southeastern Heavyweight Şampiyonluğu'nu kaybetti. Böylece Owens'ın 1,951 günlük tarihi reigni sona ermiş oldu.

Diğer (2007-günümüz)


Owens 27 Ağustos 2011'de Chikara Young Lions Cup IX'e katıldı. İlk turda Jakob Hammermeier, Gregory Iron ve Obariyon'un olduğu dörtlü elemeli maçta Hammermeier'e yenilerek elendi.

Canadian Wrestling's Elite (2014-günümüz)


17 Temmuz 2014'te Owens, CWE'ye debutunu yaptı. Tur kapsamında 17-27 Temmuz tarihleri arasında her gün NWA World Junior Heavyweight Şampiyonluğu'nu korudu.

24 Nisan 2015'te "2015 Elite 8"in ilk turunda Kindcaid Owens'ı mağlup etti. "2017 Elite 8"de ise Owens ilk turda Kaito Kiyomiya'yı, ikinci turda "Zombi Hunter" Mentallo'yu ve finalde de Shane Sabre'yi yenerek turnuvayı kazandı.

WWE (2012)


25 Mayıs 2012'deki SmackDown şovundai Kevin Bendl adı altında Brian Edwards ile takım olarak handikap maça çıktılar. Ancak Ryback'a karşı kazanamadılar.

New Japan Pro-Wrestling (2014-günümüz)


Owens 13 Ekim 2014'te "King of Pro-Wrestling" şovunda Bushi'ye karşı NWA World Junior Heavyweight Şampiyonluğu'nu koruyarak NJPW'ye debutunu yaptı. Owens maçtan sonra Jushin Thunder Liger'a meydan okudu. 8 Kasım'da "Power Struggle"da Owensi Liger'a kemerini kaybetti. Owens 11 Şubat 2015'te "The New Beginning in Osaka" şovunda Rob Conway ile takım olarak Liger ve Hiroyoshi Tenzan'ı mağluğ ederek NJPW'ye geri döndü. Üç gün sonra "The New Beginning in Sendai"de Liger ile kemer maçına çıktı ancak kaybetti. Owens Mayıs ayında "2015 Best of the Super Juniors"ta yer almak için NJPW'ye geri döndü. Turnuvayı 4 galibiyet ve 3 mağlubiyetle tamamladı ancak finale kalamadı.

Owens 23 Ekim 2015'te NJPW'ye geri döndü ve Bullet Club'a katıldı. Ertesi gün Owens ve Kenny Omega "2015 Super Jr. Tag Team Turnuvası"na katıldı ancak ilk turda Roppongi Vice'e (Beretta ve Rocky Romero) yenildiler. Owens Mayıs 2016'da "2016 Best of the Super Juniors"da sakatlanan Nick Jackson'un yerini alarak NJPW'ye tekrardan geri döndü. Kendi bloğunu 3 galibiyet ve 4 yenilgi ile sondan ikinci olarak tamamladı. Yılın sonunda, Bullet Club'ın lideri Kenny Omega ile takım olarak "2016 World Tag Ligi"ne katıldı. İkili kendi bloğunu 3 galibiyet ve 4 yenilgi ile sondan ikinci olarak tamamladı. Bu süre zarfında Owens ağırsiklet klasmanına yükseldi.

Güreşte


Bitirici Hareketleri

• Package piledriver
• Rolling elbow

Hareketleri

• Dropkick
• Flipping neckbreaker
• Slingshot double knee facebreaker
• Swinging slingshot backbreaker
• Flying forearm smash
• Bicycle kick
• Superkick

Lakapları

• "The Crown Jewel"

Giriş Müzikleri

• "Radioactive" by Imagine Dragons ("Hello Zepp" intro) (NWA, NJPW)
• "Shot'Em" by [Q]Brick (NJPW)

Şampiyonlukları ve Başarıları


Canadian Wrestling's Elite

• Elite 8 (2017)

Carolina Wrestling Showcase

• CWS Legacy Championship (1 kez)

Mid-Atlantic Championship Wrestling

• MACW Junior Heavyweight Championship (3 kez)

National Wrestling Alliance

• CWA Television Championship (1 kez)
• NWA Mountain State Wrestling Junior Heavyweight Championship (1 kez)
• NWA World Junior Heavyweight Championship (3 kez)
• NWA World Junior Heavyweight Title Tournament (2012)

NWA Southern All-Star Wrestling

• NWA Southern Heavyweight Championship (1 kez)

NWA Smoky Mountain Wrestling

• NWA Mountain Empire Championship (2 kez)
• Smoky Mountain Cup (2011)
• NWA Southeastern Heavyweight Championship (1 kez)
• NWA Tennessee Tag Team Championship (1 kez) – ile Chris Richards
• NWA United States Tag Team Championship (1 kez) – ile Chris Richards

Pro Wrestling Illustrated

• PWI 500 2015’te #222

Twin States Wrestling

• TSW Championship (1 kez)
• TSW Championship Tournament (2016)

Lucha de Apuesta

Kazanan Kaybeden Lokasyon Şov Tarih Not
Chase Owens (Morton'un kariyeri) Kid Kash (kariyeri) Kingsport, Tennessee The Finale (2015) 19 Aralık 2015 Owens Ricky Morton'un kariyeri için maça çıktı.
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2017, 01:27   #2
The Bad Guy
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2013
Nereden: İzmir
Mesajlar: 53.424
Konular: 2973
Favori Güreşçisi: Scott Hall
RPG Karakteri: Elias
Rep Puanı: 514654
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 514654
Mesajlar: 53.424

Standart

Şu son 10'lu tag team maçında düşündüğüm kadar kötü olmadığını fark ettim ama yine çok eksiği var ve bu yüzden bana heyecansız gelen bir isim.
imza


don't mess with the bad guyRPG with Elias

GTW


Hardcore Championship
Intercontinental Championship

GWA

World Heavyweight Championship
Tag Team with No Way Jose / No Way Order
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2017, 01:48   #3
ERSINS
BelieveThatShield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2014
Nereden: Dontaku
Mesajlar: 1.884
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 6330
Rep Derecesi: BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın. BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın. BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın. BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın. BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın. BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın. BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın. BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın. BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın. BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın. BelieveThatShield Royal Rumble maçını kazandın.
BelieveThatShield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BelieveThatShield BelieveThatShield isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 6330
Mesajlar: 1.884

Standart

Tek yaptığı şey ismi anons edilirken kameraya ateş etmek. NJPW standartları için yetersiz birisi bence. Ellerine sağlık bu arada dostum bilgilendim.
imza

BelieveThatShield isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2017, 10:24   #4
Word Life
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.694
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 40509
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 40509
Mesajlar: 5.694

Standart

Alıntı BelieveThatShield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tek yaptığı şey ismi anons edilirken kameraya ateş etmek. NJPW standartları için yetersiz birisi bence. Ellerine sağlık bu arada dostum bilgilendim.
Teşekkür ederim.
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.